Lekarze Krasnystaw

lekarz Anna Celińska-Brzuchacz

22-300 Krasnystaw

Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doswiadczeniem , kieruje na badania specjalistyczne szczerze polecam

lekarz Anna Kaczorowska-Antoniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie
ulica Browarna 6
22-300 Krasnystaw

FAKT POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WESZŁĄM DWIE GODZINY PÓŹNIEJ-ALE TO ZAPEWNE DLATEGO ZE NFZ NA KAZDEGO PACJENTA PRZYPISUJE 15 MIN A PANI DOKTOR METODYCZNIE I Z DOKŁADNOŚCIA PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA I PRZEZNAACZA NA WIZYTE TYLE CZASU ILE TRZEBA.PRZEMIŁA UPRZEJMA ZYCZLIWA I CIEPŁA ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM DZIEKUJE
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Tomasz Silezin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ProfMed"
ulica Żurka 7
22-300 Krasnystaw

Dr. Tomasz Silezin to swietny specjalista, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie wszystko wyjaśni oraz fachowo zoperuje. Trafiłem do Dr. Tomasza z zespołem kanalu nerwu lokciowego. Po operacji doktor przekazał wskazówki dotyczące dalszej rekonwalescencji oraz opis zabiegu w formie papierowej, więc nie musiałem się martwić, że o czymś zapomnę. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Dr. Tomasza, jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze go polecam innym!
Opinia dodana przez: Piotr S

lekarz Tomasz Pyter

Psychiatra

22-300 Krasnystaw

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Barbara Trochimiuk

ulica Piłsudskiego 3
22-300 Krasnystaw

Lekarz super, zawsze przyjmuje w nagłych wypadkach. Przeprowadza dodatkowe badania, jeśli oczywiście wymaga tego stan zdrowia.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Marta Maruszak-Stadnik

Przychodnia Stomatologiczna ,,IMPLANTIK"
Plac 3-go Maja 12
22-300 Krasnystaw

Super dentystka :)...................................................................................................

Ireneusz Adamowicz

SPZOZ
22-300 Krasnystaw

ZNAKOMITY, DOSWIADCZONY CHIRURG, PROFESJONALISTA W KAZDYM CALU. NA DODATEK UPRZEJMY, KOMPETENTNY I RZECZOWY. OD WIELU LAT CALA RODZINA KORZYSTAMY Z JEGO WIEDZY I USLUG MEDYCZNYCH.
Opinia dodana przez: ELZBIETA

lekarz Artur Pohl

Urolog

22-300 Krasnystaw

Super lekarz, bardzo dba o pacjenta, interesuje się. Polecam serdecznie każdemu kto szuka lekarza, który pomoże wyjść z choroby.

lekarz Dorota Bracha

Neurolog

ul. Piekarskiego 4/33
22-300 Krasnystaw

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Bardzo konkretna kobieta. Wykonuje wszelkie niezbędne badania, trafnie stawia diagnozy. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Dziękuje.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Anna Sieńko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRADENT
ulica Okrzei 25
22-300 Krasnystaw

Lekarz który w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Każdemu życzę takiej osobowości w kontakcie z pacjentem. Pięknie dziękuję
Opinia dodana przez: Jan

Anna Dewera

Krasnystaw

bardzo dobry lekarz, można polecić każdemu,

lekarz Roman Gałan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRADENT
ulica Okrzei 25
22-300 Krasnystaw

Świetny lekarz, najważniejsze dla Niego dobro pacjenta. Mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jadwiga Puławska

USG, Ginekolog

22-300 Krasnystaw

Pani doktor świetna, kompetentna. Mimo braku czasu(bardzo dużo pacjentek)zawsze uprzejma, miła. Porozmawia, udzieli informacji, sama zleca badania dodatkowe jeśli uzna ze należy.Zawsze wytłumaczy jeśli czegoś nie rozumiem i chcę wiedzieć .Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wcześniej chodziłam do J.Waca w Chełmie.I cieszę się że zmieniłam lekarza, bo wiem, że mimo wielu pacjentów można zajmować się nimi profesjonalnie, a nie ''taśmowo" ,aby szybciej, jak to robił poprzedni lekarz. Naprawde polecam i sama ...

lekarz Jacek Mackiewicz

USG

Krasnystaw filia nr 6
Poniatowskiego 33 A
22-300 Krasnystaw

doktor jest bardzo uprzejmy i dokładny , byłam u niego na usg i zobaczył to czego poprzedni lekarz nie zauważył .Polecam pana doktora Jacka Mackiewicza

lekarz Ryszard Domański

Internista, Gastroenterolog

22-300 Krasnystaw

Świetny lekarza.To specjalista,którego naprawdę można polecać,pomógł mi wrócić do zdrowia a inni lekarze zbywali mnie tylko głupimi poradami.Jak już wcześniej ktoś napisał pan doktor wykracza swoją wiedzą po za specjalizacje,co jest wielką zaletą.

lekarz Rafał Grabczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ProfMed"
ulica Żurka 7
22-300 Krasnystaw

Doktor wydaje się bardzo kompetentny, na każde pytanie odpowiada dokładnie. Widać że facet wie co mówi. Nie wykręca kota ogonem. Nie zmienia tematu _czasami aż za bardzo się wywodzi 🙂 ale dzięki temu wiesz ze cie nie zbywa i ma dla pacjentki czas. Przyjemny, bezpośredni. Polecam.

lekarz Ryszard Łusiak

Reumatolog, Internista

22-300 Krasnystaw

Polecam ,mi pomaga ,leczę się juz kilka lat,ostrych nawrotów nie było
Zdecydowanie nie polecam. Wizyta na NFZ. Pani Doktor badała moje 3 letnie dziecko. Zero podejścia do dziecka. Krzyki "nie biegaj oczami" (trzylatek nie wie nawet co to znaczy), zapuszczanie kropli na siłę. TRAGEDIA. Pierwsza wizyta trwała około 5-8 min przerwana, gdyż Pani Doktor nie miała już czasu bo spieszyła się na praktykę prywatną. Badanie zrobione „na szybko”. Druga wizyta tylko po to, żeby Szanowna Pani Doktor wypisała receptę, którą nie ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Krzysztof Włoch

Psychiatra

22-300 Krasnystaw

Bardzo pomocny i konkretny lekarz. Już od pierwszej wizyty widać poprawę zdrowia psychicznego. Leczenie jest dobrane starannie, i pacjent może poczuć się zaopiekowany
moją wysoką ocenę tego doktora cichłbym umotywować przykładem mojej mamy. Zgłosiła się ona do dr Jóźwiakowksiego z uporczywymi żylakami. Był to dla niej problem nie tylko natury medycznej ale również estetyczny. Pan doktor wypisał leki i zaproponował pończochy bez uciskowe. Mama od pół roku jest pod jego kontrolą a efekt leczenia można zmierzyć "gołym okiem". Naprawdę fachowiec!