Lekarze Lubań

lek. dent. Dorota Kosobucka

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8
59-800 Lubań

bardzo uprzejma, kompetentna, życzliwa a przede wszystkim zna się na swojej pracy, potrafi doskonale i celnie doradzić

lekarz Damian Chwaliński

59-800 Lubań

Wybitny lekarz z ogromną wiedzą. Rzeczowy i bardzo uprzejmy. Doskonale podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję za precyzyjnie wykonany zabieg resekcji żołądka. Serdeczności!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Daniel Wacławski

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
59-800 Lubań

Nie polecam.Niesłowny,niemający czasu dla pacjenta.Obiecuje wiele ale na obietnicach niestety się kończy.Przez jego zaniedbanie i pośpiech straciłam bardzo bliską mi osobę.

lekarz Kazimierz Kawecki

59-800 Lubań

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: JANUSZ

lekarz Wojciech Kozłowski

Ortopeda, Traumatolog

59-800 Lubań

Bardzo dobry specjalista. Konkretny,diagnoza postawiona idealnie. Juz po pierwszej wizycie ból był mniejszy. To jest lekarz z powołania leczy przyczynę choroby a nie objawy. Oby każdy lekarz był taki jak Pan Kozłowski to by wszyscy zdrowi chodzili. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sławomir Sztandera

Gabinet specjalistyczny
Torowa 12
59-800 Lubań

Jestem właśnie po zabiegu u Pana Doktora i musze przyznać ze dawno nie spotkałam z tak miłym i kompetentnym lekarzem, wszystko tłumaczy krok po kroku . Jak coś robi to rzetelnie, dokładnie wkłada w to serce i swo im podejście do pacjenta sprawia że człowiek odrazu czuje się mniej spiety? Także super lekarz.Najlepszy lekarz na świecie gorąco polecam
Opinia dodana przez: Adam

Joanna Marek

Położna

Lubań

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej ...

lekarz Andrzej Janczyszyn

59-800 Lubań

Bardzo dobry lekarz. Bardzo cierpliwy. Bardzo miła wizyta. Spokojnie mnie wysłuchał. Bardzo trafnie przepisła lekarstwa, które mi pomogły. Mogę go spokojnie polecić.
Opinia dodana przez: Marek

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

lekarz Urszula Żółkowska

Zielona 5
59-800 Lubań

polecam:) ma podejście do dzieci no i do rodziców:)) lekarz godny zaufania

lekarz Jerzy Bogucki

Armii Krajowej 7a/3
58-800 Lubań

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia. Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

lekarz Beata Aksienionek

Ginekolog położnik, Ginekolog

59-800 Lubań

Jest bardzo dokładna,tlumaczy,pyta i rozmawia.Nie ma "limitu" na wizytę.Jeśli jest taka potrzeba poświęci pacjentce nawet godzinę. Gdy nie jest czegoś pewna mówi o tym, radzi wtedy konsultacje z innym lekarzem. Jest miła i uprzejma.Wizyty u pani Beaty są przyjemne i niedrogie.Polecam :-)

lekarz Zbigniew Tomaszewski

7 Dywizji 3 lok. 7
59-800 Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta

Dariusz Zatoński

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Kwiatowa 19
59-800 Lubań

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Fiłka

Śląski Zawidowska 3
Lubań

Bardzo dobre podejście do dziecka.Lekarz z powołania.Oby było więcej takich lekarzy.

lekarz Jarosław Masłowski

59-800 Lubań

Pan doktor przede wszystkim rozmawia z pacjentem i nie zostawia na pastwę losu. Wszystko wytłumaczyl szczególowo i dodał otuchy. Kompetentny lekarz, który bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Szczerze polecam Pana doktora.

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Łączna 5
Lubań

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Donotek

Psychiatra

59-800 Lubań

Bardzo dobry lekarz. Dzięki kolezance do niego trafiłam i nie żałuję. Umie podejść do pacjenta z pomocą. Najlepszy psychiatra jakiego znam. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Binek

Neurolog

59-800 Lubań

Byłem dzisiaj z żoną u niego i opowiem wam jak to było. Doktor kazał położyć się mojej żonie po czym zbadał odruchy w kończynach dolnych następnie ..... i to wszystko powiedział że rezonans magnetyczny 600 zł i prawdopodobnie operacja a chodzi o wysuniecie dysku i to kobieta 22 lata szok.Wystarczy usłyszeć że ludzie za granica pracują i wiadomo rezonans -na ręke specjaliście. Moja koleżanka miała identyczne schorzenie wystarczyło zwykłe RTG ...

lekarz Izabella Skorupa

Kardiolog

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań

Trafiłem do p.doktor i rozpoznała u mnie chorobę niedokrwienną serca! Meczyłem się długo wcześniej a lekarz rodzinny sobie nie radził.Pani dr mnie sumiennie przebadała i zleciła nowe leki.jestem po 2 wizycie i czuję się o wiele lepiej! rewelacyjne podejście do pacjenta - polecam gorąco! Gierski Fabian