Lekarze Giżycko

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Vill-med
Wilanowska 24
Giżycko

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Grzegorz Siwołowski

Laryngolog

Poradnie
Bohaterów Westerplatte 4
11-500 Giżycko

Bardzo miły, kompetentny, zawsze ma czas dla pcjenta.Korzystam z usług laryngologicznych od dziecka, dlatego też zdążyłam dostrzec Wielkie Serce Pana doktora. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Halina Wicherat-Waśko

Wizyty domowe
11-500 Giżycko

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawsze trafna diagnoza i leczenie, wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie.Wielki żal iż Pani Doktor opuściła Giżycko- w chwili obecnej brak jest kompetentnego pediatry jakim była Pani doktor. Wielki szacun.

lekarz Piotr Perkowski

Alergolog, Otolaryngolog

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SPZOZ W GIŻYCKU
ulica Obwodowa 3
11-500 Giżycko

Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Na spokojnie wszystko wytłumaczy. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jest wzorem do naśladowania. W 100% POLECAM tego lekarza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Hanna Szczepka

11-500 Giżycko

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki Pani Hannie moja mama miała zdiagnozowaną zaćmę wyleczoną operacyjnie. Czuje się dobrze i co najważniejsze nareszcie widzi na oko( Szpital w olecku tez poleciła Pani Hanna) W odróżnieniu od Pani Hani wszyscy inni lekarze w Giżycku ją zbywali a zaćma się powiększała

lekarz Jerzy Szewczyk

11-500 Giżycko

Wspaniały lekarz, konkretny, z wieloletnim doswiadczeniem. Prowadziłam u doktora Szewczyka swoją pierwsza ciąże ktora od początku była zagrożona, za kazdym razem usłyszałam miłe słowo, fachowo podchodził do sprawy, godny zaufania. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Martyna
Profesjonalnie pomaga nie tylko klientom ale i koleżankom po fachu.Wspierajaca, kompetentna i poswiecajaca swój czas . Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Pstryku

Ludwika Kunicka

Neurologopeda

11-500 Giżycko

Po prostu DZIĘKUJĘ za fachową pomoc. Po udarze nie mogłam pogodzić się z trudnościami w mowie, pisaniu, czytaniu. Byłam załamana. Świat wokół nie cieszył. Czułam się wyobcowana, bo kto rozumiał co mówię. Teraz dzieki ćwiczeniom, fachowej i bardzo dobrej terapii funkcjonuję prawie jak przed zachorowaniem.

lekarz Dariusz Baniewski

ulica Królowej Jadwigi 20/IV
11-500 Giżycko

Doktor Dariusz Baniewski to lekarz jakich jest mało w obecnych czasach, po za tym że jest naprawdę bardzo dobry w swoim fachu to jest jeszcze człowiekiem który wysłucha, doradzi, wesprze. Nie traktuje pacjenta jak kolejny numerek w kolejce tylko poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jestem pacjentem Dr. Baniewskiego od kilku lat i z czystym sumieniem polecam Doktora. To jest lekarz z klasą.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Tomasz Purwin

11-500 Giżycko

Podany jest zły adres i numer telefonu. "Ośrodek leczenia chorób i nerek" ma dane poradni nefrologicznej w Giżycku w której doktor nie przyjmuje

lekarz Urszula Kucharska

Wiejska 30
11-500 Giżycko

Bardzo polecam, nigdy nie mam problemy z dodzwonieniem się lub z otrzymaniem skierowań. Bardzo spokojna Pani doktor i uprzejma. Zawsze wszystko wytłumaczy. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Jerzy Cygler

Kardiolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Giżycko

Polecam na 1000%. Lepszego kardiologa nie spotkałam.

lekarz Alina Adejanowa

Pulmonolog, Internista

11-500 Giżycko

Lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Pełna kultura i super podejście do pacjenta. Życzę wszystkim by mieli do czynienia z takimi lekarzami jak Pani doktor Alina Adejanowa
Opinia dodana przez: Krzysztof Nowicki

lekarz Paweł Wziątek

Królowej Jadwigi 18B/15
11-500 Giżycko

Wszystko pozytywnie . Mily i sympatyczny lekarz . Operowal mnie ,godny zaufania wszystko wytlumaczyl i ze spokojem wykonywal swoja prace.

lekarz Mariusz Gębski

Daszyńskiego 11A/25
11-500 Giżycko

Bardzo dobry fachowiec, miły uprzejmy, uczynny, naprawdę umie wczuć się w cierpienie człowieka, jest przesympatyczny i reaguje natychmiastowo z leczeniem.
Opinia dodana przez: Henryk

dr Zbigniew Bielak

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Zielona 9
11-500 Giżycko

Wczoraj doktor usunął mi zęba w stanie zapalnym. Mianowicie to, co z niego zostało. Było ciężko i boleśnie, znieczulenie praktycznie nie zadziałało. Oczywiście zostałem o tym uprzedzony i dostałem do wyboru inną opcję przed podjęciem usuwania. Wszystko prosto wytłumaczone. Robota wykonana doskonale, a antybiotyk, na który dostałem receptę jest świetny. Opuchlizna zeszła w znacznym stopniu już po niecałych 4h. Polecam dr Zbigniewa przez duże P.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Maciej Adamski

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Poradnia Endokrynologiczna
ul. Boh. Westerplatte 4
Giżycko

Wspaniały lekarz z powołania. Uratował mi życie. Bardzo miły, uprzejmy. Zna się na swojej pracy. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu. Powróciłam do zdrowia dzięki dr. Adamskiemu. Żyje dzięki niemu, jestem z dziećmi i mężem. Bardzo dziękuję i nigdy tego nie zapomnę.
Opinia dodana przez: Joanna K.

lekarz Tadeusz Tarajewski

Laryngolog

11-500 Giżycko

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest wyjątkowy i rzadko takiego można spotkać.

lekarz Franciszek Szwabowicz

11-500 Giżycko

Świetny lekarz, 100% diagnoza, świetnie dobrane leki co przy leczeniu dzieci jest potrzebne. Proces leczenia w sposób prosty przekazany
Opinia dodana przez: Ewelina