Filtruj terminy

lek. med. Wojciech Chylicki

NovaClinica
Bartosza Głowackiego 57
83-110 Tczew

Z całego serducha polecam Pana doktora Chylickiego. Miły, cierpliwy, stwarza przyjazna atmosferę w gabinecie. Wytłumaczył mi wszystko cierpliwie. Nie umniejszał mojego bólu po stracie okruszka, gdy w następnej ciąży spanikowałam, bo objawy były niepokojące i pojechałam na konsultację. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie. Nie straszy pacjentki niepotwierdzonymi informacjami. Długo szukałam dobrego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Roman Abramowicz

Chirurg ogólny, Ginekolog

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.

lekarz Tadeusz Sikorski

1 Maja 18
83-100 Tczew

Godny polecenia, nie weobrażam sobie iż może kiedyś zabraknąć.Jestem pacjętką pana doktora i nie mogę złego słowa powiedzieć .Odpowiada na każde pytanie śmiało można zadać i uzyskać odpowiedż.Wszystko bez ukrywania wytłumaczy a i porozmawiać można jak z normalnym człowiekiem.Bardzo sympatyczny i dowcipny wizyty u pana doktora to przyjemność.Polecam
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Krystyna Glinczewska

83-110 Tczew

Goraco polecam. Pani doktor jest cierpliwa, delikatna i profesjonalna. W cenie wizyty USG i cytologia. Przemila Pani!

lekarz Monika Monkiewicz

83-110 Tczew

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia. Sympatyczna, spokojnie odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jacek Wójcik

CENTRUM MEDYCZNE POLIMED Sp. z o. o.
Niepodległości 3
83-110 Tczew

Doktor Wójcik jest przede wszystkim lekarzem z powołania. Nie należy do osób, które w ramach opieki NFZ będą okazywały gorsze podejście niż na wizycie prywatnej. Jest przemiły, sympatyczny, uprzejmy i nie odmawia pomocy. Odpowie spokojnie na wszystkie pytania, nie ocenia, nie patrzy z góry. Człowiek o dobrym sercu i dużej wiedzy :)
Opinia dodana przez: Agata
Według mnie najlepszy ginekolog w Tczewie wszystko wytłumaczy w przeciwieństwie do innych, dobra atmosfera zna się na rzeczy, dokładny godny polecenia !

lekarz Krystian Zwirbulis

Polna 11
83-110 Tczew

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu ciąży prowadzonej przez Pana Doktora. Dzięki jego dobrym diagnozom udało się bezpiecznie przywitać Bobasa na świecie. Do tego bardzo miły. Gabinet schludny, łazienka bardzo czysta - polecam.

lekarz Jacek Wasilewski

Obrońców Westerplatte 19 lok. 1
83-110 Tczew

Nie wiem dziewczyny dlaczego piszecie, że wizyta kosztuje u pana dr 80 zł ??? Ja zawsze płacę 150 zł (jestem w ciąży). Pan dr jest bardzo uprzejmy i odpowiada na wszelkie pytania, czasami jego wypowiedzi są dla mnie nie zrozumiałe (medyczna terminologia), ale jak się dopytam,czy proszę o wytłumaczenie prostym językiem to w sposób zrozumiały potrafi przełożyć wypowiedź. Co do reszty to nie jestem w stanie określić ? Gdy ciąża ...

lekarz Mariusz Zwaliński

ul. Jagiellońska 50
83-110 Tczew

"Z całego serca nie polecam tego " lekarza ". Może jestem osobą młodą, ale na pewno nie głupią. Przyjechałam do szpitala ponieważ nie odczuwałam ruchów mojej córeczki w 26 tc ciąży, gdzie wcześniej ruchy odczuwałam o tych samych porach dnia i były dosyć wyraźne. Bałam się, bo miałam dzień przed bardzo stresująca sytuację. Na dyżur przyjechałam z mamą, ponieważ nie byłam w stanie sama ze względu na to że bardzo ...

lekarz Katarzyna Dzieło-Cierpiał

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
83-110 Tczew

Nie polecam. Bylam na wizycie jako matka karmiąca, stopniowe odstawienie od piersi. Na zapytanie o stwardnienia piersi, lekki ból, otrzymałam odpowiedź, że ona nie jest od badania piersi, a tym bardziej gdy karmię. To przepraszam kto jak nie ginekolog bada piersi? Na zapytanie o USG, odpowiedziała że mogę sobie zrobić, ale nie wie czy ktoś je wykona jeśli karmię, więc lepiej po zakończeniu karmienia. Nic od siebie nie powiedziała, nie ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wojciech Knurowski

Przychodnia stomatologiczna
Lecha 1
83-110 Tczew

Moja opinia jest negatywna. Nie została mi udzielona pomoc podczas poronienia. Lekarz nie miał ochoty podjąć jakichkolwiek działań. Nie przyszedł na główny oddział ginekologii szpitala w Tczewie ,na który się zgłosiłam. Zostałam odesłana do budynku porodówki,gdzie zastałam lekarza siedzącego na ławce przed budynkiem. Tłumaczył,że muszę czekać ponieważ porodówka jest dezynfekowana z powodu wystąpienia przypadku koronawirusa. Nie zaproponował mi innej formy udzielenia pomocy. Informacja ,że krwawię i już poroniłam nie wywarła ...
Opinia dodana przez: Pacjentaka M.

lekarz Adam Szulc

83-110 Tczew

Nie polecam. Prawi komplementy nie na miejscu pacjentkom podczas wizyt, proponuje bliższe znajomości, poza gabinetem. Nieprofesjonalny. Wykorzystuje swój zawód do celów prywatnych, zapominając o etyce lekarskiej.
Opinia dodana przez: Beti

lekarz Czesław Szczepański

Sobieskiego 5/1
83-110 Tczew

Lekarz nieprzydatny do niczego. Na wizycie w przychodni nie wykonał żadnych badań, nawet ciśnienia nie zmierzył osobie starszej która choruje na serce i nadciśnienie. Na wizytę domową nie chciał przyjść mimo tego że pacjentka już nie mogła chodzić sama i dotarcie do przychodni nie było możliwe. Odradzam.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Dariusz Lautenbach