Lekarze Grodków

Ortopeda, Traumatolog

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Rafał Bereźnicki

Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
49-200 Grodków

Wysokiej klasy specjalista , bardzo uprzejmy i przemiły lekarz . W gabinecie nie stwarza luźnej atmosfery , jak napisała w innej opinii Aleksandra , ale odczuwa się ,że jest się u profesjonalisty w swojej dziedzinie , który chce pomóc naprawdę choremu człowiekowi .
Opinia dodana przez: ewa...

Paweł Olszewski

Radiolog, Stomatolog

Grodków

Wspaniały,cudowny człowiek.W dodatku -kompetentny,uprzejmy i ekspert w swoim fachu.Taki dentysta-taki specjalista powinien i jest według mnie godny polecenia każdemu.Dziękuje panie doktorze.Jest pan wielki.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ewa Raczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

49-200 Grodków

prawdziwy lekarz z powołania. Miła wizyta, idealna diagnostyka oraz fachowe rozpoznanie i lecznie. Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka
bardzo miła i kompetentna,z przyjemnoscia siada sie na fotelu:)

mgr Monika Konieczna

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Twój Dietetyk
Grunwaldzka 6 ( 1 piętro)
49-200 Grodków

Duży wybór ofert. Profesjonalny sprzęt. Układanie diet.
Opinia dodana przez: motom11

lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

49-200 Grodków

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Kasia

Joanna Mędrecka-Rymarczyk

Ortodonta, Stomatolog

Krakowska 14 lok. 12
49-200 Grodków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,duża wiedza,uprzejma i bardzo sympatyczna kobieta,bardzo polecam!:)

mgr Andrzej Tomalik

49-200 Grodków

Wyrywałam u Dr. dwie ósemki- exspresowo i bezboleśnie-byłam miło zaskoczona! leczyłam też zęba kanałowo, kilka lat temu-mniej przyjemnie ale skutecznie-ząb się trzyma i nie boli. POLECAM!!!!!

lekarz Janina Tomalik

Lekarz rodzinny, Pediatra

49-200 Grodków

pani doktor to dobry i kompetentny lekarz!!!

lekarz Jerzy Sacha

Gabinet Internistyczny - Jerzy Sacha
Kasztanowa 3
49-200 Grodków

Absolutnie nie zgadzam się z opinia powyżej. W mojej ocenie jest spowodowana zawiścią konkurencja lub komuś nie spodobało się ze lekarz zalecił mniej tłustego a więcej ruchu. Pan Sacha wprowadza innowacje do zabiegów o czym puszą media. Jest bardzo uprzejmym kulturalnym spokojnym człowiekiem

lekarz Edward Dobosz

Dąbrowskiej 30
49-200 Grodków

Lekarz,który ewidentnie powinien pójść na emeryturę. Z przykrościa muszę stwierdzic,ze często nie potwierdzaly się jego diagnozy.

lekarz Andrzej Walorski

Fornalskiej 26
49-200 Grodków

Lekarz bardzo dobry prowadził moje 2 ciąże i endometriozę którą zdiagnozował bardzo szybko i udało się ją wyleczyć w zaledwie 3 miesiące. Uprzejmy, miły, dowcipny, niedrogi. Godny mojego polecenia nie zmieniłabym teraz ginekologa za nic a właściwego szukałam kilka lat i żaden nie miał tak fajnego podejścia do pacjentki a ten jest miły delikatny i zawsze mówi jakie badania właśnie będzie robił żeby się nie bać;)POLECAM!!

lekarz Liliana Lejkowska-Olszewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIUM" S.C.
Słowackiego 6
49-200 Grodków

Bardzo kompetentna pani Doktor,słucha uważnie pacjentów,widać ,ze zalezy jej na przestrzeganiu zaleceń przez pacjentów.Polecam szczególnie.

lekarz Waldemar Ilczyszyn

Centrum Szybkiej Diagnostyki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 100A
49-200 Grodków

Panu Doktorowi Ilczyszynowi jak i Pani Położnej Stasi należy się Największy SZACUNEK z Mojej Strony,nigdy im TEGO NIE ZAPOMNĘ,coraz bardziej wierzę , że na Mojej Drodze stawiane są anioły , będę Im wdzięczna do końca życia , jest to lekarz , który nie zostawił Mnie wtedy kiedy inni odbijali Mną i Moim Dzieckiem będąc w ciąży piłeczkę. Moja poprzednia Ciąża zakończyła się najprzykrzej jak mogła , wtedy też robiłam sobie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Pawłowska

49-200 Grodków

Opinia dotyczy Pani doktor z numerem PWZ 1707891 Elżbiety Zofii Pawłowskiej przyjmującej dziś w szpitalu w Ozimku. Starsza Pani, której wiedza niestety nie jest aktualna. Zgłosiłam się w II trymestrze ciąży z mocnym bólem gardła, dusznościami i gorączką 39 stopni, która trwa już 2 dzień. Niestety leki przeciwgorączkowe nie działały, dlatego zgłosiłam się do szpitala. Na samą informację o ciąży, Pani doktor zaleciła syropki i tabletki dla kobiet w ciąży ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Krok

49-200 Grodków

Lekarz który uważa się za Boga, kompletnie pominął się z powołaniem. Podważa opinie lekarza lepszego od siebie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krystyna Strzałkowska

Rehabilitant, Reumatolog

49-200 Grodków

Chamstwo, wulgaryzmy i złośliwości - tak się pani doktor zaprezentowała. Koszmarny brak profesjonalizmu. Kompetencji do leczenia ludzi według mnie również, niestety, brak. Stanowczo odradzam kontakt z tym lekarzem!

lekarz Anna Graczyk-Duda

Głowackiego 9 lok. 15