Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Szczecinek

dr Tomasz Żyłka

Matusewicz 15
78-400 Szczecinek

Zdecydowanie chyba najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobrze i w prosty sposób tłumaczy dolegliwości. Jest bardzo delikatny i taktowny. Naprawdę godny polecenia. !
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Mirosław Rybak

Szczecinek

Lekarz o ogromnym doświadczeniu. Kiedy byłam w szpitalu, poświęcił mi dużo czasu, cierpliwie tłumacząc zawiłości operacji, którą później, wraz z innym lekarzem, perfekcyjnie przeprowadził. Poza tym jest miłym, życzliwym człowiekiem, swoim humorem potrafił rozładować napięcie, jakie towarzyszyło mi przed operacją.
Opinia dodana przez: K.K.2

dr n. med. Ryszard Stasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "R.E.VITA" dr n.med. Ryszard Stasiak
Koszalińska 66
78-400 Szczecinek

szkoda niestety ze nie ma go wśród nas bardzo żałuje bo był bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie ginekologii.
Opinia dodana przez: kolizja

lekarz Janina Tummel-Murza

Gabinet Prywatny Janina Tummel-Murza
Kamińskiego 6
78-400 Szczecinek

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejścia Pani doktor. Rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła mi wszystko o co pytałam. Polecam serdecznie.

lekarz Marek Ogrodziński

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej "PODIMED" Sp z.o.o.
ulica Limanowskiego 13 A
78-400 Szczecinek

ocena mowi sama za siebie:) Polecam!ale musze sie wyprodukowac,bo nie chca mi przyjac za krotkiego komentarza;) tak wiec: Dostepny 24h,ma spore znajomosci w innych moastach a to duzy plus! Nie uwaza sie za cudotworce-jesli potrzebna jest dodatkowa diagnostyka czy konsultacja kieruje na nia i to do na prawde dobrych specjalistow w Polsce. Kobieta ciezarna na wizycie u p.doktora ma poswiecane z Jego strony max. czasu.Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania,za kazdym ...

dr Barbara Janda

ulica Miła 17/A
78-400 Szczecinek

Bardzo kompetentna Pani doktor -chodzę od lat i nie zamieniłabym na żadną inną-bardzo dobra i w kwestii prowadzenia ciąż i leczenia-polecam :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Romuald Wiśniewski

78-400 Szczecinek

Nie polecam. Nie nadaje się na lekarza . Założył mi cewnik na noc , chociaż zakłada się je na dzień . Cała noc miałam skurcze , zwijałam się z bulu . Rano przy zdjęciu cewnika usłyszałam od innego ginekologa ,że nie ma dalej rozwarcia bo cewnik powinien być założony tylko w dzień . Przy cesarce powiedział mi ,że nie zostałam stworzona do bycia mamą bo musiałam mieć cesarkę . Mogłam ...

lekarz Ewa Ogrodzińska

ulica Tadeusz Kościuszki 48 b