Filtruj terminy

lekarz Rafał Kocyłowski

Szpital Powiatowy im Jana Pawła II
ul. Sikorskiego 9
64-980 Trzcianka

Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

lekarz Maria Koch-Kulbiej

ZOZ
ul. Matejki
64-980 Trzcianka

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor jest przemiła, bardzo mi pomogła stawiając szybką diagnozę i tłumacząc jak sobie teraz radzić. Jeden z najlepszych lekarzy u których miałam okazję być :) Z pewnością będę wracać :) Bardzo na plus podejście do mnie jako pacjentki, nigdy nie czułam się tak zaopiekowana jak przez Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Karina

dr Wiktor Machowina

Prywatny Gabinet
Marii Konponickiej
64-980 Trzcianka

Polecam serdecznie Pana Doktora chodź miałam urodzić synka do samego końca mojej ciąży ale urodziła się córeczka pozdrawiam doktorze.

lekarz Eugeniusz Zworecki

Ginekolog położnik, USG

64-980 Trzcianka

Doktor Zworecki jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam. W życiu nie spotkałam tak miłej i sympatycznej osoby. Zawsze służy pomocą. Zawsze można na niego liczyć. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika B

lekarz Marcin Rajewski

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance
ul. gen. Władysława Sikorskiego 9
64-980 Trzcianka

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Stanisław Kutkowski

Słowackiego 8a lok. 3
62-980 Trzcianka

Dr.Kutkowski nie zleca badań które na początku ciąży są obowiązkowe takich jak BADANIE PRENATALNE dzięki któremu mamy świadomość czy dziecko nie urodzi się z chorobami typu zespół downa. Nie tłumaczy wyników badań, na wyniki badań toksoplazmozy czekałam 2 miesiące po czym dowiedziałam się że jestem na nią chora, co sprawia zagrożenie dla ciąży. Uważam Doktora Kutkowskiego za nie kompetentnego.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Dariusz Chorębała