lek. dent.Cezary Gaweł

3 opinie

Prywatny Gabinet Lekarski, Dworcowa 12, Gorzów Wielkopolski

Co tu dużo mówić, nie zamieniłabym dr Gawła na żadnego innego dentystę, nigdy nie spodziewałabym się, że u dentysty można zasnąć, a jednak. Naprawdę ...

Monika

lekarzRyszard Kozłowski

5 opinii

Alergolog, Pulmonolog

Alergomed, Plac Jana Pawła II 50a/01-02, Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta. Polecam

anna

mgrHanna Jezierska

5 opinii

Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII i POMOCY PEDAGOGICZNEJ, UL.WALCZAKA 25/10, Gorzów Wielkopolski

Bardzo fachowa, życzliwa, pomocna Pani Doktor. Serdecznie polecam wszystkim.

lekarzJadwiga Kozieradzka

3 opinie

Endokrynolog

NEZOZ Poradnia Endokrynologiczna s.c. J.Kozieradzka,M.Jarząbkowska, Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski

Rzeczowa i kompetentna osoba.Czuję, że jestem w dobrych rękach, a o to chyba chodzi? Zawsze wychodzę z jej gabinetu spokojniejsza , a mój stan ...

Irena52 madera10

lekarzKazimiera Kućko

6 opinii

Okulista

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski 1 inna

Jest kompetentna, duża wiedza , tłumaczy pacjentowi, trafnie ocenia, polecam innym

lekarzJadwiga Rutkowska

7 opinii

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczny Dermatologiczny NZOZ s.c. J.R,; L.H.; D.K.; K.R., Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

dr n. med.Andrzej Marciniak

8 opinii

Urolog

Gorzów Wielkopolski

polecam P. Marciniaka. byłem pacjentem mna oddziale urologii a On jest tam NUMER1 (jego koledzy moga brac przykład ) Grzegorz

lekarzMaria Sługocka

Okulista

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiła wysłucha pacjenta i pomoze. Naprawde oby wszyscy lekarze byli tacy! szczerze polecam

Bożena Dunajewska

Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

lekarzGrzegorz Wilczyński

Chirurg ogólny

Piłsudskiego 1b, Gorzów Wielkopolski 2 inne

Bardzo dobry chirurg, szczerze polecam.Świetny specjalista od leczenia żył, po zabiegu skleroterapii ,po moich pajączkach nie ma śladu.

Zobacz również