homeopata pomorskie

dr Alina Podlaszewska

Spokojna 1
Kamień Krajeński

Średnia ocen: 5/5

Jedyny w mojej okolicy lekarz, który tak komleksowo podchodzi do pacjenta. Pani Doktor nie tylko daje diagnozę i fachową poradę, ale też cenne wskazówki dotyczące diety i ćwiczeń. Gorąco polecam!

lekarz Wojciech Korejwo

Homeopata

Przychodnia Urologii i Dermato-Wenerologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku
ulica Wajdeloty 12

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia

Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia

lekarz Waldemar Rybus

Wajdeloty 12/13
Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Zna się chyba na wszystkim. Byłam u niego z problemami żołądkowymi, z gardłem i z kręgosłupem. Na wszystkie dolegliwości mi pomógł.

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Tomasz Chuchla

Bogusława X 12
Miastko

Polecam. Ocena na zdecydowanie TAK we wszystkich pytaniach jest chyba wystarczajaca.

Renata Jendyk

os. Kopernika 5/12
Starogard Gdański

Mój wnuk Michał(1 rok i 6 miesięcy) ma wysypkę na całym ciele, najgorzej zaatakowaną ma twarz(strupy). Był diagnozowany prywatnie za duże pieniądze. Test wykazał na co jest uczulony. Wyeliminowanie z jadłospisu zakazanych produktów nie przyniosło poprawy. Dziecko trafiło do Akademi medycznej w Gdańsku ( nie wykryto przyczyny). Znajomi polecili nam wizytę u Pani dr, która stwierdziła na pierwszej wizycie, że to jest efekt po szczepienny. Mały jest pod stałą opieką Pani dr i następuje poprawa. Uratowała nam dziecko!!! Jest cudowna i profesjonalna. Polecam!!! Pomaga też dorosłym

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Izabela Zaręba-Jankowska

ulica Wajdeloty 12

Bardzo polecam!
Od wielu lat bezskutecznie walczyłam z migrenami i brakiem energii-po wizycie u Pai doktor czuję się rewelacyjnie!

Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Antoni Kania

Homeopata   (+1 więcej)

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

cieply,empatyczny,wspanialy nie tylko jako lekarz ale i czlowiek.

cieply,empatyczny,wspanialy nie tylko jako lekarz ale i czlowiek.

Sławomir Figurski

Głucha 21a/3e
Gdańsk

Pierwszy raz trafiłam do kogoś kto poświęcił mi dostateczą ilość czasu wizyta trwała 1,5 godziny. Żadnego pośpiechu, dokładny wywiad z pacjentem. Miałam poczucie, że ktoś w końcu wysłuchał i dociekał co jest przyczyną moich schorzeń a nie tylko chciał podać leki na objaw jak to robi większość lekarzy. Jeśli dla kogoś cena za wysoka to niech idzie do służby zdrowia czeka w kolejkach, płaci za leki i najczęściej problem nie zostaje usunięty tylko przyklepany. Zdecydowanie polecam leczy się tam już wielu moich znajomych, którym zależało na wyleczeniu a nie zaleczeniu choroby. Owszem dodzwonić jest się ciężko, ale to świadczy o tym, że homeopata jest bardzo dobry i jak ma wizyty nie odbiera telefonów. Ja próbuję do skutku i zawsze jakoś się umówię. W końcu to mi zależy na wizycie i nie oczekuję, że homeopata oddzwoni do mnie.
Gdyby więcej takich homeopatów było to służba zdrowia by leżała bo nikt by do lekarza nie chodził.

Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Maria Krzymień

Homeopata   (+1 więcej)

Narutowicza 4a lok. 6
Mogilno

Polecam p. Krzymień każdemu, najlepsza pani doktor na jaką mogłam trafić miałam z nią styczność dwa razy gdy była w zastępstwie za pediatrę prowadzącego i dwa razy postawiła trafną diagnozę czego nie potrafiła zrobić pani pediatra prowadząca mimo wielu wizyt.Pani Krzymień bardzo poważnie podchodzi do każdego niczego nie lekceważy.Nawet sama dzwoniła do specjalistycznej poradni i załatwiła mojemu synkowi wizytę abyśmy nie musieli czekać pół roku w kolejce i oczywiście bezinteresownie to zrobiła.Interesuje się pacjentami których badała nawet tylko raz czy dwa tak jak mojego syna.Jeszcze raz bardzo polecam P.Krzymień.

lekarz Elżbieta Czarzasta

Wajdeloty 13

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 ...

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

Opinia dodana przez: Leokadia