hepatolog warszawa

dr Jakub Klapaczyński

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
ul.Oboźna 9 lok.104

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista - godny polecenia ... Uprzejmy , życzliwy i troskliwy o zdrowie pacjenta.Jestem bardzo wdzięczny.

Opinia dodana przez: haras1990_2010

dr n. med. Jan Gietka

Przychodnia Hepatolodzy
Oboźna 9 lok. 104

Średnia ocen: 5/5

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Katarzyna Klimowicz

CSK MSWiA
Wołoska 137

Sympatyczna i miła osoba.Kompetentna i fachowa....cóż tytuł doktora nauk medycznych zobowiązuje.
Wdzięczny za opiekę pacjent.:):):):)

Wdzięczny za opiekę pacjent.:):):):)

Opinia dodana przez: Artur

Racławicka 132

dr n. med. Aneta Walczak-Cybula

LUX-MED
Racławicka 132B

Lekarz z podejściem do pacjęta, szkoda, że dziś takich lekarzy jest dosłownie garstka a wszyscy tylko patrzą żeby „odwalić” kolejną osobę i nie zajmować sobie czasu a brać tylko pieniądze. Pani dr Aneta wytłumaczyła mi, na czym polega moja dolegliwość, odpowiadała na wszystkie pytania, nawet przyspieszyła wyniki badań ktore musiałem zrobić kilkukrotnie Mam 30 lat i jestem zrażony do lekarzy z NFZ, centrum krwiodastw itp. jeśli chodzi o oddawanie krwi to są mili i uprzejmi ale jeśli coś się staje to pozostawiają „swojego” człowieka na pastwę losu, żadnej pomocy czy skierowania na odpowiedni tor( a moze i tam nabawiłem się wtedy żółtaczki co jest możliwe) W centrum krwiodawstwa zostało mi wszystko przedstawione tak jakbym miał coś gorszego od AIDS i tylko szykować się na tamten świat, błąkałem się po lekarzach aż wreszcie trafiłem do Pani Walczak. Super lekarz z wspaniałym podejściem, do pacjęta. Po 2 juz wizytach psychicznie doszedłem do siebie, wierzyłem że może wszystko się udać i czekałem tylko na rezultat leczenia.. Dziękuję za pomoc Pani doktor i Wszystkiego dobrego.

dr n. med. Andrzej Gietka

CSK MSWiA
Wołoska 137

Dr Andrzej Gietka to najlepszy lekarz u ktorego byłam! Ze swoimi problemami z kolanem byłam u kilkunastu lekarzy, którzy głównie zlecali kolejne badania, a choroba się pogarszała. W końcu zakwalifikowali kolano do operacji.

Dr Gietka rozpoczął wreszcie leczenie. Nauczył mnie rehabilitacji. To pierwszy lekarz który nie skierował mnie na kolejne badania tylko ustalił wszystko na podstawie tego co miałam! Stopniowo było coraz lepiej. Mogę już prostować kolano. W ogóle mnie nie boli. Po każdej wizycie odzyskuje wiarę, że będzie dobrze.

Opinia dodana przez: Lidia