warmińsko-mazurskie ginekolog

lekarz Lech Wójcik

Polna 1
Ruciane-Nida

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, a do tego wspaniały człowiek! Prowadziłam u niego dwie ciąże, pierwsza z NFZ, drugą prywatnie i nie było różnicy. Tak samo miły, profesjonalny, dokładny do tego bardzo kontaktowy,cierpliwie wszystko wytłumaczy wręcz zachęca do zadawania pytań, by jego pacjentka ze spokojem oczekiwała na swe dzieciątko. Widać, że uprawia swój zawód z pasją. Bardzo POLECAM!!!

Opinia dodana przez: była pacjentka

lekarz Jerzy Szewczyk

Jagiełły 14
Giżycko

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz, konkretny, z wieloletnim doswiadczeniem. Prowadziłam u doktora Szewczyka swoją pierwsza ciąże ktora od początku była zagrożona, za kazdym razem usłyszałam miłe słowo, fachowo podchodził do sprawy, godny zaufania. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Dorota Olszewska

Szmaragdowa 3
Działdowo

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Tłumaczy,poswieca czas. Pani doktor rozwiala moj stres,gdyz byla to moja pierwsza wizyta. Polecam.

Opinia dodana przez: Młoda. ;-)

lekarz Marek Gowkielewicz

Gębika 55A/1
Olsztyn

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Przede wszystkim lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo szczegółowo omawia wyniki badań, poświęca czas pacjentce. Jest przy tym zawsze uśmiechnięty. Pacjentka czuje się jakby była jedyną pacjentką Pana doktora. Można do niego zadzwonić z pytaniem gdy coś się dzieje, jeśli nie odbierze to ZAWSZE oddzwoni. Mistrz cesarki. Po wielu wizytach u wielu lekarzy zostaję u Pana Gowkielewicza. Z całego serca i z czystym sumieniem POLECAM!!! Ma też cudowną położną u siebie w gabinecie - chylę czoła Pani Agacie.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Stefan Walkowski

Wybickiego 9
Susz

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z sercem dla przyszłej mamy i dla malenstwa.Lekarz ,których brakuje.Zawsze poświęca swój cenny czas nawet przez telefon.Oby takich lekarzy było wiecej

Opinia dodana przez: Marta
lek. med. Wojciech Chylicki

lek. med. Wojciech Chylicki

Ginekolog

Al. Wolska Polskiego 5
Tczew

Bardzo dobry lekarz. Zawsze poświęca odpowiednia ilość czasu pacjentce i zawsze jest dostępny pod telefonem.

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Mariusz Przybyłowicz

Dajtki, Olsztyn

Witam Bardzo polecam Pana Doktora pierwszy raz byłam u tak dobrego lekarza podejście do pacjentki rewelacyjne szczerze POLECAM ! :)

Opinia dodana przez: Anonim P

lekarz Lech Cylkowski

Kościuszki 150
Elbląg

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

lekarz Danuta Czaplicka

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
Węgorzewo

Bardzo dobry ginekolog w naszym województwie.Mam pełne zaufanie.Polecam serdecznie.