Grudziądz

lekarzRoman Laba

Anestezjolog

Regionalny Szpital Specjalistyczna im. dr. Wł Biega ńskiego, ul. Gen. Okulickiego 8, Grudziądz

Przechodziłem operację u tego lekarza. Od początku do konca (do powrotu do domu i przez astepne 10lat) objaśnił mi co powinienem robić i jaki ...

lekarzAnna Mazur

Endokrynolog

roty grudziadzkie, Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

Jarosław Niedźwiecki

Ortopeda

Długa 24, Grudziądz 2 inne

Dzięki doktorowi Niedźwiedzkiemu mam szansę na dalsze uprawianie sportu, gdyby nie on, moim największym osiągnięciem sportowym w życiu, po kontuzji, byłoby samodzielne chodzenie.

Kazimierz Piszczatowski

Chirurg ogólny

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Legionów 57 budynek 5, Grudziądz

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek lekarz z powołania ma podejście do pocjętów i niewywyższasie serdecznie polecam można mu bez ograniczenia zaufać i powierzyć swoje ...

drZbigniew Gawron

3 opinie

Pediatra

Grudziądz

jest bardzo dobrym doktorem i tylko jemu moge zaufac na 100 procent pozdrawiam Dorka

lekarzJan Niedzin

3 opinie

Dermatolog, Wenerolog

marsz. Piłsudskiego 78a, Grudziądz

bardzo długo leczę się u pana doktora i naprawdę jest bardzo kompetęntym lekarzem

lekarzJoanna Kulla

7 opinii

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. dr. Ludwika Rydygiera 15/17, Grudziądz

A ja już kilka razy trafiłam na tą lekarkę w SOR w Grudziądzu i jestem zadowolona. Już prawie mam wrażenie , że to mojego ...

Marlena

lekarzRafał Soroko

1 opinia

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu, ul. Legionów 57, Grudziądz 3 inne

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych ...

lekarzJacek Stankiewicz

Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny, Rydygiera 13, Grudziądz

Polecam tego SPECJALISTĘ, najlepszy ortopeda w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki niemu mogę dalej trenować biegi długodystansowe.

Mateusz

lekarzMariusz Knoff

Okulista

Małogroblowa 19, Grudziądz 2 inne

Lekarz godny polecenia, chodzę do niego od 15 lat, zawsze wykazuje się dużą cierpliwością i wyrozumiałością, godny polecenia!

Zobacz również