Lekarze Gryfino

lek. dent. Ewa Dąbrowska

1 Maja 15 A
74-100 Gryfino

Pani doktor jest nie oceniona jeżeli chodzi o podejście do dzieci. Spokój, opanowanie i cierpliwość. Syn od pierwszej wizyty jest mega zadowolony i bez stresu idzie na kolejną. Mówi że do żadnej innej Pani doktor, tylko do p. Ewy. Wszystko, jasno konkretnie wytłumaczone..SZCZERZE POLECAM.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Alicja Pawlak

Laryngolog, Alergolog

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Przemiły, kompetentny i konkretny lekarz. W pełni zaangażowany z ogromna wiedzą i wspaniałym podejściem. W kilka minut pani doktor postawiła trafną diagnozę i przeszła do leczenia. Dziękuję i z czystym sumieniem Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Krzysztof Pastuszka

Psychiatra

NZOZ "Chrobry" Poradnia Zdrowia Psychicznego
74-100 Gryfino

Pan doktor był pierwszym lekarzem psychiatrą do jakiego trafiłam i myślę, że lepiej trafić wtedy nie mogłam. Poświęcił mi dużo czasu, zadawał dużo dodatkowych pytań (nawet za dużo momentami), był dociekliwy. Przy każdej kolejnej wizycie w poradni był tak samo uprzejmy i poświęcał tak samo dużo czasu i uwagi na rozmowę ze mną. Jednocześnie wiedział, kiedy zachować stanowczość. Bardzo inteligentny człowiek. Sam w zasadzie niczego mi nie tłumaczył, ale jasno ...
Opinia dodana przez: U.

lek. dent. Jacek Łudzik

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Genialny lekarz,uprzejmy,dokladny w swojej pracy...Widac ,ze lubi to co robi...W pelni mozna odczuc pelen komfort podczas wizyty....Polecam!

lekarz Grażyna Kaliszan-Pielich

Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3
74-100 Gryfino

Polecam, bardzo kompetentna i sympatyczna Pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Bardzo dokładnie i profesjonalnie bada pacjentów. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Maja Czeremuzińska

Kościelna 39
Gryfino

Bardzo miła, wzbudzająca zaufanie i kompetentna Pani Doktor. Świetnie radzi sobie z osobami bojącymi się wizyt u stomatologa oraz z dziećmi.

lekarz Norbert Kacperski

Chirurg dziecięcy

74-100 Gryfino

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ryszard Owczarek

74-100 Gryfino

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Labib Zair

ulica Kościelna 35/6
74-100 Gryfino

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinię ,Pan doktor to prawdziwy mistrz w swoich dziedzinach,nie ma co się bać badań czy zabiegu,jak ktoś już pisał u dentysty jest większy strach a tutaj kilka minut i po sprawie .Z hemoroidami nie ma co czekać bo im dłużej się czeka tym trudniejsze leczenie.W ramach NFZ takiego leczenia nie ma a nawet jak ci stwierdzą hemoroidy to tylko leczenie operacyjne skalpelem a u doktora są ...
Opinia dodana przez: zh

lekarz Beata Kasicka

Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3
74-100 Gryfino

Bardzo polecam Panią doktor wytłumaczy doradzi zawsze jezeli jest potrzeba pomoże mogę z czystym sumieniem polecić

lekarz Zofia Bizewska-Lewandowska

Zakład Medycyny Szkolnej Hanna Oleś
Szczecińska 10
74-100 Gryfino

Lekarz z pierwszej półki. Kompetentna, konkretna, rzeczowa. Jeżeli się chce opowiadać bajki i zwodzić Panią Doktor, to nie ten adres. Jeżeli jednak ma się na uwadze zdrowie i wykonuje się polecenia Pani Doktor, to można się pozbyć wielu dolegliwości zdrowotnych. Osobiście polecam, chociaż łatwo nie jest, ale za to wyniki coraz lepsze.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Milczanowska

Internista, Diabetolog

74-100 Gryfino

Wszystko O.K. jak w ocenie wszystkie pełne gwiazdeczki i nie są przesadzone!!! Znam Panią od prawie 30 lat...
Opinia dodana przez: Bogusław Szatanik

lekarz Małgorzata Niekrasz

Neurolog

NZOZ "Vita-Med" S.C.
ulica 9-go Maja 8
74-100 Gryfino

Lekarz z powołania,prowadzi mojego tatę,polecam wszystkim!!! Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i 10/10 za podejście do człowieka,dziękuję że do Pani trafiliśmy.

lek. dent. Marcin Majchrowicz

Kościelna 39
Gryfino

Najlepszy dentysta na świecie. Wspaniałe podejście do małych dzieci i pełen profesjonalizm. Usługi na najwyższym poziomie.

lekarz Joanna Maruszewska-Biały

ulica Mickiewicza 38
74-101 Gryfino

Pani Doktor najlepsza, zawsze pomoca, zna się na swojej pracy a dzieci ja uwielbiają polecam z całego serca.

lekarz Piotr Brzuchalski

Niepodległości
74-100 Gryfino

Do lekarza zgłosiłam się z dosyć delikatną sprawa. Okazał zrozumienie i po dogłębnym wywiadzie bez problemu wypisał stosowną receptę. Polecam

lekarz Artur Bińczak

Anestezjolog

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino

Pisze w imieniu mojej mamy ponieważ to ten pan dr akurat znieczulał moją mamę do Cholecystektomi laparoskopowej w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach i akurat moja mama jest zadowolona,ponieważ pan dr ma komfortowe i profesjonalne podejście do pacjenta ,staranie przeprowadza wywiad przed operacją i nie wali tzw "zlewki" podczas trwania operacji tylko czuwa nad pacjentem i jego bezpieczeństwem.Serdecznie polecam pana dr !

lekarz Marlena Mościcka

Szpital Powiatowy w Gryfinie
ulica Parkowa 5
74-100 Gryfino

Profesjonalna diagnoza , rzetelne i wnikliwe podejście oraz wrażliwość Pani doktor godne polecenia.
Opinia dodana przez: Ireneusz

Maria Skowrońska-Tunia

Iwaszkiewicza 9 lok. 3
74-100 Gryfino

To jest moja pierwsza ciąża i oczywiście straszna panika o córcię. Jestem strasznym nerwusem i to tez daje swoje. Lekarkę naprawde polecam skoro ma do mnie cierpliwośc to do innych na pewno. Bardzo dobrze i delikatnie bada potrafi wytłumaczyc i uspokoic.

lekarz Julita Lenarczyk-Tuzinkiewicz

Okrężna 35
74-100 Gryfino

Bardzo polecam! Bardzo miła, spokojna i sympatyczna dr. Badania są dokładne a opieka nad kobietą ciężarną jest profesjonalna.