Lekarze Golub-Dobrzyń

lekarz Alojzy Nadolski

Pulmonolog

ZOZ Szpital Powiatowy w Golubiu- Dobrzyniu
87-400 Golub-Dobrzyń

Wyjątkowo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zazwyczaj miałem do czynienia z młodymi i niestety niedouczonymi przedstawicielami tego zawodu. Skoda, ze tak rzadko młodzi korzystają z fachowosci i doświadczenia swoich starszych kolegów.

lekarz Zuzanna Śliwińska

Neonatolog, Pediatra

Brzozowa 3
87-400 Golub-Dobrzyń

bardzo dobry lekarz pomogla mojej corce polecam wszystkim

lekarz Łukasz Brycht

87-400 Golub-Dobrzyń

Doktor Łukasz Brycht to najlepszy lekarz jaki się mną zajmował w swojej kategorii. Jestem po operacji przepukliny w bliźnie pooperacyjnej (następstwo złego leczenia po wycięciu wyrostka robaczkowego). Poza wszczepieniem siatki doktor również skorygował stara bliznę. Już następnego dnia po operacji swobodnie wstałem i mogłem chodzić. Rana czysta, po prostu majstersztyk! Doktor odpowie na wszystkie pytania, poświęci czas, jest przesympatyczny i rzeczowy. Polecam serdecznie każdemu!
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Waldemar Bębenek

Internista, Kardiolog

ulica Mickiewicza 3/63
87-400 Golub-Dobrzyń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Dipanjan Ghosh

87-400 Golub-Dobrzyń

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Swojego czasu był pediatrą w Kowalewie Pomorskim. To właśnie on usłystał szmery na serduszku mojego 3 miesięcznego synka ( teraz ma 16 lat) i dostałam skierowanie pilne do kardiologa!. Jak pan kardiolog sam stwierdził w tamtym czasie " ma pani bardzo dobrego pediatrę że potrafił wykryć takie nieprawidłowości tylko z osłuchu!". Do tej pory jestem i będę do końca życia wdzięczna. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Anna Radziszewska

87-400 Golub-Dobrzyń

Super lekarz, jest dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie dokładnie na każde pytanie i jest bardzo miła i ma fajne podejście do pacjenta, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Włodzimierz Krupa

Przychodnia w Golubiu - Dobrzyniu
Wojska Polskiego 3 c
87-400 Golub-Dobrzyń

Jest rzadkim okazem kompetencji,uprzejmosci i pełen fachowości lekarskiego zawodu., oby takich więcej

dr Paweł Krupa

87-400 Golub-Dobrzyń

Mogę powiedzieć, ze jest bardzo kontaktowy i choć mnie nie operował, to udzielał na wizytach wszelkich informacji, bardzo miły, przystępny.

lekarz Tadeusz Pietrykowski

Otolaryngolog

87-400 Golub-Dobrzyń

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Robert Warchoł

87-400 Golub-Dobrzyń

Lekarz bardzo miły wrzystko wyjsnil polecam uprzejmy dla pacjenta lekarz z prawdziwego zdarzenia oby takich wiecej było przyjmuje w szpitalu na bielanach
Opinia dodana przez: basia

lekarz Urszula Brymora

Laryngolog, Pediatra

Brzozowa 21
87-400 Golub-Dobrzyń

Bardzo przyjemnie sie odwiedza Pania doktor, mozna zadawac mase pytan,, nie spieszy sie z odeslaniem pacjenta, polecam w 100%

lekarz Mirosława Dybowska-Nozdrzykowska

Reumatolog, Internista

Brzozowa 71
87-400 Golub-Dobrzyń

Pani doktor to anioł, pomogła wykryć nowotwór zlecała dużo badań nie zostawiła mnie bez pomocy wręcz przeciwnie interesowała się mną i troszczyła dzięki niej wszystko idzie w dobrym kierunku,gorąco polecam
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Robert Skiba

56 683 39 41 Gabinet Prywatny 668 630 322 Gabinet NFZ
ul. Szkolna 10
87-400 Golub-Dobrzyń

Podejście do pacjenta jest współmierne z ceną wizyty.

lekarz Izabela Zacharska-Quaium

Neurolog

szpital powiatowy
87-400 Golub-Dobrzyń

Wizyta prywatna super. Nastepna miała być na kase chorych i tutaj pojawił się problem. W sumie , aby dostac sie na kase chorych zajeło mi to ponad pół roku. super. Dobrze, że chodze na własnych nogach, i jak mam nadzieje, moge poczekac.

Wieslaw Wesołowski

Golub-Dobrzyń

Polecam tego lekarza pod każdym względem !!!

lekarz Dariusz Nadolski

Pulmonolog

87-400 Golub-Dobrzyń

Nie polecam!!!! Pan doktor jest bardzo niemiły, podnosi głos na pacjentów. Odnoszę wrażenie, ze pomylił zawód, ponieważ nie ma grama empatii i szacunku do pacjentów. Nie wykazuje się odpowiednimi kompetencjami!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Joanna Solarz-Bogusławska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GOL-MED"
Szosa Rypińska 30c
87-400 Golub-Dobrzyń

Bardzo miła Pani doktor.Leczenie dopasowane.Wyszłam ze szpitala z nadzieja na lepsze jutro.Chociaż leków trochę dużo ale stan się poprawił.Osobiście bardzo polecam.Ja na Panią doktor narzekać nie mogę.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ryszard Bryndal

Neurolog

Żeromskiego 40
87-400 Golub-Dobrzyń

OD KILKU LAT MNIE PROWADZI I JAK NA RAZIE TRAFNIE CO DO ZAANGAŻOWANIA I TŁUMACZENIA NO CÓŻ PAN DOKTOR JEST JUŻ WIEKOWYM DOKTOREM I MA TAKIE A NIE INNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.POLECAM LUDZIOM KTÓRYM JEST POTRZEBNY LEKARZ NEUROLOG, A NIE BABA DO SŁUCHANIA UŻALANIA
Opinia dodana przez: MAREK

lekarz Barbara Byczkowska-Sharif

Dermatolog

Sokołowska 34a
Golub-Dobrzyń

Całe liceum walczyłam z trądzikiem. Niestety poza zapisywaniem antybiotyków i zakazem jedzenia czekolady i potraw ostrych nie uzyskałam innej pomocy. Gdyby nie lekarz z Torunia (wizyty prywatne) pewnie nigdy bym się trądziku nie pozbyła.

Leokadia Zawadzka

Gol-Med Sp. z o.o.
Rypińska 30c
87-400 Golub-Dobrzyń

Pani doktor nie zainteresowana chorym, bardzo nie mila, stawia złe diagnozy. Stawia na wizyty krótkie, które uniemożliwiają dokładne zapoznanie się z problemem.
Opinia dodana przez: agata