ginekolog sulęcin kowalski

Ginekolog

SZPITAL
cybinka
Sulęcin

Leczyłam się u pana doktora przez dłuższy czas,potem była operacja,ciąża,teraz jestem szczęśliwą mamą.Super lekarz ,wspaniały człowiek,polecam

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Andrzej Kowalski

Witosa 7 lok. 139
Sulęcin

Wspaniały, kompetentny fachowiec, serdecznie polecam, prowadzi mją pierwszą ciążę, nie wiem skąd negatywne opinie na jego temat-pewnie od rozhisteryzowanych i roztrzęsionych nad sobą panikarek. Prawda jest taka,że Pan doktor jest życzliwy,miły i uprzejmy jak ktoś jest normalny-jak widzę nieraz w kolejce te gwiazdy które idą do niego na wizytę to aż mu współczuję. Ja chodzę z mężem na wizyty co miesiąc i Pan Kowalski jest dla nas zawsze super, pogodny i absolutnie nigdy mnie nie uraził i nie zraził do siebie( a dodam że to już końcówka ciąży), mam do niego 100% zaufania jako do specjalisty!

Opinia dodana przez: Ania