Filtruj terminy

lekarz Krystyna Kołodziejska-Motyl

Przychodnia Specjalistyczna "ZDROWIE" dr Krystyna Kołodziejska - Motyl
Ogniowa 50
78-600 Wałcz

Jest to jedyna Pani ginekolog,u ktorej byłam,nie licząc wizyt w szpitalu. Prywatnie czy na NFZ podejście ma takie samo. Jest miła i co najważniejsze ma takie podejście do pacjentki,że nie trzeba się przy niej krępować. Wszystko wyjaśni,wytłumaczy. Bardzo kontaktowa i uprzejma. Polecam młodym dziewczynom bojących się pierwszych wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Stysiński

Medyk
Bydgoska 79
78-600 Wałcz

Bardzo dobry lekarz, od wielu lat jestem Jego pacjentką, moja Córka również. Doskonałe podejście do pacjentek, zawsze wszystko miałam wytłumaczone w 100%. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jerzy Bator

dolne miasto 8/21
78-600 Wałcz

Odkąd moja małżonka po kilku latach przestała być pacjentką pewnego, znanego wałeckiego ginekologa zmienił się jej stosunek do lekarzy z tej dziedziny i to głównie dzięki Panu doktorowi J.Bator. Nie ma znaczenia czy wizyta prywatna czy z NFZ - zawsze miło i rzeczowo. Pełne wsparcie w trakcie każdej wizyty. Nigdy nie było odmowy! Prywatnie gość pełną klasą z dużym poczuciem humoru .. miałem okazję go poznać osobiście.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Małgorzata Szczepska

ulica Kościuszkowców 6/6
78-600 Wałcz

Przemiła Pani doktor,bardzo delikatna, jestem zachwycona,dawno nie spotkałam się z takim podejściem lekarza.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Izabela Stępień

78-600 Wałcz

Zachowanie Pani Doktor budzi wiele wątpliwości. Prywatnie jest bardzo miła i uśmiechnięta. Szkoda, że nie jest taka w przypadku kiedy pieniądze za wizytę płaci jej fundusz. Wtedy pokazuje, jakim człowiekiem jest naprawdę. Bardzo się na Pani zawiodłam.

lekarz Tomasz Jakóbek

lekarz Dariusz Chorębała