Lekarze Świebodzice

lekarz Bogdan Rutkiewicz

Laryngolog

Jaśminowa 1
58-160 Świebodzice

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

lek. dent. Aleksandra Dobrzańska

58-160 Świebodzice

Moja jedyna dentystka od 30 lat. Zawsze miła, uśmiechnięta, uprzejma. Bardzo profesjonalna. Bez żadnego naciagactwa, robi to co jest do zrobienia. Nigdy nie zdazylo mi się że coś było źle zrobione.

lekarz Agnieszka Miłek

Lekarz rodzinny

SP ZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia w Świebodzicach
aleja Lipowe 15
58-160 Świebodzice

Przemiła Pani dr, byłam u wielu różnych lekarzy internistów, Pani Agnieszka jest najlepszym z jakim się spotkałam. Szczegółowy wywiad, bardzo uprzejma i po wejściu do gabinetu od razu daje dobre wrażenie. Nie ocenia, kieruje na potrzebne badania i serdecznie mogę polecić.
{'id': 1538, 'name': u'\u015awiebodzice'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Żołnierczyk

lekarz Tomasz Żołnierczyk

58-160 Świebodzice

Dr Żołnierczyk jest moim lekarzem od kilku lat. Przeszłam podczas wizyt u Doktora ciążę biochemiczną, poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem oraz zdrową, donoszoną ciążę. Co by się nie działo Pan Doktor jest przede wszystkim dla pacjentki człowiekiem. Zawsze uprzejmy i przejmujący się wszystkim co się dzieje. Na każde pytanie udziela odpowiedzi i ma ogromną wiedzę. W każdej sytuacji widać duże doświadczenie i mimo dużej liczby pacjentek nigdu nie spotkałam się u ...

lekarz Marek Rachwalik

Internista, Kardiolog

58-160 Świebodzice

Wspaniały lekarz! Kompetencja, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, uprzejmość. Bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Elżbieta Obara

lekarz Iwona Gralec

Radiolog

58-160 Świebodzice

Według mnie pełny profesionalizm,pani doktor badała mnie bez pospiechu i bardzo dokładnie no i cena za badanie najnizsza jaką znalazłem w Wałbrzychu
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Grzegorz Moskwiak

Cicha 16
58-160 Świebodzice

Lekarz z powołania,takich zawsze chciałabym spotykać.

lekarz Joanna Karoń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMADENT" Łukasz Kierul
ulica Piłsudskiego 36C1/D1
58-160 Świebodzice

Bardzo uprzejma dentystka,dokladnie wyjasni co robi, bardzo dobrze wyleczyla mi (kanalowo) zęba. Jest super, polecam.
Opinia dodana przez: Beata Furtyk

lekarz Konrad Kawalec

SALMED Przychodnia Specjalistyczna
Królowej Elżbiety 84
58-160 Świebodzice

Kompetentny i bardzo empatyczny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Poswieca uwagę i bardzo stara się pacjentowi pomoc. Lekarz godny zaufania i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Aleksandra Kawalec

SALMED Przychodnia Specjalistyczna
Królowej Elżbiety 84
58-160 Świebodzice

Bardzo rzeczowa i profesjonalna. Najpierw cierpliwie i uważnie słucha a potem trafnie diagnozuje. Polecam

dr n. med. Wojciech Wacławowicz

Chirurg plastyczny

Centrum Medycyny Estetycznej
58-160 Świebodzice

Witam. Pan doktor to kompetentny, troskliwy, uprzejmy i kochany facet. Wszystko precyzyjnie tłumaczy NIE namawia do zabiegu . Widać, że lubi pacjentów i swoją pracę. Wywarł na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Dziękuję p. doktorowi za fachowe podejście do moich problemów zdrowotnych/estetycznych i ładny płaski brzuszek.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Elżbieta Moskwiak

Cicha 18
58-160 Świebodzice

Świetny lekarz ,jedyny , któremu można zaufać w 100% . Przede wszystkim bardzo profesjonalna , dba o " całość " , o zdrowie pacjentki .

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Ks.Bolka 26/7

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Marlena Lis-Rutkiewicz

ulica Jaśminowa 1
58-150 Świebodzice

Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pani Marlena zdiagnozowała mnie i zaleciła dalsze badania. A to wszystko w bardzo dobrej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

lekarz Marzena Kirklo

58-160 Świebodzice

Bardzo dobre podejście do pacjenta opisywanie przebiegu leczenia i co najważniejsze omówienie również ewentualnych objawów niepożądanych polecam szkoda że wszyscy lekarze nie są tacy pozdrawiam

dr n. med. Marek Elias

58-160 Świebodzice

BARDZO BARDZO dobry lekarz Czekaliśmy na dzidziusia prawie 11 lat chodziliśmy do różnych lekarzy i nic tylko brali kasę za wizyty a PAN Marek Elias po kierował nas na różne badania i po 11 latach mamy syna SUPER lekarz miły i dąży do celu

Jarosław Dreluch

Rynek 2A
Świebodzice

kompetyenty uprzejmy poswieca duzo czasu pacjentowi
Opinia dodana przez: bemek

Małgorzata Binkuńska

Anestezjolog

Gabinet lekarski
58-160 Świebodzice

Pani Małgorzata znieczulała mnie w szpitalu do zabiegu cięcia cesarskiego , polecam !! Miła uprzejma , z wieloletnim doświadczeniem. Profesionalizm!!
Opinia dodana przez: Martunia11325

lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

58-160 Świebodzice

Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Halina Luteńko

Chmielna 1
Świebodzice

Życiowa doktor , chodź jest kobietą to twardy chirurg polecam w schorzeniach j. brzusznej , reszte zostawmy mężczyzną