śląskie hepatolog

Sortuj

lekarz Monika Karlikowska

Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

dr n. med. Arkadiusz Pisula

ID CLINIC
Janowska 19
Mysłowice

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bronisława Szlauer

Hepatolog   (+1 więcej)

Cieszyn

U Pani doktor byłam z wizytą w 2014 roku. Zaskoczyła mnie podejściem do mnie, spokojem, poświęconym czasem. Zaufałam jej w 100% i nie żałuję. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Anna Chełmicka

Hepatolog   (+1 więcej)

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
Katowice

Lekarz z powołania, kocha ludzi i swoją pracę. Jest osobą wyjątkową: życzliwą, perfekcyjną i profesjonalną.

Opinia dodana przez: Walentyna

dr n. med. Jan Kaganiec

Wojska Polskiego 92
Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu

dr n. med. Przemysław Besser

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

dr n. med. Marek Beniowski

Hepatolog   (+2 więcej)

pl. gen. Sikorskiego 8
Rozbark, Bytom

Po prostu najlepszy lekarz jakiego znam.Pomógł mi zejść z 28 ml do 3 ml metadonu obecnie.Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Roman

dr Włodzimierz Mazur