Lekarze Oława

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychoterapia Gabinet psychologiczny
ul. Gałczyńskiego 2 lok. 8
55-200 Oława

Lekarz z powołania, trafnie diagnozuje, wnikliwie analizuje, terapia działa i zmienia męczarnie w pełniejsze i bogatsze życie. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Patrycja Woźniczka

Psychiatra

ul. Wiosenna 2/7
55-200 Oława

Polecam Panią doktor. Jesli nadal zastanawisz sie czy oby to dobry lekarz, To bez wahania powinienes skorzystac a napewno sie nie zawiedziesz.

lekarz Marianna Wawrzyńska

Mickiewicza 41
Oława

polecam Panią Doktor z czystym sumieniem... świetne podejście do dzieci.. mój syn nie dość że przeszedł bezstresowo zabieg u pani Doktor to jeszcze jej podziękował .. naprawdę polecam

lekarz Krystyna Drobny

ulica Bolesława Chrobrego 23b
55-200 Oława

Świetna lekarka!!!! Od dziecka chodzę tam ja i mój brat, a teraz także już moja druga córa. Uwielbiam panią doktor za zachowywanie zimnej krwi, nie wyszukiwanie problemów, za konkretne podejście do problemu, jeżeli już jakiś zaistnieje i pamiętanie pacjentów ( podczas każdej wizyty czuję się jakbym ostatni raz była dzień wcześniej ). A przede wszystkim dlatego, że antybiotyk to ostateczność, a nie pierwszy wyspisywany lek. Polecam jak najabrdziej!!!!

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

STOMMART
Kamienna 7
55-400 Oława

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem. Robert Grobelny

lekarz Dariusz Sroczek

ulica Bolesława Chrobrego 23b
55-200 Oława

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Zawsze miły i uśmiechnięty. Zaraża spokojem. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Niezależnie czy jest to prywatna wizyta czy płaci za nią NFZ.
Opinia dodana przez: Patrycja

Sławomir Gajkewski

gabinet ortopedyczny
ul. 11-go Listopada 14
55-200 Oława

Bardzo dobry Fachowiec i miły człowiek z poczuciem humoru

lekarz Zdzisława Jagodzińska

Szpital Powiatowy
Baczyńskiego 1
55-200 Oława

bardzo dobry lekarz, marzenie moje aby wszyscy byli tacy

lek. dent. Joanna Furtak-Pobrotyn

lekarz Stanisława Karpińska-Małko

Lekarz rodzinny, Pediatra

Iwaszkiewicza 23/2
55-200 Oława

Bardzo dobry lekarz, i bardzo dobry człowiek. Lekarz godny zaufania, uważnie słucha pacjęta, co jest rzadkoscią.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Henryk Drozdowski

Chrobrego 20D / 27
Oława

super, godny polecenia, bardzo życzliwy, z empatycznym podejściem do pacjenta :)

lekarz Ryszarda Piotrowicz

Internista, Kardiolog

Chrobrego 23b
55-200 Oława

Świetny lekarz! Pani doktor z dużą dozą wdzięku przeprowadza kompleksowe badania. Jest dokładna, skrupulatna i analityczna. Bardzo kulturalna. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Klasyczny lekarz z powołania. Wizyta u Niej to czysta przyjemność połączona z pewnością trafnej diagnozy i właściwego leczenia... Dla mnie nr 1 w swoim fachu...!
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Lidia Lisiak-Krawczyk

Kamienna 22 lok. 1
55-200 Oława

polecam wszystkim takich lekarzy jak dr,Lisiak nie ma jest miła pomocna i zawsze służy pomocą mój synek ją poprostu uwielbia

lek. dent. Magdalena Ozga-Porada

"HIPOKRATES" Grupowa Praktyka Lekarska
Warszawska 30
55-200 Oława

Polecam.Nardzo dobry stomatolog.Zawsze wszystko tłumaczy,optymalnie dobiera leczenie do tego co robi.
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Andrzej Wołyniec

Chirurg naczyniowy

Citodent Centrum Stomatologiczne
plac Zamkowy 5
55-200 Oława

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam tego doktora, który na pewno pomoże lub odpowiednio pokieruje. Bardzo pozdrawiam.
Opinia dodana przez: JAN Ryszard

Artur Madanowski

ul. Łąkowa 8A
55-200 Oława

Świetny lekarz, wszystko wytłumaczy i wysłucha. Bardzo delikatny. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Agata Skalska

Gazowa 7
55-200 Oława

Pamietam Pani doktor z "dawnych czasów" to znaczy minęło 10-11 lat, jak ostatnio byłam u Pani dr byłam w czasie buntowniczym, miałam 16 lat, uważałam Panią dr jako fajnym, otwartym dorosłym człowiekiem, która wszystko mi na spokojnie tłumaczyła na temat mojej choroby i odpowiadała na moje pytania bez nerwów.Bardzo ją lubiałam, nawet jak mnie wysyłała do sanatorium:), jak odeszła z przychodni, bardzo mi jej brakowało.Takiego lekarza jak pani Agata Skalska ...

lekarz Barbara Bortnik

Laryngolog

Wiejska 34 / 2
Oława

Pełny profesjonalizm, super empatia, wielka cierpliwość i dostosowanie się do potrzeb pacjenta, nawet w swoim wolnym czasie. Oby tak wszyscy...
Opinia dodana przez: Mirosław Jakubowski

dr n. med. Rafał Białynicki-Birula

Dermatolog

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej - Goszczyna - Filia w Oławie
Wrocławska 8
55-200 Oława

Kompetentny, uprzejmy. Potrafi również skierować do innego dobrego specjalisty w razie potrzeby.

lekarz Jolanta Zwolan

Lekarz rodzinny

Nomed
55-200 Oława

Bardzo miła i uprzejma Pani. Wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi słuchać pacjenta. Bardzo delikatna w stosunku do dzieci, potrafi podejść małego pacjenta w odpowiedni sposob. Wizyta odbywa się bez strachu.Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: To ja