szczecin ginekolog

Sortuj

Wojciech Głąbowski

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem. Polecam

lekarz Grzegorz Pałasz

Czeremchowa 2

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

Marek Bulsa

Średnia ocen: 5/5

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.

lekarz Ryszard Nowicki

Przychodnia Medyczna PRAMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Wyzwolenia 7

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie.
Wszytkie moje koleżenki które były u niego, wróciły kolejne razy i są tego samego zdania co Ja. Lekarz z powołania z miłym podejściem.

Opinia dodana przez: Swietłana

dr Małgorzata Jasiek

Ginekolog   (+1 więcej)

ul. Nowowiejska 1c/U1, Bezrzecze

Średnia ocen: 5/5

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

lekarz Dorota Gródecka-Szwajkiewicz

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor ma zawsze czas żeby porozmawiać, wyjaśnić wszystko. Zawsze gdy dzwonię to odbiera i najważniejsze pamięta swojego pacjenta co jest rzadkością. Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor Gródecką!

Opinia dodana przez: Martyna

dr Lidia Niewiadomska

Centrum Medicover
ul. Malczewskiego 26

Średnia ocen: 5/5

Pani dr Lidia Niewiadomska jest osobą sympatyczną , kompetentną i godną zaufania. Profesjonalistka w swoim zawodzie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Rajewska

SPSK 2 POMORZANY
POWST.WLKP 72
Szczecin

Odkąd wyprowadziłąm się ze SZczecina, nie mogę znalezc swojego gino. Nie znalazł sie jeszcze zaden, ktory moglby chociaz w polowie zastąpić p.Rajewska. Cudowna kobieta, lekarz!

Opinia dodana przez: bla

dr n. med. Wojciech Kozik