hematolog w okolicach bochnia

Sortuj wg:

dr Szymon Fornagiel

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Magdalena Piotrowska

None
ulica Grunwaldzka 20 R
Niepołomice

Średnia ocen: 5/5

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.

Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lekarz Jacek Dybowicz

None
ulica Batalionu Skała 10/2
Kraków

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym specjalistą.Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. *******************

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Małgorzata Rucińska

Poradnia Hematologiczna
Lubicz 25 / 15
Kraków

Jeździłem z ojcem do Pani Doktor przez 7 lat. Zawsze mogliśmy liczyć na życzliwe przyjęcie i fachową diagnozę.
Dziękuję Pani ...

Dziękuję Pani Doktor i polecam jako lekarza
Jacek G.

Barbara Chudy

Mostowa 4a
Tarnów

Mogę tylko polecić w 100%, świetny hematolog, zawsze znajduje czas dla pacjentów, leczyłem się ok. roku, wszystkie niezbędne badania zleciła, podjęła dobrą decyzję w sprawie wycięcia węzła. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

lek. med. Danuta Cieślikowska

Hematolog

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
Trynitarska 11
Kraków

Panią doktor oceniam na piątkę z minusem, a minus tylko za to, że obawiała się podjąć mojego prowadzenia. Trafiłam w cięzkim stanie to fakt i może pani doktor się wystraszyła, że jej zejdę na oczach, ale fakt, że uratowała mi zycie i zdrowie. Nie mam żalu, że nie chciała prowadzić mojego leczenia, bo faktycznie wielu specjalistów ma co robić, ale zawdzięczam jej bardzo dużo. Trafiłam z choroba i powikłaniami, które nie wiążą się sciśle ze specjalizacja pani doktor. Ale poradziła sobie znakomicie i uświadomiła mi, że stan jest poważny na tyle, że trzeba poważnie traktować to ostrzeżenie. Dziś jest już dużo lepiej, ale do dziś pamiętam panią doktor i zywię dla niej głęboką wdzięczność i szacunek.

lekarz Antonina Smalec-Wardzała

Hematolog

Krakowska 15
Tarnów

Średnia ocen: 4/5

Miły kontakt wszystko jasno wyjaśnione. Pozytywnie odbieram Panią Wardzałę.

Miły kontakt wszystko jasno wyjaśnione. Pozytywnie odbieram Panią Wardzałę.

Artur Jurczyszyn

Hematolog   (+2 więcej)

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka

Kraków

Nie polecam tego lekarza. Dwa lata pod kontrolą....... żadnych informacji zwrotnych - nawet o tym, że w ogóle pacjent jest chory. Żadnego leczenia, a kiedy wyniki już są tak złe, to rezygnuje z prowadzenia i odsyła do innego lekarza!!!

Opinia dodana przez: Anna