Lekarze Ginekolog Tychy

lek. med. Kamila Dudzik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Pani doktor to przemiła kobieta. Nie dziwią mnie tutaj niepochlebne komentarze, ponieważ na pierwszej wizycie również początkowo czułam się nieswojo, pani doktor wydawała się oschła i konkretna, natomiast w miarę upływu czasu i rozmowy okazała się ciepłą i pełną zrozumienia lekarką. Byłam już u p. dr Kosmali-Pytlik kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani doktor jest gotowa wysłuchać problemu z którym się przychodzi i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Jako ...
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Daniel Kurczyński

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Wspaniały Człowiek i rewelacyjny Fachowiec. Badania przeprowadzane są w miłej atmosferze, gdyż Pan Doktor ma takie poczucie humoru, że zapominamy o stresie. Dla tego Lekarza niemożliwe nie istnieje, o czym się przekonałam, po operacji, którą u mnie przeprowadził. Najważniejsze jest dobro pacjentki. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko, co Pan Doktor dla mnie zrobił.❤️ Katarzyna K.

lekarz Agnieszka Mitka

Poziomkowa 15
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!

lekarz Witold Siwiński

Ginekolog położnik, USG

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Nina Radziwonowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.

Tomasz Jureczko

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
43-100 Tychy

Po prostu wspaniały Lekarz, do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej i to byl najlepszy wybór. Jest sumienny, kompetentny i potrafi w łatwy sposób wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Antoni Kozicki

Gabinet Lekarski
Tychy

Można do niego przyjsc z pytaniami na które chętnie odpowiada. Do tego przystępna cena , zdecydowanie polecam

lekarz Grzegorz Witych

ul. Grota Roweckiego 20/65
43-100 Tychy

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadziłam u niego ciąże i z całą pewnością jest to osoba kompetentna, zawsze odpowiada na nurtujące pytania a co najważniejsze nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniej niepokojących objawów. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko:)

dr n. med. Jacek Janik

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Jestem jego pacjentką od kilku lat i jestem zadowolona.Pomimo tego,że czasem trudno sie dostać na wizytę i nie zawsze może mi on poświecic tyle czasu ile ja bym chciała to nie zamierzam zmieniać lekarza.Te niedogodności to w sumie nie jego wina-ma tyle pacjentek,że musi ten czas jakoś rozdzielić.Wszelkie badania jakie chciałam zostały zrobione,nigdy nie stwarzał mi problemów.W razie pytań lub watpliwości(np co do leczenia)po prostu dzwonie do niego na komórkę.Zawsze ...
Opinia dodana przez: Kryska76

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

lekarz Jacek Kampa

Hańczy 35
43-100 Tychy

Miałam odczynienia dzisiaj z panem Doktorem . Łyżeczkowanie niestety poroniłam wielki jeszcze raz ukłon w stronę doktora za tak szybkie zaangażowanie jak by nie doktor to pewnie jeszcze męczyła bym się z tydzień pozdrawiam serdecznie i oby więcej takich lekarzy P.Kubicka ;)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Leszek Michalski

Budowlanych 18 lok. 38
43-100 Tychy

dzieki dr Michalskiemu wykryto nie prawidlowosci ciazy i problemy z moja macica.
Opinia dodana przez: moniaaa_87

lekarz Magdalena Biernat

Gabinet Psychologiczny
43-100 Tychy

Pani Doktor to osoba godna polecenia. Wykonuje szereg badań i poświęca wiele uwagi pacjentce. Kontakt mailowy wzorowy. Pani doktor ma też duże pokłady empatii, mimo że na brak pacjentek nie narzeka. Jest lekarzem, dla którego rzeczywiście liczy się dobro pacjenta. Wizyty są konkretne i w przyjaznej atmosferze. Zawsze można liczyć na pomoc. Kompleksowe podejście do leczenia. Byłam u wieku innych lekarzy, zanim trafiłam do Pani Doktor. Niestety, wcześniej nikt tak ...

dr n. med. Krzysztof Nowosielski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Byłam na wizycie prywatnej i państwowej. Polecam zatem wizytę prywatną jeśli potrzebujecie leczenia bo wtedy lekarz się zainteresował moim zdrowiem na podstawie badań włączył leczenie. Zrobiono mi badania usg dokładnie i z wytłumaczeniem. Niestety kolejna wizyta była państwowa i różniła się zasadniczo, owszem lekarz był miły, ale pomimo wyników badań które przekraczały normę i jak sam lekarz stwierdził wskazują na dalszą diagnozę nie skierował mnie do dalszych badań bo uznał ...
Opinia dodana przez: fm
To nie jest zwykły lekarz,to lekarz z powołania.Bardzo Polecam lekarza ,wytłumaczy ,dokładny,zawsze uśmiechnięty,widać że chce pomóc pacjentowi a to się ceni.
Opinia dodana przez: Edyta G

lekarz Katarzyna Zawadzka

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Super lekarka. Godna polecenia w 100%. Zawsze pogodna i słuchająca co pacjent mówi. Delikatna podczas badania. Dba o wygodę pacjentki. Tłumaczy co zauważa podczas badania ginekologicznego oraz usg.

Paweł Czerwik

ultra-med
Tychy

pan doktor prowadzi wlasnie moja ciaze jestem z niego bardzo zadowolona z tego pan pytanie czy nie wiecie moze czy pan doktor kiedys sie pomylil co do płci dziecka ??
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Jakub Staniczek

Legionów Polskich 18/12
43-100 Tychy

Lekarz z powołania. Godny polecenia z czystym sumieniem. Bardzo dokładny, skrupulatny, można mieć pelne zaufanie. W prywatnym gabinecie doskonaly nowoczesny profesjonalny sprzęt, w szpitalu czułam się zaopiekowana, czułam że to "moj lekarz", mimo ogromnej ilości pacjentek czułam indywidualne podejście. Świetny specjalista od diagnostyki prenatalnej. Wszechstronny, non stop się kształci.Jestem wdzięczna za prowadzenie ciąży, wszystkie badania prenatalne, opieke w szpitalu, osobiste przyjęcie porodu, wsparcie i leczenie połogowe z pełnym oddaniem.
Opinia dodana przez: Anna Jagła
Ta Pani uratowała mi życie. Decydując o CC natychmiastowym gdy u mnie rozwijała się sepsa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika