śrem ginekolog

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Ginekolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Joanna Krygowska-Zielińska rejestracja telefoniczna lub poprzez stronę internetową gabinetu
ul. Grunwaldzka 66/2
Grunwald, Poznań

Wielki szacunek dla Pani Doktor za Jej wiedzę,umiejętności manualne i bezcenny dla mnie kontakt z pacjentem.
Bardzo się cieszę ,że ...

Bardzo się cieszę ,że w gronie młodych lekarzy są takie osoby - miłe i uśmiechnięte o dużej empatii.
Byłam pacjentką Pani Doktor zarówno w gabinecie jak i w szpitalu : przed,w trakcie i po trudnej dla mnie operacji.
Polecam szczerze pod każdym względem i Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość.
Ewa S.

Opinia dodana przez: Ewa S.

lekarz Paweł Jackowski

Anestezjolog   (+1 więcej)

Chełmońskiego 1
Śrem

lekarz z prawdziwego zdarzenia ,prowadzi ciąże ,interesuje sie ciężarną do samego porodu i po porodzie ,zawsze odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dużo cierpliwości naprawde polecam dr. Jackowskiego

dr n. med. Marek Malewski

Anestezjolog   (+1 więcej)

Śrem

Pan doktor prowadził moją ciążę. Wizyty co miesiąc. Wszystko tłumaczył, pokazywał i objaśniał (przede wszystkim mówi prostym językiem). Na każde pytanie odpowiadał rzeczowo. Jedno co mi się nie spodobało to to, że kiedy rodziłam nie było go w szpitalu- po porodzie byłam w nim prawie 4 dni a Pana doktora ani razu nie spotkałam. Dodatkowo trzeba polubić jego poczucie humoru- jest dość specyficzne (mi akurat odpowiada).

dr Łuksz Rybakowski

Ginekolog

Szpital
Chełmońskiego 1
Śrem

Doktor Rybakowski prowadził od początku moją ciąże. Na początku sprawiał dobre wrażenie. Kłopoty zaczęły się gdy byłam 3 trymestrze ciąży. Od położonej która zaczęła mnie przygotować dowiedziałam się że nie miałam połowy badań zrobionych w czasie ciąży,co kobieta będąca powinna mieć zrobione. Gdy trafiam do szpitala w śremie,gdzie na dyżurze w był mój lekarz prowadzący czyli dr. Rybakowski, przyjął mnie z łaską na odział. Informowałam doktora że mam swędzenie ciała, nie wiem co jest przyczyną. Dr.Rybakowski powiedział że to jest normalne podczas ciąży ( nie zalecił badań ). Dopiero położna zaleciła badania pod kontem cholestezy ciążowej. Wynik wyszedł że mam cholesteze ciążowa, co jest grożne dla dziecka, i jak i matki. Dr Rybakowski na początku się przejął moją chorobą, zalecał wizyty co dwa tygodnie, i wizyta nie kosztowała jak zawsze 150 zł, tylko 200 zł co twierdził robił specjalistyczne badania, gdzie sprawdzał czy dzieckiem dobrze. W 35 tygodniu ciąży ponownie trafiam do szpitala, skurczami.Doktor Rybakowski potraktował mnie jak śmiecia!!! Powiedział że cytuje " że jak nie urodzę w tygodniu ciąży umrę ja albo dziecko " Uciekłam ze szpitala ze śremu,bo czułam się tam jak na oddziale psychiatrycznym, to zasługa dr. Rybakowskiego że tak się czułam. Jednak moja historia ma dobre zakończenie :) Urodziłam w szpitalu na polnej w Poznaniu zdrową śliczną córeczkę, ja też jestem zdrowa :) To zasługa szpitala na polnej oraz lekarza który przyjmował mój poród. Stanowczo odradzam każdemu kontaktu z dr,Rybakowski. Ten lekarz już powinien dawno przestać leczyć Nie chcę tego lekarza spotkać na mojej drodze już nigdy w życiu!

Opinia dodana przez: mmm