Lekarze Brzeziny

dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

95-060 Brzeziny

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...

lekarz Marek Zakosztowicz

95-060 Brzeziny

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek

lekarz Jowita Kłys

Rehabilitant

95-060 Brzeziny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarka przebadała mnie i zleciła potrzebne do poprawy zdrowia zabiegi. Nie patrzyła na pesel lecz na pacjenta, któremu można pomóc .Polecam Panią Jowitę Kłys wszystkim, którzy potrzebują pomocy odnośnie rehabilitacji.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Przemysław Nowak

95-060 Brzeziny

Mimo wielu wizyt stomatologicznych i narastających problemów ze startymi zębami co nazwano u mnie zgryzem głębokim stomatolodzy nie podejmowali się mojego leczenia. Doktor wykonał badanie T-skanem i elektronicznym jak to nazwał łukiem twarzowym, następnie pantomogram i tomograf stawu , później dwa komplety szyn najpierw relaksacyjna później chyba repozycyjna przesuwająca zęby dalej nakłady na zęby boczne i estetyczne korony z przodu.Po roku leczenia efekt przeszedł moje oczekiwania.Od tamtego czasu upłynęło już ...
Opinia dodana przez: Sławek

Grażyna Rosiak

Psychiatra

95-060 Brzeziny

W życiu nie spotkałam tak LUDZKIEGO lekarza, jeśli chodzi o psychiatrów. Dr Rosiak jako jedyna zajęła się mną, jako żoną poważnie chorego psychicznie człowieka. Mogłam na nią liczyć nawet wtedy, gdy mąż zaprzestał leczenia; gdy niemogłam się do niej zglosić osobiście z właśnej inicjatywy przychodziła do mnie do domu(bez żadnych opłat oczywiście). Mało tego, znając moją sytuację finansową potrafiła dać mi leki ZA DARMO. Polacem z całego serca, to anioł ...
Opinia dodana przez: efi007

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

Sienkiewicza 6
95-060 Brzeziny

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Sebastian Uczniak

Dermatolog

95-060 Brzeziny

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Agnieszka Pabin-Zielińska

Lekarz rodzinny

Przedwiosnie 11/34
95-060 Brzeziny

Wspanialy lekarz ,pełen profesjonalizm szkoda tylko ze takich ludzi jest tak mało.Z czystym sumieniem mogę polecic takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piwowarska Malgorzata

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

95-060 Brzeziny

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Marek Raźniewski

95-060 Brzeziny

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł . A samopoczucie na początek to już coś.
Opinia dodana przez: Janusz U.

lekarz Grażyna Michalak

Alergolog, Pediatra

95-060 Brzeziny

To znakomity lekarz z prawdziwego zdarzenia. Nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Kompetencja, wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta, zwłaszcza malutkiego :-)
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Marzena Madej-Jędrzejczak

95-060 Brzeziny

Najlepsza Pani Doktor, miła, bardzo zaangażowana, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta w komfortowej, serdecznej atmosferze i faktyczne zainteresowanie pacjentem. Badanie: cytologia, usg przeprowadzone sprawnie, bezbolesnie z niebywała delikatnością. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i trafną diagnozę. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zbigniew Sowiński

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jadwiga Jastrzębska

Św. Anny 17
96-140 Brzeziny

Jeśli ktoś nie przepada za wizytami u stomatologa, to miejsce z pewnością to odmieni :) Profesjonalnie, z wykorzystaniem najlepszych wypełnień i narzędzi. Kształtowanie i wykończenie leczonego zęba na tyle dobre, że można się zapomnieć, że ząb był w ogóle kiedykolwiek robiony. Niewykluczone, że znajdą się tańsze alternatywy, ale jako pacjent tego gabinetu zdecydowanie polecam jakość wykonania oraz przyjazne podejście personelu.

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

Rehabilitant

95-060 Brzeziny

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Albamed Brzeziny

Chirurg stomatolog

Józefa Piłsudskiego 67A
95-060 Brzeziny

kochani,jak bez bólu leczenie czy usuniecie to tlko tam-szczerze polecam pełen profesjonalizm i kompleksowosc leczenia
Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Grażyna Kiełbik

Racławicka 2
96-140 Brzeziny

Dawno nie spotkałem tak dokładnego stomatologa. Robi wszystko ponad normę. Od teraz będę korzystał tylko z Jej usług. polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jakub Bąbka

Neurolog

95-060 Brzeziny

Jestem pod wrażeniem Pana doktora Jakuba Bąbki.Bardzo dobrze zajął się moją mamą na izbie przyjęć .Zlecił odpowiednie badania i szczegółowo wyjaśnił jak postępować z mamą która jest chora na raka.Wspaniały lekarz i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Anna z Żywca

lek. dent. Ewa Zybowska

95-060 Brzeziny

Pani doktor przesympatyczna, wie jak podejść do pacjenta. Leczenie wykonuje bezbólowo i bardzo delikatnie a i sama jakość usługi jest na naprawdę wysokim poziomie. Najlepszy dentysta z jakim do tej pory miałam do czynienia. Szczerze polecam:)