hepatolog

Hepatolog

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
ul.Oboźna 9 lok.104

Średnia ocen: 5/5

Krótko i rzeczowo - wspaniały lekarz! Trochę ich niestety już odwiedziłam, ale jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza tak uprzejmego w całym swoim profesjonalizmie. Człowiek bardzo miły, konkretny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i bez niedopowiedzeń, na każde pytanie odpowie... Jednocześnie jest bardzo ciepłą osobą, jakoś potrafi pocieszyć w tym wszystkim.
Jeśli ktoś ma problem z wątrobą, to polecam tego lekarza, jak i cały oddział hepatologiczny w MSWiA, niesamowicie pozytywni i profesjonalni ludzie, bardzo dobra opieka. :)

Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Jan Gietka

Przychodnia Hepatolodzy
Oboźna 9 lok. 104

Średnia ocen: 5/5

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

lek. med. Justyna Ciupińska

Hepatolog   (+1 więcej)

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz.Pani doktor bardzo przystępnie i dokładnie opisuje przebieg leczenia i diagnostykę .Cierpliwie odpowiada na każde pytanie .Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Hepatolog   (+2 więcej)

Szpital arkońska

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog   (+3 więcej)

Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

dr Dorota Kaźmierczak

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

ID Clinic
Janowska
Janów Miejski, Mysłowice

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna