Lekarze Międzyrzecz

lekarz Maciej Karaczun

Międzyrzecz

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

mgr Patrycja Leonciuk-Frelichowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Pani Patrycja to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej odzyskałam swoje życie. Przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych komentarzy i pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tej wspaniałej kobiecie.
Opinia dodana przez: ppp
Wspanialy lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy,taki swój chłop. Nie zostawia w potrzebie.Przed zabiegiem, nie czeka z założonymi rękami,tylko pomaga personelowi. Po wszystkim, interesuje się bardzo stanem zdrowia Byłem już w kilku szpitalach i pierwszy raz spotkałem kogoś takiego.
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr Kzimierz Antonowicz

66-300 Międzyrzecz

to prawda nie ważne czy to dzień czy noc a nawet święto ważne zdrowie dziecka pomógł nam nie raz gdy zawiedli lekarze rodzinni w przychodni

dr Regina Fotujma

PRO VITA
66-300 Międzyrzecz

Bardzo dobra pani doktor .Przyjemna życzliwa i bardzo cierpliwa.Lubimy panią Reginę z dziećmi o nic nie trzeba prosić sama wie kiedy wypisać skierowanie czy badania

lekarz Krzysztof Adamkowicz

Proktolog

SPZOZ Szpital im.Pięciu Św.Braci Miedzyrzeckich
66-300 Międzyrzecz

Miałam tą konieczność spotkać się z Panem Doktorem.Ocena moja na temat kontaktu pajent-lekarz jest powiedziałabym jak najlepsza.Jest wspaniałym lekarzem w swojej specjalności.Zna się na robocie.Przy tym jest lekarzem miłym,ciepłym czuje sytuacje napięciowe pacjenta.Potrafi stworzyć atmosferę że pacjent czuje się mniej zestresowany,a to chyba jest najważniejsze.Wszyscy wiemy jak stres działa na psychikę człowieka.Uwierzyłam wbrew negatywnym opiniom z którymi się spotkałam na temat Służby Zdrowia że jest inaczej i że za przyczyna ...
Opinia dodana przez: LIZA

lekarz Adam Olejniczak

Psychiatra

Gabinet
Poznańska
66-300 Międzyrzecz

Świetny,mądry i zna się na swojej pracy.Przejawia empatię i szacunek do chorego oraz jego rodziny. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Łukasz

Bogusława Żbikowska

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Sienkiewicza 45
66-300 Międzyrzecz

Stomatolog,do którego uwielbiają chodzić moje dzieci,które są w wieku 3,5 i 5 lat.Wspaniałe podejście i anielska cierpliwość Pani doktor do małego pacjenta plus nagroda zabawka czynią cuda.

lek. dent. Danuta Ronge

Stanisława Staszica 22A
66-300 Międzyrzecz

Ta kobieta stomatolog to taka osoba która jest lekarzem z powołania uwielbiam ją. Bardzo dobry lekarz polecam i naprawdę ta kobieta wie co robi i co najwazniejsze robi to z sercem dziękuję
Opinia dodana przez: Barosz

lekarz Bartosz Kruk

Międzyrzecz

Bardzo dobry lekarz. Mialam operowanego haluksa, wszystko dobrze sie goiło. Doktor godny polecenia na 100%.

lekarz Mirosława Czerepińska-Piela

Psychiatra

Gabinet
Poznańska
66-300 Międzyrzecz

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta nastawione na pomoc i zrozumienie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, dokładnie słucha i chce szczerze pomóc. Leki, jeśli potrzebne dobiera doskonale - spotkania w bardzo przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jadwiga Adamkowicz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Kazimierz Antonowicz

oddział dziecięcy
międzyrzecz
66-300 Międzyrzecz

Wspaniały lekarz.Niedawno pierwszy raz miałam do czynienia z panem doktorem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Do tej pory miałam styczność z wieloma lekarzami pediatrami ( nawet za granica) i uwazam ze pan Antonowicz jest lekarzem z powołaniem. Moj syn, ktory ma dwa lata jak pytam Go gdzie jedziemy to zawsze odpowiada do Pana Doktora a wczesniej nie chcial slyszec o zadnym lekarzu.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Łukasz Paczkowski

Psycholog, Psychoterapeuta

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Posiada nieocenioną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Charyzmatyczny. Rozumiejący, aktywnie słuchający.. Zaangażowany. Dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Janina Simińska

Psychiatra, Ginekolog położnik

Staszica 1
66-300 Międzyrzecz

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

mgr Daria Lizoń

Rehabilitant

SPZOZ
66-300 Międzyrzecz

Zna się na swojej pracy .Pracowała ze mną niesamowicie.Bardzo mi pomogła.Dała indywidualny instruktaż do domu i totalnie nie naciągała . Polecam!!
Opinia dodana przez: kasia
profesjonalna pomoc rewelacja polecam wzbudza zaufanie poswieca wiele czasu i pomaga

lekarz Mateusz Kacperski

Międzyrzecz

2x byłem u Pana doktora na wizycie. Nr 1: naderwanie mięśnia czworoglowego: lekarz dobrze się mną zajął, zlecił rehabilitację która przyniosła świetne efekty. Całkowite wyleczenie mojego urazu. Nr 2: Staw rzekomy nadgarstka: problem bardzo skomplikowany na tyle że moim przypadkiem musiał zająć się chirurg ręki którego Pan doktor mi wskazał. Zlecił też dodatkowe badania specjalistyczne (TK) oraz dał bardzo cenne wskazówki jak powinienem aktualnie postępować z moją ręka. Podejście doktora ...
Opinia dodana przez: Jakub K

lekarz Błażej Antosz

Międzyrzecz

Polecam , odpowiednie podejście do pacjenta . Nie krępująca rozmowa . . Doktor miły i sympatyczny . Wyjaśni , doradzi przebieg leczenia i działania leków

lekarz Piotr Jarmużek

Internista, Kardiolog

Międzyrzecz

Jest bardzo dobry i kompetentny i budzić zaufanie polecam takiego lekarza wszystkim znajomym , a u mnie prawie cała rodzina się leczy u pana lekarza