Lekarze Lębork

{'id': 32732, 'name': u'L\u0119bork'} Urolog
                                       lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stary Browar"
Legionów Polskich 18
84-300 Lębork

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
{'id': 32732, 'name': u'L\u0119bork'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Barbara Galasiewicz

lek. med. Barbara Galasiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

10 Marca 15F/5
84-300 Lębork

Jestem pacjentką Pani doktor od lipca 2021 roku. Jej nieoceniona wprost pomoc zmieniła moje życie na lepsze. Zaopiekowała się mną podczas bardzo silnych krwawień. Dzięki planowi leczenia, który zaproponowała dziś nie mam już problemu z nieregularnymi, obfitymi miesiączkami uniemożliwiającymi mi normalne funkcjonowanie. Kolejną rzeczą, którą jej zawdzięczam jest zachęcenie mnie do odchudzania. Wytłumaczyła, bardzo dokładnie, że moje problemy w głównej mierze były skutkiem zaniedbań dietetycznych. I tak, po latach życia ...
Opinia dodana przez: Daria
{'id': 32732, 'name': u'L\u0119bork'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Andrzej Wróbel

lek. med. Andrzej Wróbel

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Co to ma znaczyć 4.2 nota ogólna dla p. dr. ? Masz lepszego lekarza, to dawaj, czekamy tylko na takiego, który jak dr. Wróbel będzie dla ciebie natychmiast, pomoże i jeszcze raz pomoże. Piątek i Świątek, na tel.,.na sms. Pozdrawiamy p.dr. gorąco. R & J
Opinia dodana przez: Ryszard Bia.

Aleksandra Replin

Psychoterapeuta

84-300 Lębork

Super terapeuta chodziłam parę lat temu . Pani Ola dała mi kopa do dalszego życia i pokazała światełko . Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Joanna Chacińska

10 Marca 15e lok. 34
84-300 Lębork

Profesjonalny lekarz stomatolog,nie tylko fachowo leczy ale i uspokaja pacjenta swoim usmiechem,cierpliwoscia ,delikatnościa w bardzo czystym gabinecie.Mam pelne zaufanie ,nie ma mowy o stresie,gabinet dobrze wyposazony w sprzęt,pracuje jako fachowiec w klinice dentystycznej w Rumi,to chyba swiadczy o wysokim poziomie wiedzy.Przy okazji pozdrawiam-Bogdan
Super Specjalista, szybko i sprawnie postawiona diagnoza, fachowo zrobiony zabieg. Zaangażowanie i uprzejmość
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Zbigniew Bogdał

84-300 Lębork

Godny zaufania lekarz, wysokiej klasy specjalista, profesjonalny i kompetentny w swojej dziedzinie, uprzejmy i miły....
Opinia dodana przez: Artur

Krzysztof Łotowski

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lębork

Polecam z całego serca ! Pełen profesjonalizm , kompetencja i zainteresowanie Pacjentem. Doskonały Kardiolog.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tamara Krzymińska

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
84-300 Lębork

Pani Tamara jest niezwykle miłą, a jednocześnie bardzo rzeczową osobą. Zdecydowanie polecam wszystkim jako najwyższej klasy specjalistę. W dzisiejszych czasach znalezienie lekarza, z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta, graniczy z cudem
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Magdalena Krall

ul. Bolesława Krzywoustego 26
84-300 Lębork

Byłam dzisiaj wyrwanie mega bolącego zęba.... Dodatkowo pacjentka czyli Ja bardzo spanikowana po wcześniejszych złych doświadczeniach z innym gabinetem, do sedna To jak zostałam potraktowana przez panią Stomatolog i jej asystentkę przekracza wszelkie granice uprzejmości, wyrozumiałości i profesjonalizmu. Naprawdę polecam każdej osobie co tak jak ja miała problem z lękiem przez dentystą
Opinia dodana przez: Mirosława

lek. dent. Piotr Karasiak

Indywidualna Praktyka Lekarska lek.dent. Piotr Karasiak
84-300 Lębork

bardzo delikatny i precyzyjny, nie czulam znieczulenia:)

lekarz Kacper Renk

Szpital
Juliana Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Wysoki poziom obsługi. Szczerze polecam!!!! Rzetelnie, profesjonalne, spokojnie. Wszystko wiadomo bez komplikacji.

dr Jacek Prus

Dermatolog

Centrum Medyczne Kaszuby Filia w Lęborku
ul. Żeromskiego 9-10
Lębork

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!
Opinia dodana przez: Inez

lek. dent. Małgorzata Pytlak

84-300 Lębork

Bardzo dobry, przyjazny stomatolog. Moje dzieci (9 i 12 lat) chcą być pierwsze u Pani doktor na fotelu. Mój stomatolog od niemal 25 lat
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Iwona Grochowska-Dudzik

Batalionów Chłopskich 3/6
84-300 Lębork

Przesympatyczna pani doktor gdy moje dzieci były małe chodziłam tylko do P.Iwony z całego serca polecam tego dentystę
Opinia dodana przez: Beti

lekarz Przemysław Rzepecki

aleja Wolności 40A
84-300 Lębork

Wspaniały, uprzejmy, kompetentny a przede wszystkim empatyczny lekarz, dzięki któremu żyje mój prawie 86 letni tatuś, któremu nikt nie chciał pomóc a my bezradnie patrzyliśmy na gasnącego tatusia, wspólnie ze swoim młodszym kolegą Przemysławem Gałka zajęli się pacjentem nie patrząc na wiek, serdecznie dziękujemy Wam i całemu Waszemu zespołowi

lekarz Ryszard Jaguś

Szpital
Juliana Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Polecam doktora . Bardzo miły i świetne podejście do pacjenta jak również rodziców którzy byli obecni podczas wizyty
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Julita Dudzińska- Gehrmann

Internista, Kardiolog

ul. Henryka Sienkiewicza 18
84-300 Lębork

Profesjonalna obsługa, fachowa diagnostyka. Natychmiastowa pomoc w razie konieczności. Asystentka kardiologii pani technik kardiologii pedantyczna w zakresie swoich obowiązków, bardzo miła dla pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Ewa Lamparska

Psychiatra

Gabinet
84-300 Lębork

Najlepszy specjalista na jakiego trafiłem. Depresja w remisji dzięki skutecznej farmakoterapii i świetna pomoc, gdy poradnia leczenia bólu uzależniła mnie od opiatów oraz gdy byłem w zespole serotoninowym, który zaserwował mi inny "fachowiec" .
Opinia dodana przez: Dominik
{'id': 32732, 'name': u'L\u0119bork'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mariusz Doliński

lek. dent. Mariusz Doliński

Emde stomatologia IPS M. Doliński
84-300 Lębork, Al. Wolności 40a, Stary Browar, 1 piętro
Lębork

Bardzo dobry fachowiec - polecam Ja się boję wizyty u dentysty, a tu szybko, miło i bezbolesnie. Gabinet przyjemny, w tle relaksacyjna muzyka
Opinia dodana przez: Alicja