Lekarze Ełk

dr Tomasz Lewandowski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Alicja Rutkowska

19-300 Ełk

pani jest bardzo miła dla pacjentów co rzadko się obecnie zdaża

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Gabinet Lekarza Rodzinnego
Tadeusza Kościuszki 1
19-300 Ełk

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie. Od kilku lat cierpiałam na niedokrwienie prawej kończyny dolnej- niedrożność tętnicy udowej wspólnej i powierzchniowej (skutek uboczny po radioterapii). Wysokiej klasy specjaliści/naczyniowcy starali się mi pomóc. Kilkakrotnie robiono mi operacje. Efekty były krótkotrwałe. Ostatnia operacja 05.11.2021 zakończyła się niepowodzeniem. Ze szpitala wypisano mnie "stan bez pogorszenia--nie udało się poprawić ukrwienia.” Odczuwałam potworne bóle. Stopa zimna, palce białe jak u trupa... Byłam skazana ...
Opinia dodana przez: Irena

mgr Maria Szczuka

Psychoterapeuta

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Z całego serca polecam. Niewielu psychoterapeutów dysponuje takimi kompetencjami. Empatią, rzeczową oceną problemu a przede wszystkim umiejętnością komunikowania się z klientem z wyjątkowym poczuciem taktu ale jednocześnie odwagą nazwania rzeczy po imieniu. Pierwsza sesja zaowocowała u mnie rozwiązaniem mojego problemu z którym nie radziłam sobie dziesiatki lat. Serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Halina Suchwałko

Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
Słowackiego15k
19-300 Ełk

Bardzo serdecznie polecam panią doktor i cały zespół. Cały proces leczenia wyjaśniony od samego początku, czułam, że jestem w odpowiednich rękach. Polecam wszystkim podjąć współpracę z panią doktor i cieszyć się pięknym uśmiechem!!!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Wiesław Mejzner

Internista, Kardiolog

Wawelska 22
19-300 Ełk

Doktor Mejzner jest kompetentnym i empatycznym specjalistą.Bardzo chętnie wrócę,gdy tylko będzie taka potrzeba.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Irena Szczęk

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii i rozwoju osobistego
Ełk
19-300 Ełk

Pani Irena to bardzo sympatyczna i otwarta osoba. Jako terapeutka jest kompetentna i zaangażowana. Bardzo mi odpowiadają metody jakimi pracuje i podejście do pacjenta. Widzę zdecydowany postęp w swojej terapii i mogę z czystym sumieniem polecić tą terapeutkę.

lekarz Zbigniew Plak

Rehabilitant

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Bardzo dobry lekarz i zarazem wysoki specjalista w tym co wykonuje. Bardzo uprzejmy poświęcił mi czas i wytłumaczył jak radzić z urazami żeby nie występowały. Jedyny lekarz gdzie z humorem podchodzi do pacjenta. Polecam go serdecznie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Jestem zaskoczona kulturą i fachowością Pani Doktór,teraz wiem że są lekarze z powołania.Dużo korzystałam z usług medycznych w różnych placówkach,ale tak miłych pielęgniarek to nie spotkałam nigdzie .Szczególne słowa uznania należą się dla p.Grażynki za jej cierpliwość i sympatię. Wielki szacunek dla Pani Doktór i jej pracownikom.Wdzięczna pacjentka z rodziną.
wolony, długo szukałem odpowiedniego lekarza. Dobre podejście do pacjenta, miałem parę wątpliwości, wszystko zostało wyjaśnione w trakcie badania. Najbardziej jestem zadowolony z dobrze dobranych leków teraz czuję się lepiej. Nie było problemu z umówieniem wizyty, koszt również był przyzwoity. Polecam

lekarz Anna Wilczewska

Neurolog

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Ełku
ulica Kościuszki 20
19-300 Ełk

Witam serdecznie polecam. Miła sympatyczna i bardzo dobrze leczy i dużo pomaga i tłumaczy daje na każde części skierowanie
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Wiesław Dzurdzikowski

ulica Wojska Polskiego 42
19-300 Ełk

Najlepszy i najtańszy stomatolog w mieście Ełk..Chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.POLECAM>
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Urszula Pieczyńska

ul. Armi Krajowej
Ełk

Najlepsza p.doktor jaką miałam.Od lat leczy się cała moja rodzina.Doskonały psycholog i stomatolog.Bardzo pozytywna osoba dbająca o pacjentów.
Opinia dodana przez: lucyna

lekarz Piotr Perkowski

Alergolog, Otolaryngolog

ul. Wielkanocna 2 a/16
19-300 Ełk

Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Na spokojnie wszystko wytłumaczy. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jest wzorem do naśladowania. W 100% POLECAM tego lekarza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Eryk Pięcikowski

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Nawet nie wiem od czego zacząć. Lekarz NAJLEPSZY ze wszystkich, do tego CUDOWNY człowiek. Z ludzkim podejściem, empatyczny, żartowniś z klasą. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Taktowny. Tłumaczy bardzo zrozumiale co, po co i dlaczego. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej. Lepszego nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Joanna

Robert Rafało

Chirurg naczyniowy

108 Szpital Wojskowy
19-300 Ełk

Dr R.Rafało w 2004 r. skierował mnie do CSK Warszawa na implantację stentu w tętnicy jedynej nerki a w 2010 r. w 108 Szpitalu Wojskowym wszczepił mi protezę udowo-podkolanową. Jest lekarzem,ktry wprowadza w prowincjonalnym szpitalu operacje chirurgii naczyniowej z pozytywnymi wynikami. Jestem pod Jego opieką od 10 lat.

dr Józef Rejewski

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.

dr Krystyna Olszewska

Lekarz rodzinny

Ełk ul. Kościuszki 1
19-300 Ełk

Bardzo kulturalna, kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego ,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowana w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarka godna wielkiego szacunku, bardzo dużo Jej zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Borowski

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Nizik

Mickiewicza 4/32
19-300 Ełk

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.
Opinia dodana przez: Monika