hepatolog łódź

Hepatolog   (+1 więcej)

None
Zgierska 124/140/164

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz.Pani doktor bardzo przystępnie i dokładnie opisuje przebieg leczenia i diagnostykę .Cierpliwie odpowiada na każde pytanie .Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Dorota Kaźmierczak

Hepatolog   (+1 więcej)

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

lekarz Katarzyna Paprotna

Hepatolog

Łódź

Pani doktor jest lekarzem z powołaniem. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, a to dla osoby chorej jest bardzo ważne.

lekarz Elżbieta Hauk-Szklarek

Hepatolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
Łódź

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.