Lekarze Mszana Dolna

lekarz Piotr Trybek

34-730 Mszana Dolna

Najlepszy urolog jakiego spotkałem w życiu .Polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Dorota Przeklasa

Sienkiewicza 17
34-730 Mszana Dolna

Niemoge absolutnie powiedzieć złego słowa o p.doktor.Jest naprawdę w porządku bardzo dba o swoje pacjentki .jest sympatyczna i bardzo bardzo miła.P.doktor poznałam przypadkowo na oddziale ginekologi w Myslenicach gdzie spędziłam kilka tygodni bendac w ciazy i mimo iz wtedy niebylam pacjentka p.doktor-bardzo grzecznie podchodzila do mojej osoby.Mimo iz minęło sporo lat teraz jestem pacjętką pani doktor. Mam do p.doktor Przeklasy ogromne zaufanie SZCZERZE POLECAM tego lekarza 😊 a- nonimka.

Katarzyna Siwiec

34-730 Mszana Dolna

Najlepsza lekarka świata! Zawsze wysłucha każdego objawu, potem każdy sprawdzi a na koniec trafna diagnoza. Lekarzy z powołaniem coraz mniej, dlatego dla Pani Dr Katarzyny gromkie brawa za bycie tak wspaniałym lekarzem rodzinnym. Za żadne skarby nie zmienię, a kiedyś i moje dzieci będą do niej chodzić ;)

mgr Alicja Gałka

Dietetyk

34-730 Mszana Dolna

Bardzo dobra i miła Pani dietetyk. Po latach prób podejmowania diet na własną rękę w końcu osiągnąłem upragnioną masę. Dzięki pomocy Pani Ali nie tylko zrzuciłem zbędne kilogramy, ale również nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania. W trakcie trwania diety mogłem liczyć również na wsparcie w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Polecam !

lekarz Wojciech Rusek

ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna

Mój syn złamał rękę i było to naprawdę okropne złamanie mało brakowało a ze stołu operacyjnego zjechał by bez niej.Właśnie Pan Doktor Rusek uratował mu tą rękę.Ale to nie jest jego jedyny czyn godny podziękowania i pochwały najważniejsze jest podejście jakie ma do pacjenta.Przez okres dwóch miesięcy jazdy do szpitala mój syn przewinoł się przez ręce kilku lekarzy ale tylko on jeden nie traktował go jako kolejny przypadek z działu ...
Opinia dodana przez: Izabela

Waldemar Siwiec

Lekarz rodzinny

Gabinet lekarski
34-730 Mszana Dolna

Absolutnie idealny Lekarz.Jedyny który nie wypisuje na potęge recept a próbuje pomóc pacjentowi metodami prostymi a skutecznymi.Mam już swoje latka i troche gabinetów odwiedziłem ale doktora Siwca uważam za specjaliste z najwyższej półki .Idealny Lekarz Rodzinny i tylko żal że musiałem śie wyprowadzić z Mszany bo znowu trafiłem na oprawców którzy nabijają kieszeń farmaceutów i swoją .Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Ewa Szajner

ulica Piłsudskiego 24
34-730 Mszana Dolna

Bardzo dobra okulistka. Polecam Kiedyś bardzo bolały mnie oczy i pojechałem do niej, przepisała krople, powiedziała jakie okulary i oczy jak by nowe :) :) Jeszce raz bardzo serdecznie polecam

lekarz Maciej Bagieński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mszanie Dolnej
ulica Matejki 13
34-730 Mszana Dolna

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Mimo swojego młodego wieku, swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. Poświęca pacjentowi dużo czasu,a przede wszystkim zainteresowania.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jacek Widomski

Przychodnia Miejska VITAL-MED w Mszanie Dolnej
Jana Matejki 13
34-730 Mszana Dolna

Lekarz z powołania. Wielki szacunek dla za podejście do pacjenta.

dr n. med. Zdzisława Lechowicz-Szynalik

Pulmonolog, Pediatra

Zarabie 1
34-730 Mszana Dolna

Jak dla mnie wszystkie pytania dotyczace tego lekarza sa na NIE. Z pania doktor spotkalam sie w istytucie w rabce gdyz moja corka zostala tam skierowana na diagnostyke po dlugich miesiacach nawracajacych sie infekcjach drog oddechowych. Pani doktor nie wyjasnila nam zadnego z wyniku badan. Powiedziala ze mam corke super zdrowa i jestem przewrazliwiona matka bo to moje pierwsze dziecko. Miala pretensje ze moj maz tez chce byc przy badaniu ...

lekarz Marek Kujszczyk

Radiolog

Kolbego 11
34-730 Mszana Dolna

Wszystko jak w ocenie,nic dodać nic ująć byle tak dalej .Mam zaufanie do jego kompetencji nie szkodzi ,a to najważniejsze.Poświęca dużo czasu pracy .Godny polecenia tłumaczy pacjentowi zrozumiale.Kompleksowo podchodzi do sprawy ZA CO SIĘ WEŹMIE TO DOPROWADZI DO KOŃCA i najważniejsze UPRZEJMY PRZE DUŻE U.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Bożena Jurkiewicz-Ciurej

Stomatolog, Ortodonta

34-730 Mszana Dolna

Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: gość

lekarz Ewa Stachura-Grzybacz

Przychodnia Zdrowia
ul Matejki
34-730 Mszana Dolna

pani doktor zapomina o wpisywaniu pacjentów na listę i zostawia do poradzenia sobie samemu mimo jej błędu :)

lekarz Robert Przeklasa

Sienkiewicza 17
34-730 Mszana Dolna

Jestem po wizycie w szpitalu Gabriela Narutowicza w Krakowie.Jestem rozczarowana podejściem doktora Przeklasa. Na moją prośbę o w ześniejszą konsutację, odpowiedź byla krótka-nie ma takiej mozliwosci!termin mam ustalony na 26.05, jestem zakwalifikowana do zabiegu na wrzesien 2023.Od trzech tygodniu odczuwam zwiększony bol glowy,mam powiększone węzły chłonne,bol w uszach.Na to wszystko doktor potwierdzil ze jestem zdiagnozowana skoro mam zabieg planowy na 2023!,wizyte w poradni mam ustalona na za miesiac.Nie przyjemnie mnie ...
Opinia dodana przez: Dagmara Tuleja

dr hab. Jan Sowa