Lekarze Głogówek

lekarz Krystian Knicz

Kąpielowa 7
48-250 Głogówek

Lekarz z powołania. Nie spotkałem nigdy bardziej oddanego lekarza, bardzo szanuję pana Krystiana za to jakim jest człowiekiem,oraz za to jakie ma podejście do pacjentów, cieszę się że to właśnie na niego trafiłem.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Anna Banaś-Cebula

ul. Dąbrowskiego 2
48-250 Głogówek

Pełen profesjonalizm i empatia wobec pacjenta.Pani Doktor w dostępny sposób potrafi wytłumaczyć związki przyczynowo-skutkowe schorzeń oraz zaproponować różne alternatywy profilaktyki oraz leczenia.Rozległa wiedza dotycząca nie tylko chorób oczu pozwala na rozszerzenie diagnostyki w kierunku innych schorzeń.
Opinia dodana przez: Marta

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

Zapraszam do Przychodni w Prudniku
Głogówek

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

lekarz Ryszard Łuszpaj

Anestezjolog

al. Lipowa 6
Głogówek

Pan doktor jest zawsze bardzo uprzejmy, kieruje się dobrem pacjenta, któremu poświęca duzo czasu i uwagi.

lekarz Henryk Grek

Głubczycka 62B
48-250 Głogówek

Jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem do czynienia. Konkretny i z właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Irek

lekarz Teresa Stochmiałek

ulica Powstańców 34
48-250 Głogówek

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Marek Rak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c. Teresa Stochmiałek Bernadeta Apoloni Krystian Knicz Henryk Grek
ulica Targowa 6
48-250 Głogówek

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Witold Bugajski

Słowackiego 1
48-250 Głogówek

Zęba wyrwał mi tak sprawnie że nawet tego nie zauwazyłam:)Polecam

lekarz Ireneusz Łotecki

48-250 Głogówek

Doktor ma ogromną wiedzę dzięki której pomógł mi znaleźć przyczynę bólu. Polecam wizytę u tego doktora. Gwarantowana specjalistyczna pomoc i bardzo miła atmosfera.

lek. dent. Renata Prus

M. Konopnickiej 7/3
48-250 Głogówek

Bardzo uprzejma, skuteczna i wesola pani Denstystka. Tylko ze przyjmujepo 17 i prywatnie ale jak sie ma pieniadze to sobie mozna pozwolic. polecam!:)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Anna Łuszpaj

Biedrzychowice
48-260 Głogówek

Przez ponad 70 lat życia i wielu wizyt u wielu lekarzy, nie spotkałem się z taką Osobą, i najwyższych walorach;lekarskich, kompetencji lekarskich, zaangażowaniu się u każdego pacjenta bez wyjątku. Jednym zdaniem ;wzór lekarza!!( Być może niedościgniony dla wielu) . Godny polecenia lekarz dla wszystkich potencjalnych pacjentów.
Opinia dodana przez: Herbert

lekarz Marian Duda

ulica Batorego 6
48-250 Głogówek

Lekarz godny polecenia bardzo dobry i doświadczony polecam w 100 procentach już od pierwszego roku życia syna jeździmy do niego dziś ma 11 i dalej u niego się leczy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sylwia Kłuskiewicz

Wenerolog, Dermatolog

48-250 Głogówek

Bardzo dokładna uśmiechnięta i cierpliwa lekarka.Moja choroba trwała już kilka miesięcy , ale dopiero pani doktor postawiła trafną diagnozę i leczenie. Efekt był szybki.Bardzo Pani dziękuje.

lekarz Jarosław Kłuskiewicz

48-250 Głogówek

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Podejście do pacjentki naprawdę wyjątkowe - każdy przypadek traktuje indywidualnie, słucha pacjentki i odpowiada na każde pytanie. Zawsze można liczyć na jego pomoc. Oprócz tego Pan doktor jest bardzo sympatyczny i ma ogromne poczucie humoru, co sprawia, że sama wizyta nie jest tak stresująca. Jeśli wizyta u ginekologa to tylko u Pana Doktora - serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

Krystyna Zaszkodna-Gross

Internista, Reumatolog

Powstańców 57
48-250 Głogówek

Pani Gross to wyśmienita specjalistka w swojej dziedzinie,uprzejma i bardzo miła a co najważniejsze to bardzo kpmpetętna specjalistka których praktycznie brak w naszej okolicy,z poważaniem?-Wiesław Hejmanowski

lekarz Jacek Stochmiałek

Ortopeda, Chirurg ogólny

ulica Powstańców 34
48-250 Głogówek

Bardzo nieuprzejmy gburowaty pan doktor , bardzo okcesowe podejście do osób starszych otyłych, nie ujmując tutaj komeptencjom ze względu na nieuprzejme podejście do pacjenta nie polecam

dr n. med. Dorota Duda

ulica Batorego 6