grabowska

Internista

Grabowska 165
Ostrów Wielkopolski

Średnia ocen: 5/5

to moja babcia dordzo kochana bardzo ją kocham i polecam jestem na tak Wojtek Nowak mnuk

lek. dent. Agata Grabowska-Biały

Warszawska 15 b
Radziwiłłów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra i miła Pani.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: edyta_kar edyta_kar

lek. dent. Ilona Grabowska

Cicha 32
Stara Huta

Średnia ocen: 5/5

Leczyłam zęby u Pani doktor w pomim poprzednim miejscu zamieszkania kilka lat temu. Niestety pani doktor odeszła z przychodni. Teraz miałam szczęście przeprowadzić się bliżej i ją odnaleźć. Tak odnaleźć, szukałam rok.
To pierwszy gabinet gdzie zrobiono ze mną szczegółowy wywiad lekarski. Poza tym Pani doktor to dusza człowiek, bardzo martwi się czy pacjenta nie boli to co ona robi. Ja jestem aktualnie w 30 tygodniu ciąży i zaczęłam mieć bóle, a bolała mnie prawie cała szczęka. Nie potrafiłam wskazać który ząb mnie bolał. Pani doktor zlokalizowała go bezbłędnie i teraz już nic nie boli. Na moją prośbę rozwierciła też mojego sugerowanego zęba i założyła długodziałające lekarstwo, tak żebym mogła dotrwać do końca ciąży, bo ząb był lekko zepsuty.
Do tej Pani doktor chodzi się bez stresu. Polecam po 100 kroć. Pacjent jest najważniejszy, nie pieniądze.

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Kwiatka 5 A m. 8
Płock

Średnia ocen: 5/5

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

lek. dent. Małgorzata Chorążyk-Grabowska

Krótka 5
Niechlów

Korzystam z usług Pani doktor kilka lat i jedyne co mogę napisać to:
-profesjonalizm
-uprzejmość
-delikatność
Dzięki wspaniałej osobowości i ...

Korzystam z usług Pani doktor kilka lat i jedyne co mogę napisać to:
-profesjonalizm
-uprzejmość
-delikatność
Dzięki wspaniałej osobowości i temu jak Pani doktor zajmuję się pacjentem,przestałem bać się ''dentysty''.
Przy tym mam wyleczone zęby!
Dziękuję Pani Małgosiu!

Bardzo dobry lekarz , dbający o pacjenta. Kontaktowa i kompetentna polecam

Bardzo dobry lekarz , dbający o pacjenta. Kontaktowa i kompetentna polecam

mgr Katarzyna Grabowska

Logopeda

GABINET TERAPII LOGOPEDYCZNO-PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ "TERLOPEPS"

Ząbkowice Śląskie

Pomimo młodego wieku Pani Katarzyna jest doświadczonym, kompetentnym logopedą. Uważam że jest skuteczna w tym co robi, stawia trafne diagnozy i działa profesjonalnie. Przekonałam sie o tym osobiście gdy lekarz neurolog potwierdził dobra pierwszą diagnozę Pani Kasi. Szczerze polecam. Pozdrawiam.