hepatolog łódź

Hepatolog   (+1 więcej)

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

lek. med. Justyna Ciupińska

lek. med. Justyna Ciupińska

Hepatolog   (+1 więcej)

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Byłem dzisiaj na wizycie u Pani doktor. Wreszcie trafiłem na lekarza z powołania. Bardzo kompetentna , życzliwa i pomocna .Gorąco polecam!

lekarz Katarzyna Paprotna

Hepatolog

Łódź

Pani doktor jest lekarzem z powołaniem. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, a to dla osoby chorej jest bardzo ważne.

lekarz Elżbieta Hauk-Szklarek

Hepatolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
Łódź

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.