Golub-Dobrzyń

lekarzAlojzy Nadolski

3 opinie

Pulmonolog

ZOZ Szpital Powiatowy w Golubiu- Dobrzyniu, Golub-Dobrzyń

Wyjątkowo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zazwyczaj miałem do czynienia z młodymi i niestety niedouczonymi przedstawicielami tego zawodu. Skoda, ze tak rzadko młodzi korzystają z ...

lekarzIzabela Zacharska-Quaium

6 opinii

Neurolog

szpital powiatowy, Golub-Dobrzyń

Miałem pewien problem i nie wiedziano jak mi pomnóc. to trwało kilka lat w sumie 14. Szukano na to wielu sposobów ale żaden mi ...

lekarzZuzanna Śliwińska

2 opinie

Neonatolog, Pediatra

Brzozowa 3, Golub-Dobrzyń

bardzo dobry lekarz pomogla mojej corce polecam wszystkim

lekarzUrszula Brymora

2 opinie

Laryngolog, Pediatra

Brzozowa 21, Golub-Dobrzyń

Bardzo przyjemnie sie odwiedza Pania doktor, mozna zadawac mase pytan,, nie spieszy sie z odeslaniem pacjenta, polecam w 100%

drPaweł Krupa

Chirurg ogólny

Golub-Dobrzyń

Mogę powiedzieć, ze jest bardzo kontaktowy i choć mnie nie operował, to udzielał na wizytach wszelkich informacji, bardzo miły, przystępny.

lekarzWłodzimierz Krupa

Internista

Nasz Medyk, Wojska Polskiego 3e, Golub-Dobrzyń

Jest rzadkim okazem kompetencji,uprzejmosci i pełen fachowości lekarskiego zawodu., oby takich więcej

lekarzAnna Radziszewska

Pediatra

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Golubiu-Dobrzyniu, ul. dr. Jerzego Gerarda Koppa 1E, Golub-Dobrzyń 2 inne

Super lekarz, jest dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie dokładnie na każde pytanie i jest bardzo miła i ma fajne podejście do pacjenta, bardzo polecam.

Dorota

lekarzRobert Warchoł

1 opinia

Lekarz bardzo miły wrzystko wyjsnil polecam uprzejmy dla pacjenta lekarz z prawdziwego zdarzenia oby takich wiecej było przyjmuje w szpitalu na bielanach

basia

lekarzTadeusz Pietrykowski

Otolaryngolog

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Golubiu-Dobrzyniu, ul. dr. Jerzego Gerarda Koppa 1E, Golub-Dobrzyń 5 innych

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana ...

Kamila

lekarzMirosława Dybowska-Nozdrzykowska

Internista, Reumatolog

Brzozowa 71, Golub-Dobrzyń

Polecam bolały kolana , plecy ogólnie wszystko. Po kuracji pomogło . zaliczyłem wesele jest Ok. Z podziękowaniem polecam wszystkim chorym .

Dariusz
Zobacz również