Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Wałbrzych

Piotr Ostrowski

NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra
58-309 Wałbrzych

Uprzejmy, rzeczowy, z troską podchodzi do pacjenta. Tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Polecam wizytę u dr. Ostrowskiego.

lekarz Stefan Białęski

Niepodległości 114/1
Wałbrzych

Wszystko ok. Gdy miałam problemy z ciążą przyjął mnie późnym wieczorem bez problemu,uspokoił mnie szczegółowo odpowiadając na moje pytania-przykro mi.

lekarz Jerzy Słobodzian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.

lekarz Elżbieta Moskwiak

Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

Świetny lekarz ,jedyny , któremu można zaufać w 100% . Przede wszystkim bardzo profesjonalna , dba o " całość " , o zdrowie pacjentki .

lekarz Adam Zaborowski

Szpital Ginekologii i Położnictwa
Paderewskiego 10
58-301 Wałbrzych

Wspaniały lekarz. Znakomite podejście do pacjenta. Absolutnie nie mogę narzekać na nic-przyjął późno w nocy bez problemu, wysłuchał, zbadał, leczył, wyjaśnił wszystko perfekcyjnie! Polecam gorąco Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Małgorzata Bańczerowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych

Byłam u pani Bańczerowskiej w prywatnym gabinecie, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Gabinet w kamienicy, bardzo dobrze wyposażony, na miejscu USG. Podejście doktor profesjonalne, miła, ciepła i poświęciła mi bardzo dużo czasu na tłumaczenie problemu z jakim przyszłam. Niestety nie obeszło się bez zabiegu czyszczenia, doktor sama umówiła termin na taki dzień kiedy była w szpitalu, zabieg wykonała osobiście. Polecam z czystym sumieniem. Pani rejestratorka bez problemu umówiła termin wizyty, kiedy ...

lekarz Krzysztof Szczepański

Prywatny Gabinet Lekarski
Blankowa 46 lok. 1
58-316 Wałbrzych

Super lekarz, podejście do pacjentek rewelacyjne, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, doświadczony a do tego bardzo uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Najlepszy specjalista, a przy tym dobry człowiek. Nigdy nie zamieniłabym na innego lekarza. Prowadził moja ciążę, zawsze kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marek Krawczyk

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Nie polecam. Lekarz nie wykonał cytologii pomimo niepokojących objawów, dziś mam z tego tytułu bardzo duże problemy( duża dysplazja), czeka mnie zabieg. Co to za lekarz, który nie wykonuje podstawowych badań przesiewowych pacjentce bo na oko jest dobrze. Dodatkowo nie miły w obyciu. Nie polecam
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wojciech Szadok

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Drogi? Doktor Szadok nie przyjmuje prywatnie, stąd trochę się zdziwiłam?! :| Ze względu na długie oczekiwanie chętnie bym skorzystała. Macie może jakiś namiar?
Opinia dodana przez: Eliza

dr n. med. Roman Puskarz

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Polecam bardzo dra Puskarza, leczyłam się u niego prywatnie, dodam że skutecznie i nigdy nie narzekałam na jego podejście czy kompetencje, przy okazji miły i taktowny człowiek. Miałam do czynienia z nim także leżąc na patologii ciąży w szpitalu, mimo że wtedy pracował na innym oddziale zawsze się mną opiekował, interesował moimi wynikami i samopoczuciem. Podczas porodu niestety go nie było, gdyż było to święto i dodatkowo niedziela, ale na ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ryszard Mowlik

szmita 4/3
Wałbrzych

znam lekarza uwazam go za dobrego w swojej dziedzinie,elokwentny,wyrozumiały ale kazdy z nas ma prawo do pomylek

lekarz Mateusz Bojarski

Szpital Ginekologiczno-Połozniczy
301
58-301 Wałbrzych

Trafiłam do tego ginekologa z polecenia znajomej i również uważam go za godnego polecenia do prowadzenia ciąży. Wykonując badanie omawia co robi i w jakim celu, omawia dane wyniki. Na każdej wizycie uzyskiwałam obszerną informację na temat przebiegu ciąży.

Antoni Fiszkal

Wrocławska 38/3
Wałbrzych

Szczerze POLECAM dra Fiszkala. Dzięki niemu zaszłam w ciążę o którą starałam się przy pomocy innych lekarzy przez kilka lat, przetrwałam komplikacje ciążowe i urodziłm moją ukochaną córkę. Dziś Julka ma już 5 lat i jest moim oczkiem w głowie. Wcześniej dr uratował spisaną przez innego lekarza na straty ciążę mojej siostry, . Poleciłam dra kilku koleżąnkom potrzebującym fachowca i żadna się na nim nie zawiodła.

lekarz Krzysztof Łuczyński

Prywatny Gabinet Lekarski
Poleska 10 lok. 2
58-301 Wałbrzych

Mam bardzo dobre zdanie o doktorze Łuczyńskim. Uratował moją córkę kiedy byłam w piątym miesiącu ciąży. W tym momencie jestem w ciąży z drugim dzieckiem i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Mogę natomiast pochwalić jego zachowanie w stosunku do mnie, jest miły, uprzejmy, wszystko dokładnie i bardzo cierpliwie mi tłumaczy, odpowiada na każde pytanie i nie robi tego ani z wyrzutami ani z łaską. Naprawdę dobry lekarz. Dziękuję Panie ...

lekarz Emil Burek

Kasztelańska 18 / 2
Wałbrzych

U dr Butka zaczęłam prowadzić ciążę. Lekarz wiecznie nie w humorze, na pytania odpowiadał w taki sposób żeby niczego się nie dowiedzieć, na każdej wizycie usg szyjki macicy uważam, że niezasadnie. W sytuacji gdy położna robiła drugie ekg bo tętno dziecka było słabe i zawołała lekarza to lekarz to zbagatelizował. W momencie badania usg przez lekarza jak zapytałam o płeć to lekarz odpowiedział, że te badanie nie jest od tego. ...
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Szymczyk Andrzej

Anestezjolog, Endokrynolog

Aleja Wyzwolenia 12/1
Wałbrzych

Bardzo słaby. Nie tłumaczy pacjentowi, robi co musi i tyle. Zero zaangażowania. Do tego nie liczy się wogole z pacjentem. Więcej do niego nie pójdę. Nie polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Dąbrowska-Szewczyk

Senatorska 6 lok. 20
58-316 Wałbrzych

pani doktor jest godna zaufania prowadziła dwie moje ciąże,i na prawde jestem zadowolona

lekarz Henryk Śleboda

Paderewskiego 8 / 4
Wałbrzych

Ja mam zupełnie inne doświadczenie. Uczęszczam państwowo- wiadomo dużo czasu nie ma, ale nigdy nie czułam się zbywana. Dobry specjalista, który wprawdzie nie głaszcze po głowie, ale wie co robi. Mi bardzo pomógł. Polecam.

lekarz Krzysztof Szydło

Bohaterów Getta 12
58-304 Wałbrzych

Beznadziejny odradzam kategorycznie nie polecam!!!!!!!!!