ginekolog wrocław

Sortuj

lekarz Agnieszka Konieczna

Ginekolog

Wrocław

Świetny specjalista, bardzo miła i kompetentna kobieta. Prowadziła moją ciążę i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam.

Opinia dodana przez: Małgosia

prof. dr hab. n. med. Andrzej Karmowski

Więzienna 21a lok. 2
Wrocław

Profesor operował mnie 4 lata temu. Uratował mi życie.Dziękuję mu za to.

Profesor operował mnie 4 lata temu. Uratował mi życie.Dziękuję mu za to.

Marta Górecka-Balcerek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
Wrocław

Uczęszczam do tego lekaża od lat i dzieęki niej urodziłam drugie dziecko. Polecam serdecznie.

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog   (+2 więcej)

Wrocław

Niezwykle miła, uśmiechnięta lekarka. Byłam u niej na wizycie żeby zmienić tabletki, przepisane przez innego lekarza, a po których źle się czułam. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby ginekolog zrobił mi USG przy okazji wizyty po antykoncepcję. Nowe tabletki świetnie dobrane. Gorąco polecam Panią Doktor.

lekarz Regina Borejko

Ślewińskiego 11 / 2
Wrocław

Bardzo dobra lekarka,zawszem można na Nią liczyć.Potrafi postawić trafną diagnozę i wyleczyc.Jest też pełna poświęcenia dla pacjentek,zwłaszcza ciężarnych i rodzących.

dr Tomasz Żołmierczyk

Ginekolog

Wrocław

byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak.
gorąco polecam!!

lekarz Magdalena Miś-Michałek

Stomatologia Malik
Bulwar Ikara 10D
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Miś-Michałek. Jest to bardzo rzetelna lekarka. Polecam, Beata Śmigiel.

Opinia dodana przez: BeataS

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog   (+1 więcej)

Wrocław

Również mogę jak najbardziej polecić Panią Doktor. Byłam u niej pierwszy raz ze zdiagnozowanym PCOS. Wprawdzie koszt wizyty to 150 zł, ale na zdrowiu się nie oszczędza. Pani Alicja tłumaczy dokładnie wszystkie zawiłości, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo uprzejma i delikatna, nie spieszy się, nie pogania, jeśli czegoś nie rozumiesz- wytłumaczy. Sprzęt, na którym pracuje jest nowoczesny, nie ma słowa o tym, że czegoś nie widzi na USG, bo aparat jest już "dość stary" ( a z tym się niestety dotychczas spotykałam). Można skorzystać z jednorazowych spódniczek i kapci. Wyszłam stamtąd z bardzo pozytywnym wrażeniem, zwłaszcza, ze Pani Alicja uspokoiła mnie co do moich problemów zdrowotnych. Okazały się mniej straszne, niż mi się wydawało i w czym utwierdzali mnie inni lekarze. Szczerze polecam wizytę wszystkim tym, kobietom, które szukają u lekarza odpowiedzi na nurtujące je pytania i chcą się czuć komfortowo.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog   (+1 więcej)

Kluczborska 37
Wrocław

Pełen profesjonalizm. Szkoda tylko,że zawsze trzeba czekać min. 30min. Mimo umówionej godz. Zdaję sobie sprawę,że są sytuacje awaryjne (mam na myśli kobiety ciężarne-sama wchodziłam bez umawiania jak coś się działo w trakcie ciąży) więc teraz cierpliwie czekam. A wcześniej telefon do corfamedu z pytaniem czy jest "poślizg" i nie jadę na wariata. Mimo to polecam.