lekarzJadwiga Kozieradzka

3 opinie

Endokrynolog

NEZOZ Poradnia Endokrynologiczna s.c. J.Kozieradzka,M.Jarząbkowska, Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski

Rzeczowa i kompetentna osoba.Czuję, że jestem w dobrych rękach, a o to chyba chodzi? Zawsze wychodzę z jej gabinetu spokojniejsza , a mój stan ...

Irena52 madera10

lekarzKazimiera Kućko

6 opinii

Okulista

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski 1 inna

Jest kompetentna, duża wiedza , tłumaczy pacjentowi, trafnie ocenia, polecam innym

lekarzJadwiga Rutkowska

7 opinii

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczny Dermatologiczny NZOZ s.c. J.R,; L.H.; D.K.; K.R., Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

drKamil Sarna

4 opinie

Laryngolog

Gorzów Wielkopolski

Zdecydowanie godny polecenia prawdziwy lekarz, można powiedzieć, że odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

dr n. med.Andrzej Marciniak

8 opinii

Urolog

Gorzów Wielkopolski

polecam P. Marciniaka. byłem pacjentem mna oddziale urologii a On jest tam NUMER1 (jego koledzy moga brac przykład ) Grzegorz

Bożena Dunajewska

Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

lekarzGrzegorz Wilczyński

Chirurg ogólny

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski 2 inne

Bardzo dobry chirurg, szczerze polecam.Świetny specjalista od leczenia żył, po zabiegu skleroterapii ,po moich pajączkach nie ma śladu.

dr n. med.Aleksandra Jaworucka-Kaczorowska

4 opinie

Ginekolog

Centrum Chirurgii SNZOZ Jaworuccy Sp.P, Plac Jana Pawła II 76, Gorzów Wielkopolski 1 inna

Polecam!!! Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, a przy tym bardzo sympatyczna. Faktycznie często jest opóźnienie, ale jak większość pacjentów ma takie pajączki jak ja, ...

mgrŁukasz Chrostowski

Fizjoterapeuta

Vertebralis, Górczyńska 17 Medi-Raj, Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie ...

lekarzZbigniew Samulski

Chirurg ogólny

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski

Zgodze sie z poprzednia osoba,nic dodac nic ujac pelen profesjonalizm,mlodsi powinni brac przyklad z tego wlasnie chirurga. Pozdrawiam

Zobacz również