Filtruj terminy

lekarz Jerzy Słobodzian

VITA-MED
UL. PODCHORĄŻYCH 4
58-100 Świdnica

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.
Najlepszy lekarz u jakiego byłam. polecam każdej kobiecie. gdyby mógł to przytuliłby pacjentkę w razie potrzeby. jest bardzo miły ale i konkretny. tylko spojrzy na kobietę i już wie co jej jest;). POLECAM

dr Piotr Pfanhauser

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Bardzo Dobrze prowadził moja ciąże. Jednak nie poleciłabym innym ciężarnym tego lekarza. Brak mu zwyczajnej ludzkiej uprzejmości. Kobiety w czasie ciąży maja burze hormonów, niektóre są w 1 ciąży i ginekolog powinien mieć wyrozumiałość dla takich kobiet, wytłumaczyć, nie mówić zbędnych żartow i komentarzy. Tak po za tym wszystko przeprowadzał Ok, każde badanie dokladnie opisywał.
Opinia dodana przez: anonimowość

lekarz Wiesław Drej

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Niby wszystko w porzadku, mily, wydaje sie kompetentny, ale jest cos co nie pozwala mi do niego wrocic. Sama nie wiem co.
Opinia dodana przez: kami

lekarz Krystyna Szewczyk

Westerplatte 10
58-105 Świdnica

Jest to jeden z nielicznych lekarzy, któremu naprawdę ufam. Pani doktor ma ogromna wiedzę, jest ogromnie profesjonalna i doskonała w tym co robi. Błąd innego lekarza i trafna diagnoza Pani doktor uratowała mi życie. Jako lekarz zaangażowana, dokładna, ludzka.
Opinia dodana przez: Tko

lekarz Zbigniew Kubiaczyk

Wesoła 27
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem w pełni zadowolona.

lekarz Jan Drozdowski

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Doktor prowadził moją ciążę w 2015 roku. Nie brak mu wiedzy i doświadczenia, jednak nfz-owskie gabinety pozostawiają wiele do życzenia. Nie jest to wina lekarza, a systemu. Ktoś zarzuca spóźnianie się do pracy.. tak zdarza się to, jednak założyć można, że doktor już od dłuższego czasu jest na emeryturze. Życzę tym osobom by w wieku Pana Jana były w stanie przejść choćby kilometr bez zadyszki.. ja byłam wyrozumiała i do ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Witold Pawłowski

VitaMed
podhorążych
58-100 Świdnica

Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem P. Dr. Pawłowskiego. Byłam jedynie na usg, ale wszystko pokazał co znajduje się na monitorze, przy czym pytał czy także widzę. Przy kolejnej ciąży zapewne też się do niego udam. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ireneusz Gazda

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Nigdy nie miałam przyjemnosci poznać Pana doktora,ale mam zamiar to zrobić i osobiście mu podziękować. Dzięki jego profesjonalizmowi i wiedzy medycznej moja córka przy porodzie przeżyła. Kiedy w ciężkim stanie została tej nocy przywieziona do szpitala,Pan doktor miał dyżur. Córka bardzo ciepło wspomina Pana doktora,zawdzięcza mu życie, no i ma cudownego synka a ja wnuka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Kowal

Nadbrzeżna 77
58-100 Świdnica

żona Anna popłakała się, ale nie wiem, czy to z radości czy ze złości. Cóż mogę rzec, pośmieje się razem z nią. I to z dnia na dzień.
Opinia dodana przez: Piotr Ptysia

lekarz Przemysław Piec

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Pan ginekolog Przemysław Piec-przyjmuje Wrocław i Wałbrzych Udałam się do lekarza ze złym wynikiem cytologii-III grupa. pan doktor nie tylko nie wykonał badania ale potraktował mnie w sposób mojej ocenie skandaliczny. zaproponował cytologię-powtórzenie badania prywatnie od ręki , na NFZ miałabym czekać kilka miesięcy. Gdybym postąpiła zgodnie z zaleceniami i poczekała może niedługo by mnie nie było. U innego lekarza wykonano badanie, kolposkopii biopsję i wymrażanie komórek nowotworowych.Zadziałano NATYCHMIAST bo ...
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Stanisław Muzyka

Pionierów 4

lekarz Elżbieta Szydłowska

Rynek 11/2

dr n. med. Witold Rejdych

Nauczycielska 5 lok. 3

lekarz Marek Korolewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10

lekarz Zdzisław Martyniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a

lekarz Piotr Mierzejewski