Lekarze Będzin

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 31995, 'name': u'B\u0119dzin'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid

Katarzyna Wrzeszcz

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)
Opinia dodana przez: Ania

Katarzyna Petrat

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

dr n. med. Marek Adwent

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Mistrz Świata! Nie tylko wspaniały fachowiec, ale też przesympatyczny człowiek. Będę wracać z przyjemnością :)
Opinia dodana przez: Asia Z-S

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)
Wszystkie te pozytywne opinie to prawda. Niestety stan zdrowia spowodował, że musiałam iść na wizytę do Pana doktora, jednak trafić w jego ręce to jedyny plus całej sytuacji. Serdecznie polecam Pana doktora. Fachowy, poświęca czas, zleca dodatkowe badania i też je robi.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bronisław Kopeć

Radosna 8b
42-504 Będzin

Jest to najlepszy lekarz jakiego poznałam w swoim życiu!!!! A znam ich wielu!!!! Potrafi postawić trafną diagnozę w każdym przypadku i zastosować najlepsze metody pokonania choroby!! Jego diagnozy- w przeciwieństwie do innych lekarzy -są zawsze trafne. Oprócz szerokiej wiedzy, intuicji i doświadczenia posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, ogromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Poświęca maksymalnie dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, przy tym wszystkim bardzo uczciwy i ...
Opinia dodana przez: agnieszka

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

42-500 Będzin

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jakub Sikorski

ulica Jagiełły 1/32
42-500 Będzin

Jeżeli dalej zastanawiacie się nad wyborem Doktora to naprawdę warto umówic się na wizytę do tego,,człowieka,, Jestem już po trzech artroskopiach kolana i naprawdę wiem co mówię a raczej piszę.Ostatni zabieg wykonywał dc.Sikorski i szczerze mówiąc przywrócił mi wiarę w Medycynę.Po 3 tyg.odstawilem kule.Po 6-7tyg.wracam praktycznie do 100%sprawności...Dodam że przy poprzednich 2 zabiegach moja rekonwalescencja trwała pół roku:ból,ciągle krwiaki ,uciekające kolana i bardzo żmudna rehabilitacja...Naprawdę Mega dziękuję Panu doktorowi a ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kontaktowy i kompetentny lekarz. Leczy moją mamę i męża. Zawsze dostępna telefonicznie i w razie potrzeby również na wizyty w gabinecie lub w domu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba robić badań w innych przychodniach. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Łukasz Gładysz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o. Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
ulica Siemońska 11
Będzin

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jako jedyny lekarz, który zajmował się moim przypadkiem próbował znaleźć przyczynę choroby. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a przede wszystkim Pan doktor interesuje się pacjentami, poświęca dużo czasu na kontrolę i omówienie wyników. Polecam serdecznie, bardzo cierpliwy, miły i rzetelny lekarz.
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Katarzyna Posłuszny-Rutkowska

Świerczewskiego 5
42-500 Będzin

Dzisiaj zostałem zdiagnozowany przez Panią doktor i jestem bardzo zadowolony z tej wizyty z powodu kompetencji i sposobu podejścia do pacjenta,pełne zaufanie,godna polecenia. Byłem pacjentem a nie intruzem.
Opinia dodana przez: Rudolf

lek. dent. Sebastian Pawelec

42-500 Będzin

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Elwira Kowalik

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor Elwirze za wspaniałą opiekę w szpitalu w Czeladzi nad naszą 96-letnią mamusią Janinką. Pani doktor jest wspanialym lekarzem, traktuje swoich pacjentów ze szczególną troską, nawet w tak nerwowym i trudnym czasie jaki mamy teraz przez koronawirusa. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za opiekę nad "słodziakiem" Dziękujemy również sanitariuszom z pogotowia w Czeladzi.
Opinia dodana przez: Wiesław i Danusia

lekarz Agnieszka Stanik-Walentek

Szpital INTER-MED Spółka Cywilna
Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Polecam. Bylam z synem. Jakims cudem dał sie zbadać co wczesniej nikomu się nie udało. Bardzo zaangażowana. Kłopot to tylko tłumy pacjentów w poradni w ktorej jest.
Opinia dodana przez: Justin

lekarz Wojciech Gołąb

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica 9-go maja 2
42-500 Będzin

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...