Lekarze Sztum

lek. dent. Jadwiga Ziniewicz

Beata Ankudowicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologii Ogólnej ul. Chełmińska 11;82-400 Sztum
Chełmińska 11
82-400 Sztum

Wszystko to co zostało napisane w komentarzach jest prawdą.Nic już nie dodam i nie ujmę. Po trzykroć :) - polecam !
Opinia dodana przez: Bogda F.

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

Bardzo dobry lekarz. Zna się na tym co robi, ma super podejście do pacjenta, super pamięć. Polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 39097, 'name': u'Sztum'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Internista, Kardiolog

82-400 Sztum

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Małgorzata Gadowska

Chełmińska 11
82-400 Sztum

Bardzo miła i fachowa obsługa;) Pani Małgorzata młoda osoba znająca się na pracy!!! Polecam seredecznie
Opinia dodana przez: Krystian

Renata Kaniepień

82-400 Sztum

Nie ma lepszego stomatologa !!!!!! Pełen profesjonalizm , polecam z czystym sercem . Wolę czekać tygodniami na wizytę , ale mieć pewność , że moimi zębami zamię się pani Renata

lekarz Wojciech Sakiewicz

82-400 Sztum

Człowiek który jest na odpowiednim miejscu . Oby więcej takich lekarzy . Słowa podziękowania to za mało
Opinia dodana przez: Marzena Piotrowska (Kotlenga)

lekarz Teresa Jaworska

Neonatolog, Pediatra

os. Nad Jeziorem 1b lok. 6

Wspaniały specjalista :)

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

82-400 Sztum

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Gabig

NZOZ "ZDROWIE"
Słowackiego 6
82-400 Sztum

Wspaniała lekarka. Poświęcona swemu powołaniu i bezgranicznie oddana pacjentom. Lekarz wykształcony w jednej z najlepszych uczelni medycznych w Polsce, tj. Akademii Medycznej w Poznaniu.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogumiła Grabowska

Rehabilitant

82-400 Sztum

Aż chce się być przyjętym na oddział rehabilitacji Wszystko wytlumaczone odpowiedzi na pytania doszczętnie wyjaśnione
Opinia dodana przez: Izabela
Polecam wszystkim wizytę u jej Pani, dorosłym i dzieciom, każdego pacjenta traktuje wyjątkowo.

lekarz Andrzej Grochola

82-400 Sztum

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry lekarz, wykazuje się wiedzą , empatią, nie olewa pacjentów, jest pomocny i profesjonalny. Polecam.

lekarz Kinga Chwiędacz

82-400 Sztum

Ogromny szacunek dla Pani doktor,byłam w ciąży jednokosmówkowej bliźniaczej po zabiegu fetoskopii Pani doktor nie bała się i nie odmówiła pomocy i w dalszym ciągu prowadziła moją ciąż jestem teraz mama dwóch ślicznych chłopaków.Ogromnie się cieszę że trafiłam na tak życzliwą i miłą osobę,z całego serca polecam!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Świetny lekarz, profesjonalny i uprzejmy :) Całe dzieciństwo unikałam dentystów, jednak teraz chodzę tam z przyjemnością.

lekarz Marcin Gdaniec

Szpital Polski SA
82-400 Sztum

Jestem mile zaskoczona przebiegiem wizyty. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, bardzo dokładny i dociekliwy. Życzliwy i uprzejmy. Zlecił stosowne badania, wysłuchał, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Izabela
Profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta. Trafiłam na oddział po silnym napadzie padaczki. Pani doktor zleciła cały komplet badań, które wykonuje się przy tej chorobie, chociaż wcale nie musiała tego robić, ponieważ mieszkam 200 km od Sztumu i w miejscu zamieszkania mam lekarza prowadzącego. Pani doktor mogła wypuścić mnie po doraźnie podanym leku, ale rzetelnie i poważnie podeszła do mnie jako pacjenta i człowieka. Poza tym jest osobą życzliwą, ale ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Anna Rynkiewicz

Medicus Sztum
Sierakowskich 5
82-200 Sztum

Ogólnie lekarz bez zastrzeżeń ale dzisiejsza sytuacja zmusila mnie do podzielenia sie z wami. Od wczoraj próbujemy dostac sie do Pani Rynkiewicz gdzie jest zapisana nasza 7 tygodniowa córeczka, ma problemy z oddychaniem i w nosidełku jest gorzej, dlatego zalezalo nam na umówionej godzinie, wczoraj nie było miejsc, każą dzwonić dzisiaj po 8. Dzwonimy 8:10 niema miejsc, ale prosze przyjechac miedzy 13-15. Dzwonimy o 14, przychodnia mowi ze pusto i ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Arkadiusz Siwiec

femina
82-400 Sztum

Pan doktor wytlumaczyl wszystko i był bardzo miły. Bałam się iść do ginekologa pomimo wieku swojego ale pan doktor rozluźnił atmosferę napięta u mnie. Jest lekarzem godnym polecenia. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Krzysztof Sowała

Fizjoterapeuta

82-400 Sztum

Bardzo dobry fizjoterapeuta, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem bardzo polecam:)
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Piotr Błaszczyk

82-400 Sztum

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza. Wykonuje swojá pracę profesjonalnie.Swietnie potrafi wytłumaczyć chorobę i jej dalsze leczenie .Za każdym razem jest bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Marta Gapińska