Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Sławno

lekarz Włodzimierz Sajdak

Jedności Narodowej 36/90
76-100 Sławno

Rewelacyjny lekarz! Kulturalny, uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Oby więcej takich! Wizyta bez stresu, rozluźniona poczuciem humoru doktora. Wyszłam z gabinetu z pełną wiedzą, schematem leczenia, na wszystkie pytania dostałam odpowiedz. Ogromny komfort badania i jakości wizyty! Super! Pierwsza klasa!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Karol Bladowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Ginekolog położnik

Falck Medycyna Region Zachodniopomorski
ul. Polanowska 35
76-100 Sławno

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo Z poważaniem Krzysztof Nawrot
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Robert Sakała

76-100 Sławno

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Jarosław Świergiel

76-100 Sławno

lekarz godny polecenia sumienny uśmiechnięty wszystko dokładnie wytłumaczy prowadził moją pierwszą ciąże super
Opinia dodana przez: kamila

lekarz Marcin Błaszczyk