hematolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
Żoliborz, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie – przyjmie każdego, kto o to prosi, choć numerki do niej rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przez dwa miesiące tułałam się od lekarza do lekarza, leżałam w kilku szpitalach, gdzie nikt nie potrafił mnie zdiagnozować – i to dopiero doktor Łuczak wysłuchała mnie, poświęciła mi czas i zasugerowała depresję (co wkrótce potem potwierdziło się u psychiatry), dzięki czemu oszczędziła mi kolejnych miesięcy niepewności i cierpienia oraz doprowadziła do szybkiego rozpoczęcia skutecznego leczenia. To również do niej biegam z każdą moją infekcją, bo wiem, że wyleczy mnie szybko i bezpiecznie oraz potraktuje mnie z szacunkiem i troską. Uważam, że mam niewiarygodne szczęście, że trafiłam na takiego lekarza i każdemu życzę tego samego. Doktor Łuczak przywraca wiarę w sens płacenia składek na NFZ :)

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Wojciech Spychałowicz

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Opinia dodana przez: pacjent

dr Anna Dawidowska

Hematolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Średnia ocen: 5/5

Wspaniałą porada lekarska i pomoc. Świetnie analizuje wszelkie badania i diagnozuje problemy. Polecam!

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Aleksandra Łanocha

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz wśròd wszystkich inni tylko odsyłali mnie do kolejnych lekarzy a Pani doktor jako jedyna przejeła się moim stanem i odkryła co mi jest. Polecam

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog

Centrum Medyczne SPEC-MED Sp.ZO.O.
Aleja Wolności 14
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

Opinia dodana przez: irena

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Hematolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Średnia ocen: 5/5

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Opinia dodana przez: Krawczyk

dr Szymon Fornagiel

Hematolog   (+1 więcej)

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Krzysztof Kałwak

Wrocław

Średnia ocen: 5/5

to najwspanialszy lekarz jakiego znam. Dzieki niemu zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem, gdyby nie on to juz dawno by mnie nie bylo. Takich lekarzy ze swieca szukac!