śląskie ginekolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Jacek Partyka

Grunwaldzka
Mysłowice

Moim zdaniem lekarz godny polecenia a sprawdziłam już wielu w tej specjalizacji i jak dla mnie w końcu ktoś godny polecenia. Bardzo kulturalny i miły podczas badania delikatny. Odpowie na każde pytania i zrobi potrzebne badania. Dodam, że jestem pacjentką na kasę chorych.

Jacek Partyka

Chirurg naczyniowy

Kraków

lekarz Krystyna, Starszak

Zakład Opieki Zdrowotnej - Oddział Pomocy Doraźnej
ulica Staszica 18
Kłobuck

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor bardzo mila, cierpliwa, chetnie tlumaczy wszystko. Wizyta absolutnie bezstresowa :) Polecam !

Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Barbara Gerber

Cienista 5
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

Małgorzata Olejnik-Menderek

Mysłowice

Średnia ocen: 5/5

najlepszy ginekolog jakiego znam. prowadziła pani Urbaniak moja ciąże . wspierała na każdej wizycie bo czasem było ciężko.

dr n. med. Marcin Nylec

NZOZ OLIMED Wielospecjalistyczne Poradnie lekarskie
ul. Zygmunta Krasińskiego 8
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich uczuć. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, a byłam u wielu. Wróciłam do niego na drugie badania prenatalne, a dziś jestem po amniopunkcji i gdyby nie jego spokój i rzeczowość z jaką sie do mnie zwracal to wszystko kosztowałoby mnie dużo wiecej nerwów. Jestem spokojna o to co będzie. Dziękuję Panu doktorowi i Pani, która pomagała przy zabiegu i byla obecna podczas każdej wizyty. Z pewnością wrócę do jej gabinetu na trzecie badania prenatalne.

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Goethego 12 lok. 1
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

Mikołów

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalne podejście,ciepła,uśmiechnięta,pełna poświęcenia.Kobitki,to lekarka dla Was.

dr n. med. Jerzy Surowka

Ginekolog

medyk

Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny lekarz,byłam pacjentką na Parkitce i mimo że wcześniej nie miałam przyjemności chodzić do Pana doktora zajął się mną rzetelnie,odpowiedział na każde pytanie a badania USG robił bardzo szczegółowo.

Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

lekarz Monika Stankowska

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor. Super lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjentki. Delikatna. Wyrozumiała. Spokojna. Młoda. Bez oporów jej mówie, co czuje, co mi dolega. Na każdej wizycie mam USG i średnio, co drugą wizyte wziernikowanie. Cyto, co 2 lata.

Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Andrzej Wojciechowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza i Internistyczna Andrzej Wojciechowski, Irena Antes-Wojciechowska
Złocieni 10
Pszczyna