Lekarze Góra Kalwaria

Laryngolog, Foniatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Labolatorium analityczne LAB-ROS
Polna 26
05-530 Góra Kalwaria

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew
Pani Doktor przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i wyjaśnia przebieg leczenia, profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta, polecam !!!!

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Lipkowska 4b
Góra Kalwaria

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

lekarz Wojciech Okła

Radiolog

Budowlanych 5/5
05-530 Góra Kalwaria

Wspaniały przemiły mądry kompetentny lekarz. Podaje trafne diagnozy. Polecam wszystkim wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Andrzej Birula

Stomatolog, Protetyk

05-530 Góra Kalwaria

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.

lekarz Sławomir Przybysz

Fam-Med Sp. z o. o
ks. Sajny 1A
05-530 Góra Kalwaria

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,uczynny ,zaangażowany w udzielenie pomocy .Po kontakcie z tym panem wraca wiara w ludzi
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Karol Stasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Labolatorium analityczne LAB-ROS
Polna 26
05-530 Góra Kalwaria

Pan doktor Stasiak jest okulistą najwyższej klasy nie zastanawia się co trzeba zrobić z chorym okiem bo on to wie od razu po badaniu sposób podejscia i rozmowa z pacjętem jaką sobie można wymarzyć szczęsliwy jest ten pacjęnt który tafi do niego na leczenie to nie tylko moja opinia ale wszystkich których leczył polecam tego lekarza i dobrego człowieka.
Opinia dodana przez: jerzy
Serdeczne podziękowania kieruję do prof. dr. hab. med. Roberta Gasika oraz całego zespołu. Do Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii zgłosiłam się po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Przez całą dobę zespół lekarzy, pielęgniarek i pracowników szpitala zajmował się mną profesjonalnie i z zaangażowaniem oraz z pełną wyrozumiałością i empatią. Ich uśmiech i pogoda ducha dodawała mi optymizmu w trudnych chwilach. Wdzięczna pacjentka – Jolanta l. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

lekarz Nelli Ostrowska

Staszica 6
05-530 Góra Kalwaria

Super lekarz godny polecenia , leczy u nas całą rodzinę.Jeździłam z dzieckiem po 4 lekarzach kazdy co innego inne leki i nic pani doktor przyjechala zbadala przepisala leki i dziecko wyzdrowiało. Ciepla i mila. sympatyczna i szczera osoba.Po prostu lekarz z powołania .polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Krystyna Kowalczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum stomatologiczne Dentiko
Armii Krajowej 3
05-530 Góra Kalwaria

w sumie dokladna i staranna i to wszystko na miejscu bez zbednego pospiechu i czekania w poczekalni, gdzie kapie na glowę. wg mnie polecam na podst, wlasnych przejsc a przeszedlem juz nie malo w swoim zyciu. Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jurij Radźko

Staszica 6
05-530 Góra Kalwaria

Bardzo dobry chirurg , jeden z najlepszych. Kładąc się do dr Radźko możecie być pewni ,że operacja będzie przeprowadzona perfekcyjnie - tak było w moim przypadku. Jestem także wdzięczna ,że nie musiałam długo czekać . Doktor jest bardzo fajnym ,ciepłym i życzliwym człowiekiem z którym bardzo konkretnie i fajnie mi się dogadywało. Pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Aneta Pietrzela

lekarz Paweł Polaczek

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

EMK
Góra Kalwaria

Lekarz z powolania wytlumaczy wszystko o chorobie z dokladnoscia .po operacji przychodzil do corki codziennie .polecam
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Istvan Tanczos

Chirurg stomatolog, Stomatolog

05-530 Góra Kalwaria

Wizyta naprawdę na poziomie. Wiem o wszystkim co mnie nurtowało i zdecydowałem się na leczenie. Z tego co widzę i doświadczyłem nie mogłem trafić lepiej. Ja polecam. Świetny fachowiec i super człowiek. Irek

lekarz Magdalena Pasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

05-530 Góra Kalwaria

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.............ja osobiście polecam! Pani doktor kompetentna, miła.

lekarz Katarzyna Wrochna

3 Maja 10
05-530 Góra Kalwaria

Nie bede podwazac kompetencji lekarza, bo z pewnoscia są one wysokie, ale na tym konczą sie plusy. Lekarz jest bardzo mila na prywatynych wizytach, mam wrazenie podczas wizyt prywatnych i na nfz są to dwie inne osoby. Odmowienie przyjecia chorego dziecka pomimo ze w przychodni na obecna chwile wszystkie dzieci zostaly przyjęte defininitywnie skreslilo tego lekarza do ktorego powrócę

lekarz Urszula Konopińska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii
por. Jana Białka 4
05-530 Góra Kalwaria

Jestem bardzo zadowolona, leczę swoje dzieci z Panią doktor od lat i każda wizyta to przyjemność ,a leczenie skuteczne. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, wizyta trwa dość długo, bada bardzo dokładnie i zleca dużo badań. Widać wielką troskę o zdrowie dziecka. Bardzo polecamy
Opinia dodana przez: Joalanta

lek. dent. Ewa Żochowska-Kania

Ortodonta, Stomatolog

05-530 Góra Kalwaria

Prostowanie zębów miało trwać rok. Po 1,5 roku z braku jakichkolwiek (!) efektów i po zażądaniu wyjaśnień łaskawie pani ortodonta poprosiła o przyjście na konsultacje do innego gabinetu. Od 4 miesięcy chodzę na już bezpłatne konsultacje. Efektów ciągle brak. Panie nakazały noszenie maski na noc (mam 23 lata). Ostatnio przez 3 tyg. nosić jej nie mogłam z powodu przeziębienia i silnego kataru. Mimo to, na wizycie Panie zachwycały się jakie ...

lekarz Daniel Kozyra

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Gabinet ortopedyczno-rehabilitacyjny z chirurgią jednego dnia
Warszawa Ul. Dereniowa 2c/226
02-776 Góra Kalwaria

Doktor Kozyra skupia się tylko jak wyciągnąć pieniądze mąż zrobił operacje za 20 tys i ma teraz mnóstwo problemów z kolanem a doktor powiedział ze jak zrobi zastrzyki za 6000 zł to mu pomogą. To jest biznesem a nie lekarz
Opinia dodana przez: Agata

Jerzy Kuboń

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dominikańska 9
Góra Kalwaria

Barachło..................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Marjana Feduniw

Dermatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii
por. Jana Białka 4
05-530 Góra Kalwaria

Dziękuję Bogu ze trafiłam z córką do Pani doktor. Córka meczy sie od czerwca 2021r z AZS + alergia na kota i mleko. Pogorszyło sie córce po tym jak przygarnelismy kocura. Byliśmy u alergologa,dermatologa prywatnie jak również na fundusz oraz w szpitalu na oddziale dermatologicznym. Niestety nic nie pomagało a córka sie męczyła a ja nie wiedziałam jak jej pomóc. Dopiero po wizycie u Pani doktor 17go stycznia 2022 i ...
Opinia dodana przez: Paulina