Lekarze Wągrowiec

lekarz Piotr Krawczuk

NS ZOZ "MEDICUS" w Wągrowcu
plac Przemysłowa 42
62-100 Wągrowiec

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Marcin Żurowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

62-100 Wągrowiec

Chodzę do Pana Marcina już prawie 20 lat, od dziecka. Jedyny dentysta, który wzbudził moje zaufanie... Kompetentny, bardzo uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy. Polecam
Opinia dodana przez: Ania Wągrowiec

lekarz Małgorzata Warzybok

CRM Medservis
11 Listopada 5
62-100 Wągrowiec

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, uprzejmy,za każdym razem trafia w diagnozę, leczę córeczkę już 4 lata tylko u "Cioci Małgosi" naprawdę polecam, podchodzi indywidualnie i nie powierzchownie jak to mają w zwyczaju inni lekarze, jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie i alternatywne leczenie,polecam

lekarz Edward Świerzyński

Straszewska 14
62-100 Wągrowiec

Polecam Pana Doktora, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, konkretny specjalista. cóż dodać :) Szczęśliwa mama 2 wspaniałych i zdrowych córeczek :)
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Michał Kardacz

Rehabilitant

CRM Medservis
11 Listopada 5
62-100 Wągrowiec

Bardzo kompetentny lekarz wzbudza ogromne zaufanie polecam z całego serca Monika

lekarz Ewa Warduleńska

62-100 Wągrowiec

CUDOWNA LEKARZ i CUDOWNY CZŁOWIEK - zawsze podziwiałam i podziwiam Pani Doktor empatię do drugiego człowieka - służy swoją pomocą w wyjątkowo " matczyny" sposób - to cudowny człowiek - POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Prażyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

62-100 Wągrowiec

Świetny i godny polecenia lekarz.Godny zaufania. Blizna po zabiegu nie widoczna. Wszystko wyjaśni dokładnie i rzeczowo z pełnym profesjonalizmem.

lekarz Anna Jasińska

Os. Wschód 4 F/7
62-100 Wągrowiec

Z własnego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć, że Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i kompetentnym kardiologiem. Bardzo chętnie poświeci swój czas na zbadanie i wyjaśnienia. Polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Wioletta Kacprzak

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne
ulica Skocka 18
62-100 Wągrowiec

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY. PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

lekarz Agnieszka Suchanek-Krawiec

62-100 Wągrowiec

Polecam, sympatyczna osoba, poświęca dużo czasu na badania, zadaje dużo pytań, wyjaśnia wszystko prostym językiem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ewelina Szczepanek-Parulska

Zespół Gabinetów Lekarza Rodzinnego HIPOKRATES
Bobrownicka 3
62-100 Wągrowiec

Przesympatyczna, przemiła Pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie. Tłumaczy każdemu jego przypadek. Dyspozycyjna zarówno telefonicznie jak i w gabinecie. Odpowiada na każde zadane pytanie i przedstawia najlepsze rozwiązania problemów. Leczę się u pani doktor rok i od tego czasu czuję się coraz lepiej, jestem wdzięczna tej pani za poświęcony czas i uwagę. Z całego serca, szczerze polecam. :-)
Opinia dodana przez: Daria

dr n. med. Małgorzata Mielewczyk-Małecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Kcyńska 137
62-100 Wągrowiec

Bardzo kompetentna a do tego sympatyczna i ze wspaniałym podejściem do dzieci.

Bohdan Kozanecki

Gabinet KOZANECKI BOHDAN P., LEK. MED. INTERNISTA
62-100 Wągrowiec

Bardzo kompetentny lekarz. Uprzejmy wobec pacjentów. Leczy całą moją rodzinę. Godny polecenia. Punktualny.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Piotr Kędracki

Os. Niepodległości 10
62-100 Wągrowiec

Lekarz, który naprawdę chce pomóc, mieszkamy w Poznaniu i korzystamy tylko podczas wizyt u rodziców, ale za każdym razem trafna diagnoza i Pan dr nigdy nie odmówił nam pomocy. Dobre podejście do dziecka.

lekarz Janusz Łojewski

Libelta 4
62-100 Wągrowiec

Jest bardzo dobrym lekarzem .Polecam.Jest bardzo skrupulatny,miły,uprzejmy dla pacjentki. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy a przy tym jest bardzo cierpliwy.

dr n. med. Krzysztof Galbas

Chirurg ogólny, Flebolog

NS ZOZ "MEDICUS" w Wągrowcu
plac Przemysłowa 42
62-100 Wągrowiec

Nie polecam żylaki metoda nowoczesna i co lipa nic nie pomogło nie polecam tego lekarza.

lekarz Bogumiła Pezacka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Medycyny Rodzinnej "PULS"
Kościuszki 18a
62-100 Wągrowiec

Brak kompetencji i szkoleń w najnowszej medycynie. Opieszałość i brak reakcji na sygnał alarmujacy.Brak zaufania do rodzica .Ignorancją zawodową.
Opinia dodana przez: ala

Iwona Wójcik

Kochanowskiego 27
62-100 Wągrowiec

Bardzo jestem zadowolony z usług Pani doktor kóra jest dobrym fachowcem (odpowiedni człowiek na właściwym miejscu) Krzysztof

Andrzej Polimirski

Chirurg stomatolog

ul. Reja 10a
62-100 Wągrowiec

Polecam Pana Doktora. Miałam problem z ósemką-nie miała szans na wybicie się wiec nadawała się tylko do usunięcia. Wystarczył jeden telefon do Pana doktora i po problemie. W Bydgoszczy zapowiadało się nawet z pobytem w szpitalu aby usunąć chirurgicznie ząb, a Pan doktor zrobił to na jednej wizycie. Mogę powiedzieć, że odbyło się bezboleśnie. Obawiałam się, że ból zacznie się jak minie znieczulenie. Ku mojemu zaskoczeniu wszystko było dobrze-tak jak ...

lekarz Sławomir Mielnik

Szpital w Wągrowcu
Wągrowiec

Jestem zadowolona z tego lekarza. Po pierwsze - mój przypadek: leczyłam się u niego już kilka lat, zawsze miły i sympatyczny. W pewnym momencie wylądowałam w szpitalu, szybka diagnoza, operacja i potem cały ciąg dalszy. Okazało się, że mam problemy z zajściem w ciążę. Przez około rok jeździłam do niego prywatnie, dość często, czasem nawet dwa lub trzy razy w tygodniu. Zawsze wszystko mi wytłumaczył i pokazał, a pieniędzy nie ...