Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Skoczów

lekarz Leszek Suda

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Sp. z o.o.
Z.K.Szatkowskiej. 24
43-430 Skoczów

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)
Opinia dodana przez: Magdalena

Monika Małecka-Holerek

43-430 Skoczów

Uważam,że Pani dr Monika jest świetnym fachowcem, korzystam z jej usług już ponad 7 lat. Super lekarz,naprawdę zna się na tym co robi!!A poza tym miła i zawsze pomocna!!!!

dr n. med. Janusz Manderla

Rynek 17
43-430 Skoczów

Witam. Pan doktor J. Manderla aktualnie prowadzi moja ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej niestety chodziłam do innego lekarza, który okazał się niekompetentny, niedokladny i wiele różnych negatywnych słów mogę tu użyć. Mimo młodego W ku jestem po dwóch operacjach ginekologicznych. PAN doktor Manderla może na pierwszej wizycie nie był zbyt mily(może po prostu źle też to odebralam) natomiast przy kolejnych wizytach doktor pokazał swoje prawdziwe, prze-sympatyczne oblicze. Wcale nieprawdą jest, ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Monika Małecka-Holerek

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Bardzo długo czekałam na wystawienie tej opinii, bo aż 10 lat. Wydawałoby się, że mogło się wiele zmienić od tego czasu, ale po przeczytaniu innych opinii wygląda na to, że nie. Kiedy miałam 19 lat poszłam pierwszy raz do ginekologa. Trafiłam tam z polecenia, dlatego trochę mniej się stresowałam. Pani mnie zbadała i spytała czy już mam za sobą pierwszy stosunek. Odpowiedziałam szczerze, że tak i że mam dziewczynę od ...

lekarz Andrzej Tomiczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
ul. Mickiewicza 12
43-430 Skoczów

Lekarz, który minął się z powołaniem...bardzo nie miły i nie pozwalający dojść do słowa...dziś wyszłam od niego z płaczem...pomimo tłumaczeniu mu swoich objawów stwierdził, że nie potrzebnie przychodzę i jak znów mi coś będzie, czyli okres po okresie, bóle, brak okresu to mam się nie pokazywać. Jedynym remedium na wszystko to szukanie męża, odstawienie hormonów, które kazano mi brać od początku leczenia i zachodzenie w ciążę, oraz wypominanie wieku.

lekarz Urszula Kwiatkowska

Dębowa 5
43-430 Skoczów

Chodze do Pani Kwiatkowskiej i to bedzie szczera opinia ,Pani doktor nie należy do zbyt super uprzejmych osób ale jest konkretna czasem powinna byc delikatniejsza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Monika Małecka-Holerek