Lekarze Hematolog

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze. JW
Opinia dodana przez: joannaw
witam mam 26 lat od roku mam bóle węzłów szyjnych wyniki dobre ale sam powiększone i straszny bul węzłów głowy nie wiem co robić byłam u lekarza i nic mi nie pomógł. proszę o pomoc
Opinia dodana przez: justyna

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent
Pani Doktor to wspaniała osoba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem. Wzbudza zaufanie. Szkoda tylko, że duża liczba przypadków leczenia choroby kończy się niepowodzeniem, ale taka to choroba. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego!

dr Anna Dawidowska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny. Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina

dr Szymon Fornagiel

Hematolog, Internista

Kraków

Zarówno tego lekarza jak i Oddział Hematologii który prowadzi mozna stawiac za wzór.Niezwykle uprzejmy,z ogromna wiedzą i umiejetnością rozmowy z pacjentami i ich rodzinami.Osoba z mojej rodziny była diagnozowana na tym oddziale-w ciagu dwóch dni otrzymała kompletną diagnozę,rozpoznanie i leczenie.Cały zespół,lekarze,pielegniarki,reszta personelu włacznie z bardzo życzliwą panią sekretarką-wielkie brawa.

lekarz Adam Nowicki

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne
Opinia dodana przez: irena
Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)
Opinia dodana przez: Kamila

dr Stanisław Potoczek

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Luiza
Gdybym mogła to ocenilabym Pana doktora na 10 ! Słucha pacjenta , od razu analizuje dane i robi notatki co zlecić , jakie badania , jest otwarty na sugestie , myśli całościowo i podchodzi do zdrowia pacjenta jak do ułożenia kostki Rubika , dąży do rozwiązania zagadek zdrowotnych , biegle włada angielskim i jest niezwykle ciepłym człowiekiem . To lekarz z powołania , mimo młodego wieku ma doświadczenie i tzw. ...
Opinia dodana przez: Anna
Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.
Opinia dodana przez: jmaksymowicz

lekarz Wojciech Świstek

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: KamilaG
Pani Doktor jest godna polecenia jako rzetelny i fachowy lekarz. Konkretna, kompetentna, a przy tym sympatyczna (potrafi żartować).
Opinia dodana przez: cechaem

dr hab. n. med. Tomasz Urasiński

Hematolog dziecięcy

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże. Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję. Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.
Lekarz o niesamowitym sercu kompetencji bez reszty poświęcony pacjentowi. Ja na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza , wiem co piszę bo był przy moim przeszczepie w latach 1994.Dla pacjenta był dostępny w nocy o północy jednym słowem o każdej godzinie.