wielkopolskie ginekolog

Sortuj

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: 28 Wrz o 17:00

lekarz Marek Feliksik

Pniewy

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od niedawna na zaburzenia hormonalne, ale mam do pana doktora zaufanie. Potrafi mi wszystko wytłumaczyć, dla każdego pacjenta ma czas.
Polecam :)

Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Medicomplex
Konopnickiej 33
Mosina

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna a do tego dokładna i delikatna. Po raz pierwszy u ginekologa czułam się tak komfortowo i kompleksowo zbadana. Wizyty przebiegają całkowicie bezstresowo. Gabinet estetyczny, dobrze wyposażony. Zdecydowanie POLECAM.

Opinia dodana przez: Monika

dr Marcin Przybyski

Remedium
osiedle Stefana batorego 80 D

Średnia ocen: 5/5

Chodziłam do Niego kiedy byłam w ciąży- polecam. Wyrozumiały, cierpliwy, troskliwy, z ogromną wiedzą, DELIKATNY!!!. Teraz też jestem w ciąży i znowu się do Niego wybieram.

lekarz Przemysław Sokołowski

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Ciężko mi uwierzyć, że już go nie ma wśród nas.
Pomógł tylu osobom, jemu chyba ...

Pomógł tylu osobom, jemu chyba tej pomocy zabrakło...
Czuję ogromny żal...

lekarz Maciej Jenek

Średnia ocen: 5/5

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.

Opinia dodana przez: M

lekarz Maria Urbaniak-Iwanowska

1 Maja 30
Okonek

Średnia ocen: 5/5

Delikatna, nie tylko jako położnik, ginekolog i jest ludzka, "naryta" wiedzą, ma podejście do pacjenta,potrafi rozmawiać z pacjentami.
Maryniu, przepraszam.

Maryniu, przepraszam.
Minęło tyle lat a moje chamstwo mnie gryzie

Opinia dodana przez: Stasiu

lekarz Mariusz Zemer

None
ul. Warszawska 107/1

Średnia ocen: 5/5

Lekarz najlepszy u jakiego byłam, dokładnie jak w poprzednich opiniach wszystko tłumaczy. Dba o swoje pacjentki i stara się jak najlepiej pomoc . Będę chodzić do niego zawsze

Opinia dodana przez: Daria