Grudziądz

Jarosław Niedźwiecki

2 opinie

Ortopeda

Długa 24, Grudziądz 2 inne

Dzięki doktorowi Niedźwiedzkiemu mam szansę na dalsze uprawianie sportu, gdyby nie on, moim największym osiągnięciem sportowym w życiu, po kontuzji, byłoby samodzielne chodzenie.

Kazimierz Piszczatowski

2 opinie

Chirurg ogólny

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Legionów 57 budynek 5, Grudziądz

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek lekarz z powołania ma podejście do pocjętów i niewywyższasie serdecznie polecam można mu bez ograniczenia zaufać i powierzyć swoje ...

drZbigniew Gawron

3 opinie

Pediatra

Grudziądz

jest bardzo dobrym doktorem i tylko jemu moge zaufac na 100 procent pozdrawiam Dorka

lekarzJan Niedzin

3 opinie

Dermatolog, Wenerolog

marsz. Piłsudskiego 78a, Grudziądz

bardzo długo leczę się u pana doktora i naprawdę jest bardzo kompetęntym lekarzem

lekarzJacek Stankiewicz

Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny, Rydygiera 13, Grudziądz

Polecam tego SPECJALISTĘ, najlepszy ortopeda w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki niemu mogę dalej trenować biegi długodystansowe.

Mateusz

Grażyna Czarnecka

Lekarz rodzinny

POLIKLINIKA - SP ZOZ Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Grudziądz

Uważam ,że Pani dr Czarnecka jest kompetentna, konkretna o wysokiej kulturze osobistej, godna polecenia.

lekarzKrystyna Spieczna

Pediatra

Kalinkowa 36, Grudziądz

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

drJerzy Maszewski

Chirurg szczękowo-twarzowy

Prywatny Gabinet, Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

lekarzMariusz Knoff

Okulista

Małogroblowa 19, Grudziądz 2 inne

Lekarz godny polecenia, chodzę do niego od 15 lat, zawsze wykazuje się dużą cierpliwością i wyrozumiałością, godny polecenia!

lekarzJolanta Tężycka

Internista