Lekarze Radziejów

lekarz Agata Kalicka

Pulmonolog

88-200 Radziejów

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mariusz Rok

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarsko-Fizjoterapeutyczne
Czołowo 113A
88-200 Radziejów

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Budka

Kardiolog

Komunalna 13
88-200 Radziejów

Leczę się w przychodni państwowej po zawale i jestem z leczenia zadowolony. Lekarka jest bardzo dokładna, chce wiedzieć o wszystkich chorobach, nie tylko o stanie serca. Zleca badania. Dobrze tłumaczy. Jest grzeczna, żartuje, wprowadza mila atmosfere.

lekarz Danuta Brochocka

88-200 Radziejów

Wspanialy lekarz. Pełna empatii. Wspaniały fachowiec, wnikliwa, dokladna, zaangazowana. Niezwykły lekarz.
potrafi wlasciwie pomoc.poswieca pacjentom dosc duzo czasu,mozna mu zaufac

lekarz Ineza Szafrańska-Komarowska

Gastrolog, Pediatra

88-200 Radziejów

Serdecznie polecam Panią doktor! Prowadziła mojego syna w szpitalu. Wszystko dobrze wytłumaczone, leczenie również poskutkowało. Lekarz godny zaufania! Bardzo dobre podejście do dzieci. Dziękuję za pomoc i raz jeszcze polecam.
Opinia dodana przez: Rodzic

lekarz Dorota Wnukowska-Wiącek

88-200 Radziejów

Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa, życzliwa, z wielką dokładnością przeprowadza badanie i w wyczerpujący sposób przekazuje wszystkie informacje. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jan Pietrykowski

Chirurg dziecięcy

88-200 Radziejów

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Rewelacyjne podejście zarówno do małego pacjenta, jak i do rodzica. Lekarz, który pomimo przyjmowania pacjentów po zakończonej pracy nadal okazywał zrozumienie, życzliwość, słowa otuchy i cierpliwie rozwiewał wątpliwości rodzica. Życzę każdemu rodzicowi, takiego kontaktu z lekarzem, gdzie życie własnego dziecka leży w jego rękach. A panu doktorowi dalszych sukcesów na drodze zawodowej i osobistej. Dziękujemy i pozdrawiam y serdecznie, Maksiu z mamą.
Opinia dodana przez: Monika P.

lekarz Andrzej Nowosad

88-200 Radziejów

Wspaniały lekarz. Posiada wiedzę, jest bardzo kompetentny. Zawsze spokojny i uśmiechnięty. Przesympatyczny ciepły człowiek i doskonały lekarz.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Agnieszka Wiśniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

88-200 Radziejów

Jedyny lekarz pediatra jakiego znam który potrafi spokojnie, rzeczowo rozmawiać o ewentualnej współpracy z innym lekarzem np. specjalistą do którego rodzice chcą się udać na potwierdzenie diagnozy bądź dalsze leczenie. Przy kolejnej wizycie u pani doktor nie zauważy się żadnych urażonych ambicji, lecz mądrą rozmowę na temat leczenia dziecka przez tego innego lekarza. Wiem też że jest wolontariuszką należącą do Radziejowskiego Stowarzyszenia Wolontariuszy i że czasem wykładając pieniądze prywatne pomaga ...

lek. dent. Michał Wielgosz

BRZESKA 56
88-200 Radziejów

Do Stomatologia Wielgosz trafiłam z przypadkowego polecenia. Nie żałuję, bo jestem bardzo zadowolona z leczenia. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i całemu Zespołowi za opiekę stomatologiczną, wyrozumiałość i empatię. Chętnie będę korzystała z usług Stomatologia Wielgosz. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Michał Wojtaszek

Psychiatra

88-200 Radziejów

Z ogromna nadzieja w sercu jechalam na wizyte z tata,ktorego dotknal kolejny raz udar mozgu niedokrwienny. Nie spodziewalam sie,ze w gabinecie spotkamy tak WSPANIALEGO LEKARZA,wrecz wysnionego,idealnego,ktory slucha z otwartym sercem i analizuje detale,co pozwala mu tak cudownie uzdrawiac dusze chorego. Nie wiem czy samo skromne slowo lekarz moze oddac chociazby w minimalnym stopniu Jego profesjonalizm,zaangazowanie i ta bijaca empatie do chorego.Z calego serca w imieniu taty jako pacjenta polecam szczerze ...

lekarz Martina Żadan

Internista, Diabetolog

88-200 Radziejów

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Ewelina Renkas

88-200 Radziejów

Przesympatyczna młoda Pani doktor z powołania. Przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący mojego samopoczucia.Tak jak ktoś już tutaj wcześniej wspomniał, wizyta nie trwała 5 minut - ale akurat ja wolę powiedzieć na spokojnie jak się czuję, odpowiedzieć na pytania i nie czuć się olanym - niż dostać receptę na chybił-trafił i się cieszyć, że wizyta trwała 3 minuty. Doktor Ewelina dopasowała lekarstwa w ten sposób, że potrafię przespać noc, a objawy bardzo ...
Opinia dodana przez: Adam

mgr Paulina Łyk

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Kujawskie Centrum Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej - Filia w Radziejowie
ul. Brzeska 47a
88-200 Radziejów

Nie polecam. Poszedłem do pani psycholog w związku z problemami z dzieckiem po rozwodzie. Celem mojej wizyty było osiągnięcie porozumienia z byłą żoną która nastawia dziecko przeciwko mnie. Pani od początku nie była obiektywna była negatywnie i agresywnie nastawiona do mnie nie skupiała się na tym co do niej mówię tylko bawiła się w adwokata mojej byłej żony i za wszelką cenę próbowała zrzucić na mnie odpowiedzialnosc za rozwód co ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Bardzo dobry lekarz , chodzę sama i z dzieckiem do Niego, za każdym razem poprawnie stwierdzi co się dzieje że wzrokiem. Ciśnienie w oku zawsze bada. Ktoś z rodziny ma ciśnienie w oczach i zawsze do Niego chodzi. Najlepszy lekarz którego znam
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Elżbieta Germanowska

Rehabilitant, Neurolog

Komunalna 13
88-200 Radziejów

Bardzo miła i godna polecenia. Dzięki Pani doktor szybka i trafna diagnoza. Jestem wdzięczna za leczenie.
Opinia dodana przez: Anna

dr Maciej Małecki

SPZOZ Radziejów
88-200 Radziejów

Najlepszy lekarz. Pełen profesjonalizm. Zawsze dyspozycyjny. Mój synek zawsze szybko wraca do zdrowia po zastosowany przez Pana doktora leczeniu. Niektórych opinie o cichym mówieniu czy gburowatosci jak dla mnie przesadzone. Lekarz jest po prostu konkretny. dla mnie najważniejsze jest by był dobrym lekarzem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Alergolog

88-200 Radziejów

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza dla czternastomiesięcznego dziecka. Wizyta przebiegła w spokojnej i uprzejmej atmosferze. Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo wnikliwy wywiad, zbadała syna i dokładnie wyjaśniła kierunek działania. Zadawane przeze mnie pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Na każde z nich otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Poza wnikliwym badaniem lekarza i trafioną diagnozą równie ważne jest dla mnie jego podejście do dziecka. Pani Doktor nawiązuje kontakt z ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Lewandowski

Pulmonolog, Internista

88-200 Radziejów

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek. Przeprowadził wnikliwą analizę i zebrał wywiad. Odpowiadał na wszystkie zadane pytania. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Klaudia