hematolog

Sortuj wg:
Najbliższy termin: 31 Maj o 17:00 # 2

dr n. med. Agnieszka Janus

Hematolog   (+1 więcej)

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42
Śródmieście, Łódź

witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc

Opinia dodana przez: justyna
Najbliższy termin: 21 Cze o 09:45 # 3

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Bardzo pomocny, kompetentny lekarz. Szczegółowo diagnozuje problem. tłumaczy wyniki badań i sposób leczenia. Poświęca dużo uwagi pacjentowi.

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Wojciech Spychałowicz

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Opinia dodana przez: pacjent

dr Anna Dawidowska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Średnia ocen: 5/5

Wspaniałą porada lekarska i pomoc. Świetnie analizuje wszelkie badania i diagnozuje problemy. Polecam!

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Aleksandra Łanocha

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz wśròd wszystkich inni tylko odsyłali mnie do kolejnych lekarzy a Pani doktor jako jedyna przejeła się moim stanem i odkryła co mi jest. Polecam

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog

Centrum Medyczne SPEC-MED Sp.ZO.O.
Aleja Wolności 14
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

Opinia dodana przez: irena

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Hematolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Średnia ocen: 5/5

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Opinia dodana przez: Krawczyk

dr Szymon Fornagiel

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Krzysztof Kałwak

Wrocław

Średnia ocen: 5/5

to najwspanialszy lekarz jakiego znam. Dzieki niemu zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem, gdyby nie on to juz dawno by mnie nie bylo. Takich lekarzy ze swieca szukac!