Lekarze Gryfice

{'id': 32238, 'name': u'Gryfice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Krzysztof Piorun

72-300 Gryfice

Po latach niezadowolenia z wyglądu moich powiek, w końcu postanowiłem zrobić coś dla siebie i poddać się plastyce górnych i dolnych powiek. Efekty przerosły moje oczekiwania! Teraz patrząc w lustro, widzę młodszą i bardziej promienną wersję siebie. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: SigmaDD2

lekarz Mariusz Maruszewski

72-300 Gryfice

Doktor podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta jest lekarzem z powolania nie lekcewarzy nigdy objawow. Polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Katarzyna Dobrosolska

Niechorska 10
Gryfice

Byłam nie raz sama i z synkiem (6 lat), plomby trzymają się dobrze, w porównaniu do innych stomatologów to tu jest najlepsza jakość usługi. Pani jest miła i ktoś kto się boi stomatologów tutaj na pewno zmieni zdanie. Polecam
ŚWIETNY LEKARZ. PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE,OD 28LAT JEST MOIM GINEKOLOGIEM, A OD KILKU LAT RÓWNIEŻ MOJEJ CÓRKI KTÓRĄ ZNA PRAWIE OD POCZĘCIA (MOJA PIERWSZA CIĄŻA).ZAWSZE POLECAŁAM JEGO OSOBĘ MOIM ZNAJOMYM, CZĘŚĆ Z TYCH PAŃ JEST PACJENTKAMI DOKTORA GOLISZA.BYŁ I JEST ZAWSZE GDY GO POTRZEBA. DLA MNIE OSOBIŚCIE NIEOCENIONY AUTORYTET WSRÓD LEKARZY.

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

72-300 Gryfice

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

lekarz Janina Krajewska

Wałowa 2 lok. 8
72-300 Gryfice

Cudowna kobieta!!! Przyjmowała nas kilkakrotnie w szpitalu, opiekowała się naszym synkiem jak swoim. Informowała nas o wszelkich poczynaniach wobec synka,wynikach badań i reakcjach na leki jakie przepisywała.Będziemy zawsze wdzięczni za to,że robiła wszystko by nasz jeszcze w tedy niemowlaczek wyzdrowiał,modliła się nawet razem z nami by mu kikut pępowinowy odpadł:)))) pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: rodzice Krzysia

lekarz Jerzy Gawdzik

72-300 Gryfice

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Waldemar Ziębicki

SPZZOZ GRYFICE
72-300 Gryfice

Bardzo ale to bardzo kochany i miły Lekarz.Jestem pacjętką czeka mnie długie leczenie ale mam nadzieje że będe jeszcze tanczyć na mojej nodze którą DOKTOR leczy.Dziękuje .
Lekarz z powołania! Z 5-ciu gwiazdek... daję 10! Mam pełne zaufanie do doktora Barczykowskiego i choćbym na koniec Polski miała za nim pojechać, to to zrobię!

Anna Rokoszewska

Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny
72-300 Gryfice

Bardzo fajna Pani doktor , potrafi słuchać pacjentów i ich rodzin .Jest to lekarz z powołania Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Damian Kwasecki

Lekarz rodzinny

TAK PAN DAMIAN TO NIE TYLKO LEKARZ ALE CZŁOWIEK POLECAM
Opinia dodana przez: MONISIA3674

lekarz Mariusz Maruszewski

Lekarz rodzinny

72-300 Gryfice

Bardzo uprzejmy , cierpliwy o pogodnym charakterze człowiek. Jako lekarz podchodzi kompleksowo do pacjenta , wysłucha, wytłumaczy podpowie zażartuje. Z jego gabinetu od razu wychodzisz zdrowszy. Diagnozy trafne i leczenie skuteczne. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Anna Żądło

Masażysta, Fizjoterapeuta

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Pani Ania jest genialną specjalistką - uratowała mój kręgosłup szyjny, potem kolano - polecam serdecznie! Fantastyczna atmosfera podczas całej wizyty!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Krzysztof Niedzielin

Internista, Gastrolog

72-300 Gryfice

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Danuta Jabłońska

ulica Kościuszki
72-300 Gryfice

Niezwykle życzliwa i kompetentna lekarka, nie musiała zbadać dziecka, ponieważ wychodziła już do domu, ale wróciła do gabinetu i dokładnie zbadała synka (łącznie ze zważeniem go, aby dobrać dokładną dawkę leku) oraz postawiła diagnozę. Bardzo dziękuję Pani za pomoc oraz za przywrócenie wiary w lekarzy z powołaniem.
Opinia dodana przez: Anna

Michał Piotrowiak

Klinika Piotrowiak
Gryfice

Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista. 100% zaangażowania w to co robi, zawsze służy pomocą oraz poradą. Jest to lekarz dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Osoba naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Asia

lek. med. Mateusz Knakiewicz

Medicam
72-300 Gryfice

Super lekarz! W szpitalu w Gryficach operował mi ginekomastę i jeste bardzo zadowolony. Bardzo zaangażowany w pracę i opiekę nad pacjentem. Dobrze że akurat do niego trafiłem bo czytając opinię innych pacjentów nie każdy tam taki jest. Efekt pooperacyjny doskonały!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Rafał Grzegorczyk

72-300 Gryfice

GODNY POLECENIA MĄDRY I WYROZUMIAŁY .PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA.
Sympatyczny i kompetentny. Pomógł mi z bólem kręgosłupa, który męczył mnie przez dłuższy czas. Polecam wszystkim.