Grudziądz

lekarzAnna Mazur

Endokrynolog

roty grudziadzkie, Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

Jarosław Niedźwiecki

Ortopeda

Długa 24, Grudziądz 2 inne

Dzięki doktorowi Niedźwiedzkiemu mam szansę na dalsze uprawianie sportu, gdyby nie on, moim największym osiągnięciem sportowym w życiu, po kontuzji, byłoby samodzielne chodzenie.

Kazimierz Piszczatowski

Chirurg ogólny

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Legionów 57 budynek 5, Grudziądz

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek lekarz z powołania ma podejście do pocjętów i niewywyższasie serdecznie polecam można mu bez ograniczenia zaufać i powierzyć swoje ...

drZbigniew Gawron

Pediatra

Grudziądz

jest bardzo dobrym doktorem i tylko jemu moge zaufac na 100 procent pozdrawiam Dorka

lekarzJan Niedzin

Dermatolog, Wenerolog

marsz. Piłsudskiego 78a, Grudziądz

bardzo długo leczę się u pana doktora i naprawdę jest bardzo kompetęntym lekarzem

lekarzJoanna Kulla

3 opinie

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. dr. Ludwika Rydygiera 15/17, Grudziądz

Dwa razy byłam z córką u tej lekarki i byłam zadowolona. Konkretnie, wszystko na koniec wizyty pani doktor wyjaśniła i leczenie przebiegało z dobrym ...

Magdalena

lekarzJolanta Tężycka

Internista

Moniuszki 17 lok. 19, Grudziądz

bardzo kompetentna kobietka. Polecam

Grażyna Czarnecka

Lekarz rodzinny

POLIKLINIKA - SP ZOZ Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Grudziądz

Uważam ,że Pani dr Czarnecka jest kompetentna, konkretna o wysokiej kulturze osobistej, godna polecenia.

lek. dent.Iwona Dziubek

ul. Ignacego Paderewskiego 189, Grudziądz

Pani Iwona to stomatolog godny polecenia. Miałam u niej wiele zębów robionych, np. leczenie kanałowe, odbudowę zęba czy wyrwanie. Podejście profesjonalne, znieczulenia jakie ma ...

Oliwia

lekarzKrystyna Spieczna

Pediatra

Kalinkowa 36, Grudziądz

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

Zobacz również