Lekarze Goleniów

lekarz Dawid Pacek

72-100 Goleniów

Byłem dzisiaj u pana doktora w przychodnia Dom w Chojnie . Krotko mówiąc Nienajlepszy Lekarz bez dwóch zdań :)
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jerzy Gawdzik

72-100 Goleniów

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika
W dzisiejszych czasach rzadko można spotkać lekarza, który tak skrupulatnie zajmuje się swoim pacjentem-bez względu na jego wiek. Profesjonalista, życzliwy, skuteczny. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Rupar

ulica Pocztowa 44
72-100 Goleniów

Gdy umieralam z goraczki przy covid i ospie.przypadkiem znalazlam tel do lekarza dyzurujacego.trafilam na Doktora Marka.Poswiecil mi bardzo duzo czasu...wspomogl psychicznie..doradzil w lekach.ustalic co dalej mam robic.Cudowny czlowiek.ktory rozumie.slucha i pomaga.Polecam szczerze Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Malgorzata Piasecka

lekarz Zygmunt Gliński

72-100 Goleniów

Spokojne i rzeczowe podejście do problemu,objaśnienie ścieżki leczenia -Dziękuję za poradę i pomoc w pokonaniu COVID ! :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Izabela Paśko

72-100 Goleniów

Polecam w pełni!Doktor konkretna i rzeczowa a jednoczesnie miła i wspierajaca. Na pewno beda ja polecac i sama nie raz bede korzystała z porady gdyz Pani Doktor zdobyla moje zaufanie juz po pierwszej wizycie-co rzadko sie zdarza;-)
Opinia dodana przez: MARTA

lek. dent. Marta Suchecka

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - filia w Goleniowie
Partyzantów 5
72-100 Goleniów

Po wielu latach znalazłem dobrego fachowca, kobietę. Od kilku lat moja rodzina korzysta z uslug tego stomatologa. Gabinet zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Alicja Gałan-Koleśnik

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Alicja Gałan - Koleśnik
Pocztowa 34
72-100 Goleniów

Witam... w dniu 15.01.2014r korzystałem z usług Pani Alicji i jestem bardzo zadowolony a wręcz zaskoczony profesjonalizmem wykonanego zabiegu (usunąłem trzy zęby i jeden korzeń na jednej wizycie) bez najmniejszego problemu i co najważniejsze dla mnie bez prawie żadnego bólu co właśnie świadczy o dużych umiejętnościach Pani Alicji oraz o stosowaniu profesjonalnych i nowoczesnych materiałów użytych przy zabiegu.. Polecam bardzo usługi Pani lek. dent.Alicja Gałan-Koleśnik ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Stanisław Mokrzyński

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy
Nowogardzka 2
Goleniów

Znakomity specjalista radiologii i niezwykle uprzejmy,rzeczowy człowiek. Szybko rozpoznał zakrzepice i przekonał, abym szybko udał się do szpitala i nie zignorował bólu łydki. Następnego dnia wykonano mi operacje wstawienia bypassow w prawej nodze. Gdyby nie ten kompetentny i przekonywający Pan doktor nie wiem jak skończyłoby sie to wszystko dla mnie.
Opinia dodana przez: Roland

lekarz Agnieszka Białożyt

Lekarz rodzinny

ulica Pocztowa 44
72-100 Goleniów

Najlepszy lekarz jakiego znam. Anioł po prostu anioł.cieepliwa uprzejma zawsze uśmiechnięta nigdy nie krzyczy. Cierpliwie każdego wysłucha i jest prawdziwie ludzkim lekarzem.
Opinia dodana przez: sylwia
Był lekarzem z powołania takich mało jest w Goleniowie Polecam Bardzo takiego lekarza
Opinia dodana przez: zygmunt

lekarz Anna Kunka-Mierzwa

72-100 Goleniów

Polecam z całego serca, dziękuję za opiekę, oddanie i wspólnie z całym zespołem Stargardzkiej pediatrii za uratowanie mojego dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Szewczak-Głodek

Internista, Diabetolog

Kalinowa 48 lok. 3

jest Bardzo dobrym lekarzem Polecam na 100 % Z.Kowalski
Bardzo dobry lekarz. Miałem przewlekłe problemy i odwiedziłem wiele lekarzy, dopiero ten jako pierwszy wytłumaczył na czym polega problem, zrobił badania m.in. usg, laboratoryjne (inni lekarze twierdzili że nie ma sensu ich robic!!). Wszystko było wytłumaczone jak na wykładzie. Leczenie pomogło. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

Battulga Dorj

Indywidualna Praktyka Lekarska
72-100 Goleniów

Super lekarz na 5 gwiazdek, nawet 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 gwizdek
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Maria Kotynia-Krukar

ulica Szczecińska 13
72-100 Goleniów

Bardzo dobry lekarz prowadzący praktykę z powołania ,idąc do ośrodka czeka się z przyjemnością na wizytę na panią doktor wiedząc że uzyska się kompleksową pomoc lub dobrą rade.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Jakub Jędrych

72-100 Goleniów

Dr Jakub Jędrych, wspaniały lekarz i przede wszystkim cudowny człowiek. Opiekował się mną na oddziale chirurgi w Świnoujściu, a po latach odebrał telefon dając kolejne wytyczne. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Agni6

dr n. med. Piotr Hajdasz

Władysława Jagiełły 4
Goleniów

Co tu dużo pisać - idealny ginekolog dla każdej kobiety, żaden inny nie wzbudził tak mojego zaufania i mi nie pomógł. Wizyta nie jest tania, ale warta tych pieniędzy. Przy każdej wizycie nie szkoda mi tych pieniędzy wydanych. A i w ciąży całe 9 m chodziłam do dr Piotra i chodzę nadal i przed ciążą też.

lekarz Wiesław Sobczyk

Neurolog

Kościuszki 4 lok. 2
72-100 Goleniów

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

lekarz Małgorzata Jurga

Kołłątaja 2 lok. 10
72-100 Goleniów

goraco polecam wszystkim pacjentom. Pani lekarz Malgorzata Jarecka-Jurga jest sumienna, kompetentna w swoim zawodzie i ma wspaniale podejscie do malych pacjentow. Szkoda ze dzisiaj takich dobrych lekarzy tak malo jest.