szczecin ginekolog

Sortuj

Wojciech Głąbowski

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem. Polecam

lekarz Grzegorz Pałasz

Czeremchowa 2

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

Marek Bulsa

Średnia ocen: 5/5

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.

dr Małgorzata Jasiek

Ginekolog   (+1 więcej)

ul. Nowowiejska 1c/U1, Bezrzecze

Średnia ocen: 5/5

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

lekarz Dorota Gródecka-Szwajkiewicz

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor ma zawsze czas żeby porozmawiać, wyjaśnić wszystko. Zawsze gdy dzwonię to odbiera i najważniejsze pamięta swojego pacjenta co jest rzadkością. Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor Gródecką!

Opinia dodana przez: Martyna

dr Lidia Niewiadomska

Centrum Medicover
ul. Malczewskiego 26

Średnia ocen: 5/5

Pani dr Lidia Niewiadomska jest osobą sympatyczną , kompetentną i godną zaufania. Profesjonalistka w swoim zawodzie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Rajewska

SPSK 2 POMORZANY
POWST.WLKP 72
Szczecin

Odkąd wyprowadziłąm się ze SZczecina, nie mogę znalezc swojego gino. Nie znalazł sie jeszcze zaden, ktory moglby chociaz w polowie zastąpić p.Rajewska. Cudowna kobieta, lekarz!

Opinia dodana przez: bla

lekarz ze wspaniałym ludzkim podejsciem do pacjentów,

Sławomir Kuźniak

PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA

Szczecin

Jestem pacjentką dr Kuźniaka od dwóch lat. Z czystym sumieniem polecam Go każdej kobiecie. Nie napiszę, że cechuje go poczucie humoru, ciepło i uprzejmość, choć tak w istocie jest. :) Najważniejsze dla mnie, jako pacjentki jest to, czy mogę lekarzowi zaufać, jak również to, czy posiada wystarczające kompetencje, dzięki którym będzie mógł się o mnie odpowiednio, medycznie "zatroszczyć".
Doktor Kuźniak wszystkie te cechy posiada. Z całą pewnością powierzę mu kiedyś pieczę nad sobą i moim przyszłym potomkiem.

Opinia dodana przez: Patientin katarzyna.wilk91