Lekarze Hematolog

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze. JW
Opinia dodana przez: joannaw

lek. med. Agnieszka Łuczak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Agnieszka Kołkowska-Leśniak

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10
02-954 Warszawa

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie. G.Strzelczyk
Trudno mi ocenić kompetencje lekarki, mój przypadek nie wymagał wybujałych. Ale nawet gdyby tak było,nie poszłabym tam ponownie. Nad emocjami trzeba panować,zwlaszcza jak się jest lekarzem. Pani dr ulega emocjom i daje im upust w niewybredny sposób. Gdyby nie zaskoczenie, wyszłabym stamtąd po jej drugim zdaniu,ale mnie zamurowało....
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Hematolog
                                       dr n. med. Elżbieta Kisiel

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Hematolog

Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o.
ulica Puławska 33
05-500 Piaseczno

Wspaniała lekarz i cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozważa wszelkie metody leczenia i nigdy się nie poddaje. Wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo jej ufam i wiele zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Marta
witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Marcin Sobociński

dr n. med. Marcin Sobociński

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Anonim
Opinia dodana przez: Gość
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Hematolog
                                       lekarz Marcin Stępniewski

lekarz Marcin Stępniewski

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

dr Danuta Pietrys

dr Danuta Pietrys

Hematolog dziecięcy, Onkolog dziecięcy

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Centrum Damiana
Foksal
Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Pani Doktor to wspaniała osoba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem. Wzbudza zaufanie. Szkoda tylko, że duża liczba przypadków leczenia choroby kończy się niepowodzeniem, ale taka to choroba. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego!
Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent

dr Anna Dawidowska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny. Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina

dr Szymon Fornagiel

Hematolog, Internista

Kraków

Zarówno tego lekarza jak i Oddział Hematologii który prowadzi mozna stawiac za wzór.Niezwykle uprzejmy,z ogromna wiedzą i umiejetnością rozmowy z pacjentami i ich rodzinami.Osoba z mojej rodziny była diagnozowana na tym oddziale-w ciagu dwóch dni otrzymała kompletną diagnozę,rozpoznanie i leczenie.Cały zespół,lekarze,pielegniarki,reszta personelu włacznie z bardzo życzliwą panią sekretarką-wielkie brawa.

lekarz Adam Nowicki

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne
Opinia dodana przez: irena
Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)
Opinia dodana przez: Kamila